پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر

شبکه‌ای برای شناخت شدیدترین‌‌دشمن

مستشاران اسرائیلی، تجربه‌هایشان را در اختیار گروه‌های ضدمسلمان در هند قرار می‌دهند

مستشاران اسرائیلی، تجربه‌هایشان در برخورد با فلسطینی‌ها را در اختیار این گروه در هند قرار می‌دهند و می‌بینیم برنامه‌هایی که صهیونیست‌ها در مقابل فلسطینی‌ها اجرا کردند، با راه‌های مختلف امروزه در برابر مسلمانان هند انجام می‌شود. لذا نقش صهیونیست‌ها در هندوستان و روابط آنان با گروه‌های ضدمسلمان و افراطی علنی شده و بر کسی پوشیده نیست.

 

پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر، رنج و عذاب مسلمانان هندی طی سال‌های اخیر به یکی از مهم‌ترین و دردناک‌ترین مسائل جهان و به خصوص جهان اسلام تبدیل شده است. علی‌رغم سختی‌ها و ظلم‌هایی که مسلمانان هند از جانب گروه‌های افراطی که تحت حمایت صهیونیست‌ها هستند، تحمل می‌کنند اما توجهی در عرصه بین‌الملل به این ظلم‌ها وجود ندارد.

پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر به جهت بررسی نقش صهیونیست‌ها در اوضاع نابسامان مسلمانان هند، گفت‌وگوی ویژه‌ای با «حجت‌الاسلام محمد باقر رضا»، طلبه هندی درس خارج حوزه علمیه قم ترتیب داده است.

 

خیبر: تحلیل شما پیرامون نقش رژیم صهیونیستی در اوضاع مسلمانان هند را بفرمائید.

سال‌هاست که مسلمانان، هندوها، بودایی‌ها و سیک‌ها (غیرمسلمانان) در هند کنار یکدیگر زندگی می‌کنند و هیچ مشکلی برای زندگی کنار همدیگر ندارند. اما برخی افراطیون هستند که خودشان را به نام هندو معرفی می‌کنند؛ در حالی که آن‌ها هندوی مذهبی به معنای واقعی نیستند.

تفکرات این افراد و گروه‌ها بیشتر به نهضت صهیونیسم شباهت دارد. تقریباً تمام آرمان‌ها، نظریات و افکارشان مثل صهیونیسم است و بر این اساس می‌خواهند با جمعیتی قلیل بر همه مردم حکومت کنند و سعی دارند همگان تحت‌نظر آنان باشند.

در گذشته می‌شنیدیم که آن‌ها روابط نزدیکی با صهیونیست‌ها و اسرائیل دارند، اما اکنون این روابط علنی شده و از اسرائیلی‌ها یاد می‌گیرند که چگونه مسلمانان و هندوها را تضعیف کنند و این دو دسته را با همدیگر درگیر کنند؛ لذا برای رسیدن به اهدافشان توسط صهیونیست‌ها حمایت و پشتیبانی فکری و عملی می‌شوند.

مستشاران اسرائیلی، تجربه‌هایشان در برخورد با فلسطینی‌ها را در اختیار این گروه در هند قرار می‌دهند و می‌بینیم برنامه‌هایی که صهیونیست‌ها در مقابل فلسطینی‌ها اجرا کردند، با راه‌های مختلف امروزه در برابر مسلمانان هند انجام می‌شود. لذا نقش صهیونیست‌ها در هندوستان و روابط آنان با گروه‌های ضدمسلمان و افراطی علنی شده و بر کسی پوشیده نیست.

 

خیبر: بنابراین شما اعتقاد دارید شرایط کنونی هندوستان، برآمده از تفکرات و نقش‌آفرینی صهیونیست‌هاست؟

بله دقیقاً همینطور است. البته آن‌ها کلمه‌ای تحت‌عنوان «هندو» را به وجود آورده‌اند و خودشان را به این نام معرفی می‌کنند تا هندوهای واقعی که در هندوستان هستند و اکثریت را تشکیل می‌دهند، با صهیونیست‌ها و گروه‌های افراطی ضدمسلمان همراه شوند. در حقیقت آن‌ها پیروان هندو را برای رسیدن به اهدافشان و مقابله با مسلمانان و غیرهندوها تحریک می‌کنند.

نکته مهم این است که جریان‌ها و گروه‌های ضدمسلمان که وابسته به اسرائیل و صهیونیست‌ها هستند، خودشان به شکل عملی وارد خیابان‌ها نمی‌شوند و فعالیت‌هایی نظیر آتش‌زدن و درگیرشدن را انجام نمی‌دهند. بلکه با تحریک هندوها، آن‌ها را به سمت انجام این رفتارها سوق می‌دهند.

 

خیبر: ممنون از توضحات جامع و کاملی که ارائه فرمودید.

 

  • سلمانان هندی که همیشه پای کار آرمان های دینی و انقلاب اسلامی بوده اند، چرا این روزها باید فراموش شوند؟ ننگ بر غیرت دینی ما و ننگ بر وزارت خارجه ما. اگر با دیدن این تصاویر از غصه بمیریم رواست؛ 

  • تازه دارم می‌فهمم که چرا بالیوود و سینمای_بنگال_هند در دو سال اخیر فیلم‌های زیاد مروج اسلام_هراسی را ساختند؛ به عقیده برخی از منتقدین هوشمند سینما و تحلیل‌گران امنیت و سیاست هند، این سینماگران مزدور، از سازمان اطلاعاتی انگلیس و هند پول‌های کلانی گرفته‌اند برای کمک به استراتژی استعماری دویست ساله اسلام_زدایی از هند که برنامه کمپانی_هند_شرقی بوده و هست برای هند؛ و امروز در قالب ارتش_هند و سینمای_هندو.

  • خیلی خوبه که نسبت به وضعیت مسلمانان هند توجه دارید. موفق باشید

     

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی
پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر

پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر

شبکه‌ای برای شناخت شدیدترین‌‌دشمن

امام خامنه ای (حفظه الله تعالی):

امروز دشمن اصلی ما در دنیا، صهیونیست و استکبار است. پلیدتر از آمریکا، دولت صهیونیست، در فلسطین اشغالی است. چرا؟ چون بالاخره دولت آمریکا، یک دولت و متّکی به یک ملت است. در صورتی که اساساً دولت غاصب صهیونیستی، متّکی بر یک ملت نیست! ملت ساکن آن مناطق، ملتی است که امروز آواره است! اسراییل، از اوّل با ظلم و آدمکشی، با دروغ و فریب به وجود آمده است. مردم فلسطین، در خارج از فلسطین، با حال کوخ نشینی و اردوگاه نشینی زندگی می‌کنند. خانه‌های آنها و وطن آنها در اختیار کسانی است که از اروپا، از استرالیا، از آمریکا، از آسیا و از آفریقا به آن جا رفته‌اند و یک ملت جعلی و دروغین به وجود آورده‌اند و در آن جا به نام یک ملت، زندگی میکنند و دولتی هم دارند! اساساً چنین ملتی، وجود و هویّتی ندارد.