کشور یهود، لایحه خیالی - خیبر

کشور یهود، لایحه خیالی

۰۱ مرداد ۱۳۹۷ ۲۳:۲۸

رژیم صهیونیستی با تصویب قانون کشور یهود ماهیت حقیقی خود را به گوش ناشنوای بعضی از کشورهای منطقه رساند که دائما دم از صلح و تصویب معامله‌ قرن می‌زنند. اینگونه اقدامات، حلقه جدیدی از قانون‌شکنی‌ها و تعرض رژیم صهیونیستی علیه ملت فلسطین است.

به گزارش سرویس سیاسی پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر، پارلمان رژیم غاصب صهیونیستی «کنست» در تاریخ ۱۹/۷/۲۰۱۸ لایحه نژادپرستانه «کشور یهود» را در رای‌گیری نهایی تصویب کرد.[۱] به موجب این قانون سرزمین فلسطین وطن تاریخی ملت یهود تلقی می‌شود و در آن تاکید شده است که فقط یهودیان حق تصمیم‌گیری درباره این سرزمین را دارند.

رژیم صهیونیستی با تصویب این قانون ماهیت حقیقی خود را به گوش ناشنوای بعضی از کشورهای منطقه رساند که دائما دم از صلح و تصویب معامله‌ قرن می‌زنند. اینگونه اقدامات، حلقه جدیدی از قانون‌شکنی‌ها و تعرض رژیم صهیونیستی علیه ملت فلسطین است که با بیانیه بالفور (تشکیل رژیم جعلی اسرائیل) آغاز شد و هنوز هم پس از گذشت سال‌های متمادی ادامه دارد.

رژیم جعلی و غاصب صهیونیستی با تصویب این قانون و به طور کلی با عقبه تاریخی خود بر یک اعتقاد بی‌اساس و بدون منطق تاکید و اصرار ورزیده است. رذیله‌ اخلاقی عجب و خود برتر‌بینی از بدو تاریخ همراه این قوم بوده و یکی از عقاید منحوسی است که منجر به نفرت مردم جهان از قوم یهود شده است[۲] و همین امر موجب هلاکت یهودیان می‌شود چرا که امام صادق«علیه‌السلام» فرموده‌اند: «مَن دَخَلَهُ العُجبُ هَلَکَ».[۳]

رسوخ نژادپرستی در افکار و اعمال این قوم سبب شد تا یهودیان رابطه خود با خدا را رابطه‌ای ویژه و ممتاز بدانند و همانند شاهزادگان که نزد پادشاهان موقعیت خاصی دارند، موقعیت خویش را در آفرینش و بین انسان‌های دیگر ممتاز دانسته و خود را فرزند و محبوب خدا که به آن‌ها عنایت خاصی دارد، معرفی کنند: «و قَالتِ الیَهُودُ و النَصَاری نَحنُ أبنَاءُ اللهِ و أحِبَّاؤُهُ»[۴]، معنی: «یهود و نصاری گفتند ما فرزندان خدا و دوستان (خاص) او هستیم.»

این رذیله‌ اخلاقی به اندازه‌ای در قوم یهود رسوخ کرده است که یهودیان در تمام تاریخ هرگونه شرارت، جنایت و غصبی را به بهانه‌ توهم برگزیده بودن انجام داده‌اند. صهیونیسم جهانی نیز با سوء استفاده از این عقاید بی‌اساس زمینه‌ انجام هر ظلمی را برای خود فراهم می‌کند.

رسوخ این رذیله اخلاقی در تفکر صهیونیسم جهانی منجر به تصویب قانون کشور ملی یهود شده است و بر اساس این تفکر مفاد این قانون مصوب شده است. تصویب قانون کشور ملی یهود بر اساس این رذیله اخلاقی است همانند تشکیل این رژیم که دقیقا آن‌هم برگرفته از این تفکر بود.

عدّه‌ای از اراذل و اوباشِ غیریهودىِ شرق اروپا را به نام یهودی به فلسطین کوچاندند تا با پوشش حمایت از بازماندگان قربانیان نژادپرستی، یک حکومت معاند اسلام را در قلب جهان اسلام نصب کنند و پس از سیزده قرن، یک گسستگی بین مشرق و مغرب اسلامی ایجاد نمایند.[۵]

در حال حاضر نیز با تصویب این قانون قصد دارند جای پای خود را در مقابل مقاومت مردم فلسطین محکم کنند چرا که به فرموده مقام معظم رهبری «رژیم صهیونیستی در واقع یک رژیمی است که پایه‌های آن به شدّت سست است، رژیم صهیونیستی محکوم به زوال است.»[۶] رژیم اشغالگر تلاش می‌کند با تصویب چنین قوانینی بر نژادپرستی و خود برتربینی خود اسرار ورزد و زوال و نابودی خود را به تاخیر بیندازد.

صهیونیست‌ها به عنوان جبهه‌ باطل با انجام اقدامات گوناگون خود هر روز کاری جدید و در ظاهر مغایر با روز قبل انجام می‌دهند. بطن اهداف تمام اقدامات رژیم اشغال‌گر نابودی و حکمرانی بر تمام ملت‌های جهان است. هنگامی که از جنگ تمام عیار مقابل نیروهای مقاومت مسلمانان در کشورهای مختلف خصوصا مقاومت مردم سرافراز فلسطین نا امید شدند و نتوانستند به اهداف واقعی خود در فلسطین برسند؛ بحث «معامله قرن» و یا تصویب قانون «کشور ملی یهود» را پیش گرفتند. هر روز با گفتن سخنان مختلفی می‌خواهند با آیه‌ مبارکه «وَمَثَلُ كَلِمَةٍ خَبِيثَةٍ كَشَجَرَةٍ خَبِيثَةٍ اجْتُثَّتْ مِنْ فَوْقِ الْأَرْضِ مَا لَهَا مِنْ قَرَار»ٍ[۷] بجنگند و زوال و نابودی خود را به تاخیر اندازند. رژیم ظالم و کودک‌کش صهیونیستی با توجه به فرموده‌ی امام صادق «علیه‌السلام» چون اسرار بر عجب و خودبرتربینی دارد به هلاکت می‌رسد. و به جهت ریشه‌های باطل و نامشروع، خداوند متعال وعده‌ی نابودی این رژیم جعلی را داده است. یقینا با تصویب قانون‌های مختلف و بیانیه‌های متعدد از سوی ظالمان جهان وعده‌ الهی تغییر نخواهد کرد.

 

[۱]https://kheybar.net/?p=8244

[۲] http://teeh.ir/fa/news-details/2578/

[۳]  عَنْهُ عَنْ سَعِيدِ بْنِ جَنَاحٍ عَنْ أَخِيهِ أَبِي عَامِرٍ عَنْ رَجُلٍ عَنْ أَبِي عَبْدِ اَللَّهِ عَلَيْهِ اَلسَّلاَمُ قَالَ: مَنْ دَخَلَهُ اَلْعُجْبُ هَلَكَ. الکافي , ج ۲ , ص ۳۱۳ (هر كه را خود بينى فراگيرد هلاك شود.)

[۴]  آیه ۱۸ سوره مبارکه مائده

[۵] http://fna.ir

[۶]  بیانات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) ۲۹/۸/۱۳۹۲

[۷]  و مَثَل سخنى ناپاك چون درختى ناپاك است كه از روى زمين كنده شده و قرارى ندارد.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
  • linkedin
لینک خبر : https://kheybar.net/?p=8802

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *