بیرون راندن آخرین بیگانه برای سرزمین پاک یهود! - خیبر

مصاحبه پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر با دکتر سیدافقهی:

بیرون راندن آخرین بیگانه برای سرزمین پاک یهود!

۰۴ مرداد ۱۳۹۷ ۲۰:۲۱

تصویب قانون کشور یهود و معامله قرن منجر خواهد شد تا رژیم صهیونیستی بیش از پیش در عرصه بین‌المللی منزوی شود و از وقتی که این قانون در کنست تصویب شد، سازمان ملل عکس‌العمل نشان داده است و این اقدام را غیرانسانی، غیرقانونی و پایمال کننده حقوق بشر دانسته است.

به گزارش سرویس فلسطین و مقاومت پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر، دکتر سیدهادی سید افقهی کارشناس مسائل غرب آسیا و استاد علوم سیاسی در مصاحبه با پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر به بحث پیرامون تصویب قانون دولت یهود توسط کنست اسرائیل پرداخت.

ایشان پیرامون تصویب قانون کشور یهود در کنیست رژیم صهیونیستی گفت: رژیم صهیونیستی می‌خواهد تا تمام غیریهودیان را از فلسطین اخراج کند، ابتدا اعراب و مسلمانان، سپس مسیحیان از فلسطین بیرون رانده می‌شوند. این اقدام ابتدا با اخراج ساکنان کرانه باختری آغاز می‌شود و سپس به اخراج مسیحیان در سراسر فلسطین اقدام می‌کنند و اینها اعتقاد دارند که سرزمین یهود پاک نمی‌شود مگر تا زمانی که آخرین بیگانه را از آن بیرون بیاندازیم.

این حرکت صهیونیست‌ها مخالف قانون بین‌الملل و حقوق بشر است و دنیا این مسئله را تحمل نمی‌کند که سرزمین فلسطین را در اختیار بگیرند و مانع از ورود دیگران به این سرزمین شوندن و دیگران را از ادامه حیات بازداند. یهودیان آنقدر پررو و گستاخ شده‌اند که غیر یهودیان را انسان نمی‌دانند و برای آنها حق حیاتی قائل نیستند و شما می‌‎توانید غیریهودیان را کشید و از خانه و کاشانه‌شان آواره کنید تا یک یهودی زنده بماند و اینها متاسفانه همان آرمان‌های شیطانی و نژادپرستانه است.

 

خیبر/صهیونیسم/اسرائیل/یهود/دستمالچیان/دکتر/سفیر/لبنان/قدس/فلسطین/مقاومت/محور/نتانیاهو/گرگ/دانلود/فیلمخیبر/صهیونیسم/اسرائیل/یهود/دستمالچیان/دکتر/سفیر/لبنان/قدس/فلسطین/مقاومت/محور/نتانیاهو/گرگ/دانلود/فیلم

انزوای یهود با تصویب قانون کشور یهود

دکتر سیدهادی سیدافقهی درباره سرانجام مصوبه کشور یهود به انزوای بیشتر رژیم صهیونیستی اشاره کرد و ادامه داد: این اتفاق منجر به انزوای بیشتر رژیم صهیونیستی در عرصه بین‌المللی می‌گردد و از وقتی که این قانون تصویب شد، سازمان ملل عکس‌العمل نشان داد و گفتند که این اقدام غیرانسانی، غیرقانونی و حتی پایمال کننده حقوق بشر است.

رژیم صهیونیستی تنها دل‌خوشی و دلگرمی که برایش مانده است، از جانب دولت آمریکا و این ترامپ احمق و دیوانه است. چرا که ترامپ وعده داده، من چک سفید امضای شما هستم و تا می‌توانید اهداف خود را اجرایی نمایید. به همین دلیل نیز سفارت خودشان را از تل آویو به قدس آوردند و جابه جا کردند و با تمام توان از رژیم صهیونیستی دفاع می‌کنند. البته شرایط این چنین نخواهد ماند و در دراز مدت دیگر دولت‌ها این اتفاقات را نخواهند پذیرفت.

کارشناس مسائل غرب آسیا و منطقه پیرامون ارتباط معامله قرن با تصویب کشور یهود را پیچیدن طومار فلسطین عنوان کرد و توضیح داد: معامله قرن برای تثبیت کشور یهود و پیچیدن طومار فلسطین است، آمریکا و رژیم صهیونیستی چند راه را پیش گرفته‌اند که یکی از آنها انتقال سفارت آمریکا و دیگر کشورها به قدس است تا قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی شناخته شود.

کار دیگری که انجام دادند، ساخت شهرک صنعتی در صحرای سینا است تا برای چند دلار جوانان فلسطینی را به آن سمت بکشانند ولی  چنین کاری را نمی‌توانند انجام دهند. اتفاق دیگر نیز تحریک کشورها علیه جمهوری اسلامی ایران است. یعنی محوری ایجاد شود تا سوریه، عراق و لبنان که به عنوان محور مقاومت شناخته می‌شوند، یک جریان و جبهه دیگر نیز در مقابل برای تثبیت رژیم صهیونیستی ایجاد شود.

دکتر سید هادی سید افقهی در پایان به سیاست‌های رژیم صهیونیستی در داخل اراضی اشغالی اشاره داشت و گفت: هدف اینها پاکسازی فلسطین اشغالی از غیریهودیان است تا بتوانند کشور را مال خود کنند و اولین کاری که این قانون انجام می‌دهد، گرفتن حق مشارکت از غیریهودیان است. چرا که فقط مدافع حقوق یهودیان می‌باشند و حق یهودیان مقدم بر غیریهودیان می‌گردد که این اقدام کاملا نژادپرستانه، ضد انسانی و ضد بشری است.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
  • linkedin
لینک خبر : https://kheybar.net/?p=8984

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *