فروش اعضای بدن کودکان مظلوم فلسطین - خیبر

رئیس اتحادیه تجاری بلژیک:

فروش اعضای بدن کودکان مظلوم فلسطین

۲۹ مهر ۱۳۹۷ ۱۹:۳۷

روبرِت وندربیکن’ مدیر ارشد اجرایی یکی از اتحادیه های اصلی تجاری بلژیک معتقد است که اسرائیل فلسطینی ها را مسموم کرده و کودکان آنان را برای فروش اعضای بدن شان می کشد.

به گزارش سرویس سیاسی پایگاه صهیون پژوهی خیبر به نقل از ایرنا، روبرِت وندربیکن مدیر ارشد اجرایی یکی از اتحادیه های اصلی تجاری بلژیک معتقد است که اسرائیل فلسطینی ها را مسموم کرده و کودکان آنان را برای فروش اعضای بدن شان می کشد.

این نماینده چپ گرا در تارنمای خبری دورلد مورگن بلژیک افزود: مردم غزه از گرسنگی می میرند و مسموم می شوند. کودکان شان ربوده شده و برای اعضای بدن شان کشته می شوند.
به نوشته جوییش تلگرافیک، در پی شکایتی که از ‘د وِرِلد مورگن’ بخاطر نشر آنچه مطالب ضد یهودیت خوانده شده، این تارنما بخش دزدی اعضای بدن را از مطلب خود حذف کرده اما مطالب در مورد ایجاد مسمومیت و مرگ بر اثر گرسنگی را نگهداشته است.
این تارنمای خبری در اصلاحیه خود اسرائیل را به ‘کشتن’ و ‘ربودن’ کودکان فلسطینی و اقدامات دیگر به عنوان جنایات جنگی متهم می کند.
جوییش تلگرافیک نوشت: همچنین وی نوشته که اسرائیل از اعضای بدن متعلق به اجساد فلسطینی ها استفاده می کند، اما ویراستار و ستون نویس آن تصمیم گرفتند رابطه علت و معلول بین آدم ربایی و قتل کودکان توسط ارتش اشغالگر اسرائیل با برداشتن اعضای بدن برای پیوند نشان ندهند.

بیشتر بخوانید:

برده‌داری مدرن، قاچاق انسان

جوییش تلگرافیک عنوان می کند که مطرح کنندگان این اتهام شواهد مسموم کردن فلسطینیان را انتشار مواد سمی در شهرک های یهودی نشین یا رساندن غذای فاسد به فروشگاه های غزه مطرح می کنند.
در سال ۲۰۰۹ پس از افشای برداشتن اعضای بدن شهدای فلسطینی توسط اسرائیلی‌ها که در روزنامه سوئدی آفلانبلات منتشر شده بود، کمیته حقیقت‌یاب پس از بررسی‌های متعدد در این زمینه و بر اساس اعترافات «یهودا هیس» رئیس سازمان پزشکی قانونی اسرائیل، بر این جنایت صحه گذاشتند.


وندربیکن پژوهشگر دانشگاه وریج بروکسل مطالبش در ماه آگوست در تارنمای خبری د ورلد مورگن منتشر شد، اما اصلاحیه آن و اخبار مرتبط با آن به تازگی منتشر شده است.
پیش از این رائول ادبو نماینده پارلمان و سخنگوی حزب کارگر بلژیک نیز در واکنش به کشتار فلسطینیان به دست نظامیان صهیونیست در جریان تظاهرات بازگشت در نوار مرزی باریکه غزه با اراضی اشغالی ۱۹۴۸ خواستار اخراج ‘سیمونا فرنکل’ سفیر اسرائیل از بروکسل شده بود. 
به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین، رائول ادبو با ایراد نطقی در پارلمان بلژیک با حضور وزیر خارجه این کشور تاکید کرد که باید اتحادیه اروپا به اقدامات منافقانه خود در قبال رفتارهای اسرائیل پایان بخشد. 

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
  • linkedin
لینک خبر : https://kheybar.net/?p=13654

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *