پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر

شبکه‌ای برای شناخت شدیدترین‌‌دشمن

پرونده ویژه| صهیونیسم و سواستفاده از محصولات تراریخته

بر اساس اسناد به‌دست آمده از یکی از مراکز استراتژیک رژیم صهیونیستی، این رژیم برنامه مدونی را برای تعیین خط و مشی وزارت کشاورزی و توسعه روستایی خود تا سال 2050 ارائه کرده است. نکته حائز اهمیت در این چشم‌انداز توسعه این است که در آن هیچ اثری از اقبال رژیم صهیونیستی به سمت محصولات تراریخته وجود ندارد.

 

پرونده ویژه‌ی «نفوذ صهیونیسم در جنگ‌های بیولوژیک»؛
شماره نهم: صهیونیسم و سوءاستفاده از محصولات تراریخته

 

پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر، در شماره ششم به نکاتی کلی پیرامون بحث محصولات تراریخته و ضررهای آن اشاره شد. در این قسمت مشخصاً به ارتباط صهیونیسم با تولید محصولات غذایی تراریخته می‌پردازیم.

 

راکفلر، پدر محصولات تراریخته

ابداع فناوری تولید محصولات تراریخته با سرمایه‌گذاری گسترده صهیونیست‌ها در دهه 70 میلادی به نتیجه رسید. «هنری آلفرد کیسینجر» استراتژیست ارشد صهیونیست، در سال 1974 طرحی موسوم به «NSSM» را رونمایی کرد. وی طرح اولیه‌اش را برای سیطره بر جهان چنین اعلام کرد: «نفت را در کنترل خود بگیرید تا کشورها را در کنترل خود داشته باشید. غذا را در کنترل خود بگیرید تا مردم را در کنترل خود داشته باشید.»

در حال حاضر نیز بخش اعظمی از  تجارت جهانی محصولات تغییر یافته‌ی ژنتیکی در اختیار کمپانی‌های صهیونیستیِ «مونسانتو» و «راکفلر» قرار دارد.

«دیوید راکفلر»، صهیونیست آمریکایی معروف که سه سال پیش از دنیا رفت را پدر محصولات غذایی تراریخته می‌دانند. این شخصیت منفور با شروع و توسعه پروژه خطرناک «انقلاب سبز» باعث ابتلای هزاران نفر در دنیا به سرطان‌های مختلف شده است.

راکفلر این پروژه عظیم را طی نیم قرن به بهانه «کمبود غذا» با راهبرد کشاورزی صنعتی، استفاده از کودها و سموم کشاورزی در سراسر جهان توسعه داد و به نابودی میراث هزاران ساله کشاورزی بومی و ارگانیک انجامید. به این ترتیب تنها یکی از مشکلات ایجاد شده برای مردم جهان توسط خاندان صهیونیستی راکفلر، شیوع بی‌سابقه سرطان‌های مختلف به دلیل مصرف سموم در محصولات کشاورزی بود.

«بنیاد صهیونیستی راکفلر» یکی از منشأهای اصلی تولید محصولات تراریخته در سطح جهان به شمار می‌رود. این بنیاد همچنین بزرگ‌ترین و ذی‌نفوذترین کمپانی آمریکایی به حساب می‌آید؛ به حدی که عوامل اجرایی ساختار قدرت آمریکا و مراکز حساس این کشور را در اختیار گرفته است.

شهریور ماه سال 1395 ویدئویی توسط خبرگزاری تسنیم منتشر شد که نشان می‌داد بیش از ۱۰ سال است که «آموزش‌دیدگان بنیاد راکفلر» در حال آلوده‌سازی مزارع برنج شمال ایران هستند. بنابراین حوزه نفوذ و فعالیت این مرکز صهیونیستی به ایران نیز رسیده است و به نظر می‌رسد صهیونیست‌ها برنامه‌های ویژه‌ای برای به خطر انداختن سلامتی ملت ایران در نظر داشته باشند.

