انقلاب اسلامی، دشمن سرسخت صهیونیسم - خیبر

معرفی شخصیت مایکل مالوف:

انقلاب اسلامی، دشمن سرسخت صهیونیسم

۲۶ خرداد ۱۳۹۷ ۱۳:۱۲

رژیم غاصب کودک‌کش، از هر فرصتی برای توجیه کردن ظلم‌های خود و گمراه کردن مردم از خیانت‌های خود استفاده می‌کند. این رژیم جعلی برای حفظ سرزمین خود از هیچ ظلمی فروگذاری نمی‌کند. با انقلاب اسلامی، حامی جدیدی برای فلسطین به وجود آمد که این زنگ خطری برای اسرائیل بود برای همین هم این رژیم به دنبال نابودی ایران است.

به گزارش سرویس سیاسی پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر، صهیونیسم نهادی سیاسی است که با حمایت خاندان زرسالار یهودی چون روچیلد و با ریاست هرتزل در اواخر قرن نوزدهم پایه‌گذاری شد. مهم‌ترین آرزوی صهیونیست‌ها، انتقال یهودیان به فلسطین و غصب فلسطین است. این مکتب تاکنون ظلم‌های زیادی به مسلمین و مردم جهان کرده است که از جمله این مردم مظلوم می‌توان به مردم فلسطین اشاره نمود.

همایش افق نو بهانه‌ای است تا بتوان بر اساس آن شخصیت‌ها و چهره‌های ضد صهیونیست را شناخت. افرادی را با وجود عدم آزادی بیان علیه اسرائیل باز علم مبارزه با بلند کرده‌اند و به پیکار با صهیونیست‌ها مشغول‌اند. در مقابل این رژیم بسیاری از مسلمین و مومنین به پا خواسته‌اند که با روشنگری و انجام کارهای مختلف با این رژیم مقابله می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند. از جمله این افراد «مایکل مالوف» کارشناس سیاسی و مقام سابق پنتاگون است.

او در برنامه‌های مختلف شبکه راشاتودی، پرس تی وی و … حضور پیدا کرده است و نظرات ضد استعماری خود را علیه آمریکا و سران استکباری بیان کرده است. وی به شدت مخالف صهیونیسم است، در این باره در جمع خبرنگاران اظهار کرد: رسانه‌های آزاد و مستقل باید با روشنگری ‌درباره سیاست‌های آمریکا و رژیم صهیونیستی علیه ملت‌های مظلوم، به بیداری مردم در اقصی نقاط جهان و کشورهای غربی کمک کنند. یهودی‌های غیر صهیونیسم و آزادی طلب باید راه حلی برای احقاق حقوق فلسطینی‌ها پیدا کنند. مردم فلسطین در شرایط بسیار بدی زندگی می‌کنند و این شرایط روز به روز بدتر می‌شود. ما باید تمام تلاشمان را بکنیم تا این شرایط ناراحت کننده را برای مردم فلسطین تغییر دهیم.[۱]»

وی بارها به اظهار نظر درباره مردم فلسطین و مبارزه با رژیم غاصب صهیونیستی پرداخته است. در همایش افق نو و در کنفرانس خبری که حاشیه این مراسم صورت گرفته بود، اظهار داشت: «پرونده فساد اقتصادی (بنیامین نتانیاهو) اخیرا مشکلاتی را برای وی پدید آورده است و او از هر فرصتی برای گمراه افکار عمومی در داخل سرزمین‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اشغالی و دیگر نقاط جهان استفاده می‌کند. برای مثال می‌توان به حملات هوایی و تحرکات منطقه‌ای در شمال لبنان اشاره کرد. موضوع انتخاب قدس به عنوان پایتخت اسرائیل شاید آخرین ترکش نتانیاهو برای گمراه شدن افکار عمومی از فساد دولتی این رژیم باشد.[۲]»

وی در سخنرانی که در نشست کنفرانس روز قدس انجام داد، معتقد بود که این رژیم غاصب کودک‌کش، از هر فرصتی برای توجیه کردن ظلم‌های خود و گمراه کردن مردم از خیانت‌های خود استفاده می‌کند. این رژیم جعلی برای حفظ سرزمین خود از هیچ ظلمی فروگذاری نمی‌کند. با انقلاب اسلامی، حامی جدیدی برای فلسطین به وجود آمد که این زنگ خطری برای اسرائیل بود برای همین هم این رژیم به دنبال نابودی ایران است.

مایکل مالوف، در همایش در پاسخ به این سوال که بعد از تصمیم ترامپ (در مورد پایتختی بیت‌المقدس) اتفاقی بین ایران و اسرائیل خواهد افتاد، گفت: اسرائیل بیش از این انتظار دارد؛ چون که آنها نیاز به یک تغییر نظام در ایران دارند. حمله مستقیم این رژیم به ایران مشکلات زیادی را در پی خواهد داشت، حتی برای کشور روسیه، بی تردید خود روسیه هم وارد این قضیه خواهد شد و جلوی اسرائیل را خواهد  گرفت. انتقال پایتخت قدس کاملا غیر قانونی و برخلاف تمام قوانین بین‌الملل است.[۳]»

مایکل مالوف آمریکایی این روزها بیشتر از اینکه بخواهد درباره اوضاع و احوال فعالیت کشورش بگوید، از زخم‌هایی خواهد گفت که به خاطر دفاع از آرمان‌های فلسطین و مبارزه با صهیونیسم برداشته است.

[۱] https://news.razavi.ir

[۲] https://defapress.ir

[۳] https://islamic-awakening.ir

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
  • linkedin
لینک خبر : https://kheybar.net/?p=5839

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *