پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر

شبکه‌ای برای شناخت شدیدترین‌‌دشمن

جنایات بین‌المللی صهیونیستی

ارنولد لِسِز در کتاب «جنگ بقای یهود» ادله‌ای ارائه می‌کند که بر اساس آن‌ها، یهودیانی قدرتمند، نیروی اصلی پیش‌راندن جنگ (جهانی دوم) بودند. نویسنده، استدلال می‌کند که پشت‌پرده جهان آشفته آن زمان، یک طرح با مرکزیت یهود وجود داشت تا یک حکومت یهودی را به عنوان پلیس دنیا بر روی خرابه‌های ملت‌های غیریهودی بسازد.

 

پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر، یکی از روش‌­ها و سیاست‌­های همیشگی یهود و صهیونیسم نوعی مظلوم‌­نمایی است که مقدمه نوعی امتیازگیری و باج‌­خواهی است، ولی دقت‌­نظر در منابع و اسناد تاریخی نشان می‌­دهد باید پارا فراتر گذاشت. بسیاری از جنایاتی که در جهان روی‌داده است و یهودیان به دنبال این هستند که آن‌ها را مهندسی­‌شده علیه خودشان وانمود کنند، در واقع رویدادهایی هستند که خود یهودیان در آن دست داشته‌­اند و در واقع جنایات خود یهودیان است. به عبارت دیگر باید جای مدعی و قاتل را عوض کرد.

جنگ جهانی دوم و حادثه 11 سپتامبر دو رویداد مهمی است که از آن به عنوان جنایت بین‌­المللی یاد می‌­شود. در هر دو مورد یهودیان به عنوان قربانی یاد می‌­شوند به ویژه جنگ جهانی دوم. در حالی که اسناد نشان می‌­دهند این دو حادثه اساساً با دخالت یهود و برای تأمین منافع آن شکل گرفت.     

فاندر فوئرزا در کتاب «استادان فریب: صهیونیسم، یازده سپتامبر و جنگ برعلیه حقه ترور»[1] یک دسیسه صهیونیستی در پشت‌پرده حملات تروریستی 11 سپتامبر را گزارش می‌کند. او در این کتاب 206 صفحه­‌ای، با جمع‌آوری قوی‌ترین شواهد در دسترس، نویسنده یک گزارش منسجم را شکل داده و نشان می‌دهد موساد با کمک افراد صهیونیست‌ در حکومت آمریکا توطئه کرده و حملات یازده سپتامبر را به عنوان یک رویداد دروغین اجرا کردند تا یک «برخورد تمدن‌ها» را میان دنیای غرب و جهان اسلام و به نفع اسرائیل و صهیونیسم آغاز کنند.

براندون مارتینز در کتاب «فریب‌های بزرگ: دسیسه صهیونیستی در قرون 20 و 21»[2] در پژوهشی کوتاه و فشرده از دست داشتن اسرائیل در حملات 11 سپتامبر، نفوذ صهیونیست‌ها بر سیاست خارجی ایالات متحده و دیگر فریب‌های سیاسی صهیونیستی در قرون 20 و 21 سخن می‌­گوید. این کتاب نقش صهیونیست‌ها در شعله‌ور شدن جنگ‌های جهانی اول و دوم به منظور تاسیس یک حکومت یهودی در فلسطین را به همراه ساخت و پاخت نازی‌ها و صهیونیست‌ها را بررسی می‌کند.

ارنولد لِسِز در کتاب «جنگ بقای یهود»[3] ادله‌ای ارائه می‌کند که بر اساس آن‌ها، یهودیانی قدرتمند، نیروی اصلی پیش‌راندن جنگ (جهانی دوم) بودند. نویسنده، استدلال می‌کند که پشت‌پرده جهان آشفته آن زمان، یک طرح با مرکزیت یهود وجود داشت تا یک حکومت یهودی را به عنوان پلیس دنیا بر روی خرابه‌های ملت‌های غیریهودی بسازد.