شرکت آمریکایی - صهیونیستی مونسانتو

معروف‌ترین و مهم‌ترین شرکت سرمایه‌گذار در امر تراریخته که مادر بیوتکنولوژی کشاورزی محسوب می‌شود، شرکت مخوف «مونسانتوی» آمریکایی است. «مونسانتو» نام یک خانواده یهودی آمریکایی است. صاحبان این کمپانی از بدنام‌ترین خانواده‌های یهودی صهیونیست در طول تاریخ به‌شمار می‌روند. این خانواده از قرن‌ها قبل به مشاغلی چون برده‌داری و تجارت انسان اشتغال داشته‌اند.

شرکت مونسانتو در سال 1901 توسط «جان فرانسیس کوینی» از اعضای گروه فراماسونری (اتاق فکر شیطان‌پرستی) شوالیه‌های مالت پایه‌ریزی شد. این شرکت هم‌اکنون در 61 کشور جهان نمایندگی و بیش از 20 هزار نفر کارمند دارد.

 

پیشنهاد مطالعه:

پرونده ویژه| محصولات تراریخته؛ سودآور و کشنده

 

این شرکت علاوه بر فعالیت در عرصه مواد غذایی تراریخته، سابقه سیاهی در عرصه جنگ شیمیایی دارد. در کارنامه مونسانتو تولید بمب‌های شیمیایی و اتمی طی قرن بیستم میلادی که منجر به بمباران هیروشیما و ناکازاکی شد، تولید «عامل نارنجی»، «د. د. ت» و «پی. ‌سی. ‌بی»، قراردادن ماده شیمیایی ممنوعه «فسفر سفید» در اختیار وزارت جنگ رژیم صهیونیستی برای استفاده در جنگ غزه برای سوزاندن پوست، گوشت و استخوان فلسطینیان در دمای 2760 درجه و کشتن آن‌ها در سال 2008 و 2009 توسط رژیم اسرائیل دیده می‌شود.

 

عدم کاشت بذرهای تراریخته در اسرائیل

همانطور که گفته شد محصولات تراریخته نخستین بار با ایده یک فرد صهیونیست تولید شدند و اکنون نیز نبض بازار و سود کلان حاصل از کشت و فروش این محصولات در اختیار صهیونیست‌ها قرار دارد. اما این بحث زمانی مهم‌تر و با صهیونیست‌ها مرتبط‌تر می‌شود که مطلع شویم این نوع محصولات در فلسطین اشغالی کشت نمی‌شود.

بر اساس اسناد به‌دست آمده از یکی از مراکز استراتژیک رژیم صهیونیستی، این رژیم برنامه مدونی را برای تعیین خط و مشی وزارت کشاورزی و توسعه روستایی خود تا سال 2050 ارائه کرده است. نکته حائز اهمیت در این چشم‌انداز توسعه این است که در آن هیچ اثری از اقبال رژیم صهیونیستی به سمت محصولات تراریخته وجود ندارد. یعنی این رژیم نه تنها با کاشت محصولات تراریخته در سرزمین‌های اشغالی و حتی اراضی کشورهای همسایه خود مخالفت است، بلکه تا سال 2050 نیز برنامه‌ای برای استفاده از محصولات مهندسی ژنتیکی ندارد.

 

هدف صهیونیسم بین‌الملل از تولید و فروش محصولات تراریخته

بدون شک اولین هدف صهیونیست‌ها از تولید و صادرات محصولات تراریخته، به دست آوردن سودهای کلان است و اساساً برای آنان اهمیتی ندارد که به واسطه بیمارشدن مردم دنیا ثروت‌های عظیمی را به جیب بزنند. اما هدف دوم از فعالیت گسترده‌ی آن‌ها در این عرصه را می‌توان «توطئه‌ای برای بیمارکردن ملت ایران» دانست.

«دکتر علی کرمی»، استاد تمام دانشگاه علوم پزشکی بقیةالله معتقد است که رواج محصولات تراریخته در حقیقت توطئه صهیونیسم  برای بیمارکردن ملت ایران است. کرمی همچنین در خصوص نفوذ دشمن از طریق واردات این نوع محصولات به ایران می‌گوید: «آن‌ها روان‌شناسانه وارد کشور ما شدند و دارند به روش‌های پیچیده و از جمله غذا نفوذ می‌کنند؛ هدف اولشان تجارت و سود و پول است؛ ولی از همین روزنه ممکن است اهداف پلید دیگری داشته باشند ... نفوذ روش‌های بسیار پیچیده‌ای دارد و شناسایی آن‌ها بسیار سخت است. ... تراریخته بدون شک اگر همه جنبه‌های آن مطالعه و بررسی نشود، یک نفوذ خطرناک است؛ چون در سفره همه ملت وارد می‌شود؛ در سفره نیروهای نظامی و انتظامی و امنیتی ما هم وارد می‌شود؛ در سفره سیاستمداران، نخبگان، دانشمندان، مادران، دختران، پسران و کودکان [هم وارد می‌شود].»

«عبدالمجید شیخی»، دکترای اقتصاد و پژوهشگر حوزه کشاورزی نیز در همین راستا می‌گوید: «ببینید مبدأ این تراریختگی کجاست؟ حتی خود خارجی‌ها تصریح می‌کنند و اِبایی ندارند که اعلام کنند منشأ تولید تراریخته امثال «بنیاد صهیونیستی راکفلر» است؛ مبدئش جنایتکاران صهیونیسم جهانی هستند؛ این موضوع زیر سر آمریکایی‌ها است، که به‌دنبال انواع روش‌های ترور و جنایت هستند. می‌دانید که به‌صراحت هم اعلام کرده‌اند یکی از بارزترین، مؤثرترین و کم‌هزینه‌ترین روش‌های ترور، استفاده از ترور غذایی و ترور مصرفی است؛ زیرا به هیچ هجمه‌ای نیاز ندارد؛ و به‌دست خود عوامل داخلی کشورها انجام می‌شود. در کشور ما نیز نوکران حلقه به گوش این‌ها در این خیانت سهیم‌اند؛ این‌ها در تلاشند برای پر کردن جیب خودشان، حرث و نسل را به‌وسیله تراریختگی به ورطه نابودی بکشانند.»

 

منابع:

http://mshrgh.ir/700700

http://yun.ir/cghms9

http://yun.ir/x1jdma

http://yun.ir/pjpb8

http://yun.ir/7d2kg9

http://yun.ir/k1t9md

http://yun.ir/ntz6oc

http://yun.ir/qcedl5

 

 

لینک کوتاه: http://khbn.ir/0Sp2Y

نظرات: (۰) هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی
پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر

پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر

شبکه‌ای برای شناخت شدیدترین‌‌دشمن

امام خامنه ای (حفظه الله تعالی):

امروز دشمن اصلی ما در دنیا، صهیونیست و استکبار است. پلیدتر از آمریکا، دولت صهیونیست، در فلسطین اشغالی است. چرا؟ چون بالاخره دولت آمریکا، یک دولت و متّکی به یک ملت است. در صورتی که اساساً دولت غاصب صهیونیستی، متّکی بر یک ملت نیست! ملت ساکن آن مناطق، ملتی است که امروز آواره است! اسراییل، از اوّل با ظلم و آدمکشی، با دروغ و فریب به وجود آمده است. مردم فلسطین، در خارج از فلسطین، با حال کوخ نشینی و اردوگاه نشینی زندگی می‌کنند. خانه‌های آنها و وطن آنها در اختیار کسانی است که از اروپا، از استرالیا، از آمریکا، از آسیا و از آفریقا به آن جا رفته‌اند و یک ملت جعلی و دروغین به وجود آورده‌اند و در آن جا به نام یک ملت، زندگی میکنند و دولتی هم دارند! اساساً چنین ملتی، وجود و هویّتی ندارد.