پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر

شبکه‌ای برای شناخت شدیدترین‌‌دشمن

گزارش| تقریباً همه مهاجران به اسرائیل غیر یهودی هستند

براساس اطلاعیه اداره جمعیت و مهاجرت اسرائیل، که به درخواست انجمن هاداش (آزادی مذهبی و برابری مذهبی) منتشر شده است، از ابتدای سال 2012 تا پایان اکتبر 2019 میلادی، 179.849 مهاجر وارد اسرائیل شدند، اما فقط 25375 نفر از آن‌ها یهودی هستند.

 

پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر، داده‌های رسمی وزارت کشور رژیم صهیونیستی نشان می‌دهد که تنها 14٪ از افرادی که در سال‌های اخیر تابعیت‌اسرائیل را به موجب قانون بازگشت دریافت کرده‌اند خودشان یهودی هستند، در حالی که 86٪ آن‌ها بی‌دین یا  از مذاهب دیگری هستند که به عنوان فرزندان یا همسران یهودی به اسرائیل آمده‌اند.

براساس اطلاعیه اداره جمعیت و مهاجرت اسرائیل، که به درخواست انجمن هاداش (آزادی مذهبی و برابری مذهبی) منتشر شده است، از ابتدای سال 2012 تا پایان اکتبر 2019 میلادی، 179.849 مهاجر وارد اسرائیل شدند، اما فقط 25375 نفر از آن‌ها یهودی هستند!

 

لینک کوتاه: http://khbn.ir/Wz39fvm

نظرات: (۰) هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی
پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر

پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر

شبکه‌ای برای شناخت شدیدترین‌‌دشمن

امام خامنه ای (حفظه الله تعالی):

امروز دشمن اصلی ما در دنیا، صهیونیست و استکبار است. پلیدتر از آمریکا، دولت صهیونیست، در فلسطین اشغالی است. چرا؟ چون بالاخره دولت آمریکا، یک دولت و متّکی به یک ملت است. در صورتی که اساساً دولت غاصب صهیونیستی، متّکی بر یک ملت نیست! ملت ساکن آن مناطق، ملتی است که امروز آواره است! اسراییل، از اوّل با ظلم و آدمکشی، با دروغ و فریب به وجود آمده است. مردم فلسطین، در خارج از فلسطین، با حال کوخ نشینی و اردوگاه نشینی زندگی می‌کنند. خانه‌های آنها و وطن آنها در اختیار کسانی است که از اروپا، از استرالیا، از آمریکا، از آسیا و از آفریقا به آن جا رفته‌اند و یک ملت جعلی و دروغین به وجود آورده‌اند و در آن جا به نام یک ملت، زندگی میکنند و دولتی هم دارند! اساساً چنین ملتی، وجود و هویّتی ندارد.