رژیم صهیونیستی بر آمریکا و کشورهای غربی سروری می‌کند - خیبر

رژیم صهیونیستی بر آمریکا و کشورهای غربی سروری می‌کند

۰۲ آبان ۱۳۹۷ ۰۰:۰۴

باید نخبگان مغرب زمین ملت‌های خود را از تحقیر شدن توسط اسرائیل جنایتکار نجات دهند. شاید ایران اسلامی با استقامت خودش بتواند به همه ملت‌ها چهرۀ واقعی جهان را نشان بدهد که چگونه یک مشت سرمایه داران زالوصفت بر همۀ جهان سایه افکنده‌اند و برای حفظ قدرت خود از هیچ جنایتی فروگذار نمی‌کنند و تمام نتایج دموکراسی را در همۀ کشورهای غربی به نفع خود مصادره می‌کنند.

به گزارش سرویس سیاسی پایگاه صهیون پژوهی خیبر، مسأله اصلی برای ایالت متحده آمریکا حفظ اسرائیل است؛ چون اسرائیل ارباب آنهاست. در واقع مسئله آنها ترحم به اسرائیل نیست بلکه سروری رژیم صهیونیستی بر آنها بیش از پیش ثابت شده است. بنا براین اصل اساسی، آن‌ها مذاکره و صلح خود را در منطقه‌ی غرب آسیا بر اساس این پارادایم تنظیم می‌کنند.

دولت‌های غربی و دولت آمریکا به هیچ وجه دولت‌های مستقلی نیستند. بلکه آنها تحت قیمومیت یک جریان واحد صهیونیستی اداره می‌شوند و رای مردم هم در تغییر اوضاع هیچ اثری ندارد. البته سلطۀ صهیونیست‌ها هم مطلق نیست و نمی‌تواند باشد.

باید نخبگان مغرب زمین علیه این وضع قیام کنند و ملت‌های خود را از تحقیر شدن توسط اسرائیل جنایتکار نجات دهند. شاید ایران اسلامی با استقامت خودش بتواند به همه ملت‌ها چهرۀ واقعی جهان را نشان بدهد که چگونه یک مشت سرمایه داران زالوصفت بر همۀ جهان سایه افکنده‌اند و برای حفظ قدرت خود از هیچ جنایتی فروگذار نمی‌کنند و تمام نتایج دموکراسی را در همۀ کشورهای غربی به نفع خود مصادره می‌کنند.

کشورهای غربی مانند آلمان و فرانسه را نمی‌توان کشورهایی سکولار و لائیک دانست، همه این کشورها، آرمان‌های دینی صهیونیست‌ها را محقق می‌کنند و در خدمت آن هستند. به عبارت دیگر این کشورها حیاط خلوت صهیونیسم جهانی به حساب می‌آیند.

روزی خواهد رسید که مردم مسلمان منطقه با نابود کردن اسرائیل شر این پایگاه صهیونیستی را از سر مردم جهان کم خواهند کرد و کشورهای غربی هم تاحدی نجات پیدا خواهند کرد، مگر آنکه مافیای جهانی صهیونیسم بدون برخورداری از پایگاهی مانند اسرائیل بخواهند بر سلطۀ خود بر کشورهای غربی ادامه دهند اما این بهانۀ شوم دفاع از اسرائیل از آنها گرفته خواهد شد.

دفتر نشر آثار و اندیشه‌های حجت الاسلام پناهیان

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
  • linkedin
لینک خبر : https://kheybar.net/?p=13780

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *