اثبات هولوکاست با هر بهانه - خیبر

اثبات هولوکاست با هر بهانه

۰۹ تیر ۱۳۹۷ ۲۲:۲۱

هولوکاست قضیه‌ای است که رسانه‌های رژیم صهیونیستی از هر بهانه کوچکی استفاده می‌کنند تا این قضیه را بر سر زبان‌ها بیاورد. بعد از مرگ دختر شخصیت دوم آلمان نازی‌ها و استفاده رژیم جعلی از آن، این‌ بار خاطرات اسحاق شاپیرو را برای اثبات هولوکاست به پیش کشیدند.

به گزارش سرویس تاریخی پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر به نقل از تایمز اسرائیل، مسئله هولوکاست بحثی است که در رسانه‌های صهیونیستی با یک بهانه کوچک بدان پرداخته می‌شود. بعد از داستان دختر شخصیت دوم نازی‌ها که چند ماه پیش از دنیا رفت و موجبات تولید سوژه‌های زیادی در زمینه هولوکاست شده بود تا به بهانه مرگ او به مسئله هولوکاست تفصیلا بپردازند.

تایمز اسرائیل در تحلیلی نوشته است درباره اسحاق شاپیرو یکی از اعضای جوان هیتلر در طول جنگ جهانی دوم که در آن دوره در امپراتوری ژاپن زندگی می‌کرد. خاطرات این جوان به کمک تحلیل‌گران آمده است تا با استفاده از آن بتوانند بر مسئله هولوکاست دامن بزنند.

 

خانواده شاپیرو هر دو از نوازنده‌های یهودی بودند که در برلین همدیگر را دیدند و ازدواج کردند. خانواده‌ وی از مهاجرانی بود که سال ۱۹۲۶ از راه پاریس به سمت فلسطین رفتند تا از دست نازی‌ها فرار کنند ولی در طول مسیر سختی‌های زیادی کشیدند و در نتیجه به ژاپن تغییر مسیر دادند که شاپیرو در توکیو متولد شد.

در ایران کتابی به نام ستاره‌ها را بشمار به قلم لوئیس لوری منتشر شده است و در آن به صراحت مسئله هولوکاست را تایید می‌کنند که خاطرات یک دختر بچه را در زمینه هولوکاست به صورت رمان بیان کرده است.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
  • linkedin
لینک خبر : https://kheybar.net/?p=6992

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *