پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر

شبکه‌ای برای شناخت شدیدترین‌‌دشمن

یادداشت| توریسم یا تروریسم صهیونیستی

رژیم غاصب و اشغالگر قدس توریسم‌هایی را که به فلسطین سفر می‌کنند آموزش می‌دهند و در این آموزش‌ها بیان می‌کنند هرجایی فردی فلسطینی دیدید آن را بکشید.

 

پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر، رژیم غاصب و اشغالگر قدس توریست‌هایی را که به فلسطین سفر می‌کنند آموزش می‌دهند و در این آموزش‌ها بیان می‌کنند هرجایی فردی فلسطینی دیدید آن را بکشید.

این آموزش‌ها برای کودکان همراه با تخفیف برگزار می‌شود، کودکان جهانگرد تنها با پرداخت ۸۵ دلار روزانه آموزش آدم‌کشی ببینند. رژیم صهیونیستی برای انجام این آموزش‌ها یک وبگاه و کمپ اختصاصی نیز با شعار “برای آن که بهترین باشی، بیا و با بهترین‌ها آموزش ببین” نیز تشکیل داده است.

 

این کمپین و وبگاه هر روز با تبلیغاتی که برای آن انجام می‌شود در حال پیشرفت است.

در این کمپ‌ها محیط جنگ واقعی در اختیار جهانگردان قرار می‌گیرد که در منطقه آموزشی “مبارزه با تروریسم” نیروی دریایی قرار دارد و در آنجا به آنها آموزش داده می‌شود که ” تروریست‌ها را بکشند. تروریست‌هایی که چهره‌سازی می‌کنند اتفاقا با عرب‌های فلسطینی شباهت زیادی دارند!

در این برنامه که در سرتاسر مناطق تحت اشغال رژیم اجرا می شود، از بزرگسالان ۱۱۵ دلار و از کودکان ۸۵ دلار دریافت می شود.”بخش تبلیغات و بخش سرگرمی‌های مخرب” در واقع توصیفی است که روزنامه اسرائیلی “ها آرتص” از این کمپ ها ارائه داده است.

جهانگردان اجازه دارند از تفنگ‌های واقعی استفاده کنند و همچنین تشویق می‌شوند که “چند عدد فشنگ را به سمت “کسانی که به آنها حمله می‌کنند» شلیک کنند”.

به جهانگردان فرصت داده می‌شود که نقش سربازان اسرائیلی در جنگ را بازی کنند و به راحتی افرادی را که تروریسم می‌نامند مجروح و یا حتی بکشند.

“عِش عِش” کلمه عبری است به معنای  “آتش کن و بزن” صدایی است که شما به طور مکرر از جهانگردان شنوید که بعد در تبعیت از مربی خود تکرار می‌کنند هنگامی که آنها به سمت هدف تیراندازی می‌کنند. براساس گزارش‌ها، مشهورترین [و به عبارت صحیح تر بدنام ترین] کمپ در میان این کمپ‌ها کمپ کالیبر ۳ است که در بلوک شهرک اسرائیلی واقع در گاش اتزیون (Gush Etzion) در کرانه باختری قرار دارد. ادعا شده است که سالانه ۱۵۰۰۰ تا ۲۵۰۰۰ جهانگرد توسط این مرکز جذب می شوند.

این کمپ در سال ۲۰۰۱ توسط سرهنگ ارتش اسرائیل شارون گات تأسیس شده است که بعد از مدتی باعث ایجاد شش کمپ فانتزی تروریستی دیگر در سرتاسر سرزمین‌های اشغالی گردید.

مؤسس و مدیر عامل کمپ و آکادمی کالیبر ۳ سرهنگ شارون گات، گفت: “کسانی که برنامه‌های ما را انجام می‌دهند، درک بسیار خوبی از این کشور دارند. آنها سفیران دولت اسرائیل می‌شوند.

در حالی که اکثریت بازدید کنندگان یهودیان آمریکایی هستند، تقاضا از کشورهایی مانند برزیل، آرژانتین، فرانسه، ایتالیا، روسیه و چین نیز تا حد قابل‌توجهی افزایش یافته است. علاوه بر این کمپ اردوهای سه ماهه تابستانی را برای پسران زیر هیجده سال برگزار می‌کند.آموزش‌های حرفه‌ای نیز برای پرسنل امنیتی و آموزش سخت افزارهای نظامی و تهیه تی‌شرت و سایر محصولات نیز ارائه می‌شود.

به غیر از هیجان، این اردوگاه‌های تروریستی صهیونیسم را تأیید می‌کنند و قصدشان مشروعیت‌بخشیدن به دولت صهیونیستی می‌باشد. در اینجا کشتن و هدف قرار دادن عادی سازی می‌شود و به عنوان یک فعالیت تفریحی توسعه داده می‌شود. به کودکان آموخته می‌شود که چگونگی جنگ همه روزه ارتش و حفظ و حراست دولت یهودی را تشویق کنند و از آن قدردانی کنند.

بسیاری از ناظران این کمپ‌ها را ـ که آدرنالین به آن تزریق شده است ـ اقدام دیگری از سوی اسرائیل جهت پیشبرد تبلیغات صهیونیستی می‌دانند: نسخه اسرائیلی تروریسم و ضد تروریسم که در آن اشغالگر اسرائیلی قهرمان است و فلسطینی‌ها و عرب‌ها و مسلمانان تروریست‌هایی هستند که هدف قرار می‌گیرند. 

آنچه خواندید، گزارشی است که گزارش‌های رسانه‌های صهیونیستی و غیر صهیونیستی آن را تائید کرده‌اند و با مختصر جستجویی اخبار و و گزارش‌های دیگری از این قسم جهانگردی غیر انسانی خاص صهیونیسم بین‌الملل یافت می‌شود.

این قسم تروریسم با عنوان توریسم نظامی هرگز نمی‌تواند از چشم جهان به اصطلاح متمدن امروزی دور مانده باشد و در حالی که شکار حیوانات خشم سازمان‌های حمایت از حیوانات را برمی‌انگیزد، و سازمان‌های متعدد از هر موجودی دفاع می‌کنند اما سازمان‌های حقوق بشری تحت امر استکبار ـ که اعدام قاتل و تروریست و مجازات سارق را به عنوان اعمال تروریستی بر کشورهای اسلامی عیب می‌گیرند ـ به طور کامل در این زمینه ساکت می‌باشند و این مراکز که در سال ۲۰۰۱ ایجاد شده‌اند، در گزارش‌های این سازمان‌ها کاملا مسکوت مانده‌اند.

 

لینک کوتاه: http://khbn.ir/jGh5X

نظرات: (۰) هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی
پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر

پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر

شبکه‌ای برای شناخت شدیدترین‌‌دشمن

امام خامنه ای (حفظه الله تعالی):

امروز دشمن اصلی ما در دنیا، صهیونیست و استکبار است. پلیدتر از آمریکا، دولت صهیونیست، در فلسطین اشغالی است. چرا؟ چون بالاخره دولت آمریکا، یک دولت و متّکی به یک ملت است. در صورتی که اساساً دولت غاصب صهیونیستی، متّکی بر یک ملت نیست! ملت ساکن آن مناطق، ملتی است که امروز آواره است! اسراییل، از اوّل با ظلم و آدمکشی، با دروغ و فریب به وجود آمده است. مردم فلسطین، در خارج از فلسطین، با حال کوخ نشینی و اردوگاه نشینی زندگی می‌کنند. خانه‌های آنها و وطن آنها در اختیار کسانی است که از اروپا، از استرالیا، از آمریکا، از آسیا و از آفریقا به آن جا رفته‌اند و یک ملت جعلی و دروغین به وجود آورده‌اند و در آن جا به نام یک ملت، زندگی میکنند و دولتی هم دارند! اساساً چنین ملتی، وجود و هویّتی ندارد.