در این بین نام هیتلر و هلوکاست بسیار پرکاربرد است. یهودیان مدعی هستند در این جنگ‌­ها بیشترین آسیب را دیده‌­اند و به نوعی دچار جنگ قومی شده‌­اند. آرتور بوتز در کتاب 507 صفحه­‌ای «نیرنگ قرن بیستم: پرونده‌ای علیه نابودسازی فرضی یهودیان اروپا»[4] که برای اولین بار در سال 1976 به چاپ رسیده است، نتیجه‌گیری می‌کند یهودیان اروپا در جنگ جهانی دوم نه تنها تقریبا پاک‌سازی نشدند بلکه تا به امروز، دلیلی مبنی بر قصد هیتلر برای انجام چنین کاری، وجود ندارد. نویسنده این کتاب یکی از نخستین منکران هلوکاست است که از طریق یک پژوهش علمی دقیق در صدد اثبات ادعای خود است. او بر این مطلب تأکید دارد که ایجاد اسرائیل دلیل ادعاهای هلوکاست بوده است.

برخی کتاب­‌ها هیتلر را یک یهودی می‌­دانند که مقدمات و زمینه شکل‌­گیری اسرائیل را ایجاد کرد. کاردل در کتاب «آدولف هیتلر، پایه‌گذار اسرائیل: اسرائیل در جنگ با یهود»[5] رویدادهای منجر به جنگ جهانی دوم، هلوکاست و ایجاد حکومت اسرائیل و دیگر رویدادهای تاریخی را به همراه کسانی که مسئول آن‌ها بودند را نشان می‌دهد. همچنین دلایل آن را با جزئیات کامل نشان می­‌دهد و توضیح می‌­دهد که چگونه و چرا امکان وقوع آن وقایع وجود دارد.

این کتاب یک مطالعه مناسب برای همه بافت­‌های تاریخ، یهودیان و غیریهودیان است و نشان می‌­دهد هیتلر تفاوت جدی بین یهودیان غربی و شرقی قائل بوده که بسیار خوب می­‌تواند واقعیت داشته باشد. این خود آلمانی‌­ها بودند که سعی کردند مهاجرت یهودیان را به فلسطین تسریع کنند. نتیجه­‌گیری کلی این کتاب این است که هیتلر نقش عمده­‌ای در تصرف یهودیان فلسطین داشت؛ از جهاتی به صورت عمدی و به نوعی ناخواسته.

نویسنده که ضدیهودی است، در این کتاب می­‌خواهد بگوید اقدامات هیتلر در راستای تشکیل اسرائیل بود تا یهودیان به فلسطین کوچ کنند و هلوکاست ایجاد یک بهانه بود برای امتیازگیری یهودیان.

 

نویسنده: محسن محمدی[6]

 

 

[1]. Masters of Deception: Zionism, 9/11 and the War on Terror Hoax, Zander C. Fuerza, 2013.   

[2]. Grand Deceptions: Zionist Intrigue in the 20th and 21st Centuries, Brandon Martinez, A Non-Aligned Media Publication, 2016.  

[3]. The Jewish War of Survival, Arnold Leese, 1945  

[4]. The Hoax of the Twentieth Century: The Case Against the Presumed Extermination of European Jewry, Arthur R. Butz, Theses & Dissertations Press, 1967,2003.  

[5]. Adolf Hitler - Founder of Israel: Israel in War With Jews, Hennecke Kardel, Modjeskis Society, 1996-1997.  

[6]. دانش­آموخته حوزه علمیه قم، دکتری مطالعات انقلاب اسلامی (mohsen2941@yahoo.com)

نظرات: (۰) هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی
پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر

پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر

شبکه‌ای برای شناخت شدیدترین‌‌دشمن

امام خامنه ای (حفظه الله تعالی):

امروز دشمن اصلی ما در دنیا، صهیونیست و استکبار است. پلیدتر از آمریکا، دولت صهیونیست، در فلسطین اشغالی است. چرا؟ چون بالاخره دولت آمریکا، یک دولت و متّکی به یک ملت است. در صورتی که اساساً دولت غاصب صهیونیستی، متّکی بر یک ملت نیست! ملت ساکن آن مناطق، ملتی است که امروز آواره است! اسراییل، از اوّل با ظلم و آدمکشی، با دروغ و فریب به وجود آمده است. مردم فلسطین، در خارج از فلسطین، با حال کوخ نشینی و اردوگاه نشینی زندگی می‌کنند. خانه‌های آنها و وطن آنها در اختیار کسانی است که از اروپا، از استرالیا، از آمریکا، از آسیا و از آفریقا به آن جا رفته‌اند و یک ملت جعلی و دروغین به وجود آورده‌اند و در آن جا به نام یک ملت، زندگی میکنند و دولتی هم دارند! اساساً چنین ملتی، وجود و هویّتی ندارد.