راهپیمایی اربعین به نابودی رژیم صهیونیستی می‌انجامد - خیبر

راهپیمایی اربعین به نابودی رژیم صهیونیستی می‌انجامد

۰۴ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۲۲

سیل خروشان و متحد دوست داران و عاشقان امام حسین(ع) در ایام اربعین حسینی نفس صهیونیست‌ها این دشمن مکار کودک‌کش را خواهد گرفت.

به گزارش سرویس قرآن و عترت پایگاه صهیون پژوهی خیبر، بعضی از نعمت‌ها همانند نعمت بزرگ پیاده روی اربعین چون انسان در آن غرق است به همین سبب متوجه اهمیت و ارزش و منزلت آن نمی‌شود، مانند آب برای ماهی که تا در خشکی قرار نگیرد قدر آب را نمی‌داند. ما کمتر به آثار و برکات آن پی می‌بریم و دشمنان که به دقت آن را رصد می‌کنند بیشتر به عمق جریان مراسم اربعین پی می‌برند و از همین جهت هم است که حاکمان آمریکا، صهیونیسم، وهابیت و منافقین می‌فهمند که چه اتفاقی در حال افتادن است به همین دلیل خیلی عصبانی و ناراحت می‌شوند و تلاش می‌کنند که آن را کم رنگ جلوه دهند یا آن را مخدوش کرده و یا در تبلیغات خود آن را مسکوت بگذارند. ما باید کاملا هشیار ومراقب باشیم و از امور تفرقه انگیز و کارهای موهن و سست خودداری کنیم و بهانه به دست کسی ندهیم.

سیل خروشان و متحد دوست داران و عاشقان امام حسین(ع) در ایام اربعین حسینی نفس صهیونیست‌ها این دشمن مکار کودک‌کش را خواهند گرفت و وعده خداوند مبنی بر پیروزی حق بر باطل محقق خواهد شد و انتقام شهدای مظلوم فلسطین گرفته خواهد شد. مقاومت این عاشقان مخلص عاشورایی که بیش از بیست میلیون نفر خواهد بود, وقتی یک صدا و متحد، هم دل در مقابل صهونیست‌ها بایستند, بی شک اسرائیل از صفحه روزگار نابود می‌شود و به امید خدا آن روز نزدیک است.

منبع: گفتگوی خبرگزاری رسا با حجت‌الاسلام نجف نجفی روحانی، نماینده بعثه مقام معظم رهبری در عراق
  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
  • linkedin
لینک خبر : https://kheybar.net/?p=13885

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *