پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر

شبکه‌ای برای شناخت شدیدترین‌‌دشمن

پرونده ویژه| درآمدی بر صنعت فحشا و نقش یهود

مجله‌ی مومنت که حاوی فرهنگ و آرای یهودیان است، در مقاله‌ای با عنوان «روسپیان در سرزمین مقدس» از گسترش فحشا و روابط نامشروع با دختران روسی سخن گفته و می‌افزاید که (در اسرائیل) بخشی از مشتریان این دختران، حاخام‌های یهودی‌اند که سوار بر دو چرخه‌های خویش، به خانه‌های فساد می‌روند.

 

پرونده ویژه‌ی «یهود، صهیونیسم و صنعت فحشا»؛
شماره اول: درآمدی بر صنعت فحشا و نقش یهود

 

پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر، امروزه صنعت سکس، فحشا و پورن یکی از کثیف‌ترین تجارت‌های سرمایه‌داری و یهود را تشکیل می‌دهد؛ به طوری که حجم کسب و کار و سودهای حاصل شده از این تجارت، گاهاً می‌تواند کل بودجه یک کشور را تشکیل ‌دهد. روسپی‌گری یا همان تن‌فروشی، قاچاق انسان مخصوصاً زنان و دختران برای ارائه خدمات جنسی و همچنین قاچاق انسان به منظور فروش اعضای بدن از تجارت‌های پول‌ساز و پر سودی است که متأسفانه گریبان انسان‌های تنگدست و فقیر را گرفته است و از طرفی ولع انسان‌های وحشی و پول‌پرست عصر سرمایه‌داری و علی‌الخصوص یهود نیز این پازل را تکمیل می‌کند.

 

روش‌های معمول فریب زنان و دختران توسط قاچاقچیان

زنان و دختران گاهی با اراده و اغلب بدون اراده شخصی وارد این بازی کثیف یهود می‌شوند. افرادی که با اراده وارد این موضوع شده‌اند اغلب به خاطر مسائل مالی و فقر این حقارت را پذیرفته‌اند و اما اغلب کسانی که نمی‌خواستند وارد این تجارت شوند، با زور و فریب و دروغ وارد حوزه‌های کاری دیگری مانند خدمت‌کاری و رقاصی شدند اما توسط این باند مافیایی ربوده شده‌اند.

قاچاقچیان از طریق تبلیغات تقلبی برای دست‌یافتن به شغل‌های پر درآمد مثل خدمتکاری یا رقاصگی، قربانیان خود را فریب می‌دادند. روش دیگر تبلیغ از طریق «آژانس‌های ازدواج» است که با قول دروغین ازدواج با افراد پولدار در کشورهای خارجی، دختران و زنان اغفال می‌شدند. گاهی اوقات دلالان با فرستادن یکی از افراد فریب‌خورده به محل زندگی این افراد و خوب‌نشان‌دادن شرایط، دیگر زنان و دختران را فریب داده و آن‌ها را برای تن‌فروشی به چنگ می‌آوردند.[1]

 

پرونده ویژه| از تبعیض نژادی تا آموزش نژادپرستی به کودکان در اسرائیل

پرونده ویژه| سیاست‌های حزب آبی و سفید در قبال فلسطین

پرونده ویژه| موساد و ترور بیولوژیک دو تن از فرماندهان فلسطینی

 

به گفته تسیرکه (رئیس پلیس جنایی آلمان) بیشتر کسانی که در سال ۲۰۱۱ در مراقبت‌های مرزی در رابطه با تجارت انسان به دست پلیس آلمان افتادند، افراد زیر ۲۱ ساله بودند. به گفته تسیرکه ۱۲ درصد این افراد بین ۱۴ تا ۱۷ ساله بودند، حتی سن ۱۳ نفر از آن‌ها از ۱۴ سال هم کمتر بود. به نظر کارشناسان ادارات جنایی آلمان در شبکه‌ای که به تجارت انسان در اروپا مشغول است، گروه بزرگی از خلافکاران حرفه‌ای، پااندازها، فاحشه‌ها، دلالان پول‌شویی و مدرک‌سازان فعال هستند. [2]

 

اروپای شرقی و نقش یهود در تجارت انسان

کشورهای اوکراین و روسیه در اروپای شرقی به شدت در زمینه تجارت فحشا فعالند. در این کشورها که همچنین انسان‌های بسیاری نیز قربانی این تجارت پر سود شده‌اند، یهود نقش بسزایی داشته است. پس از فروپاشی اتحادیه جماهیر شوروی، سازمان‌ها و گروه‌های جنایی و مافیایی کشورهای بلوک شرق از جمله روسیه و اوکراین به تجارتی بی‌سابقه پیرامون مواد مخدر، قاچاق اسلحه، اتومبیل، پول‌شویی و از همه مهم‌تر قاچاق زنان و دختران دست زدند. اروپا هدف اصلی این سازمان‌های مافیایی بوده است.

میزان درآمد سالیانه تجارت جنسی بین 7 تا 12 میلیارد دلار است. کشورهای زیادی در این «تجارت کثیف» حضور دارند که سود سرشاری از آن می‌برند. با وجود مشارکت کشورهای مختلف در این پروسه بین‌المللی، عمده تجارت توسط کشورهای بلوک شرق و به ویژه اوکراین و روسیه انجام می‌شود.

تحقیقی نشان می‌دهد که از سال 1991، حدود 117 هزار اوکراینی برای کارهای اجباری به خاورمیانه و اروپا فرستاده شده‌اند. مسئله جالب‌توجه این است که به علت فقر و بیکاری شدید در مناطق مختلف کشورهای بلوک شرق، زنان و دختران به راحتی تن‌فروشی را پذیرفته و داوطلبانه خود را در اختیار دلالان قرار می‌دهند.

معمولاً این افراد دارای تاریخ‌مصرف بوده و تا سن 26 سالگی برای روسپی‌گری به کار گرفته می‌شوند. پس از این مدت یا دیپورت شده و یا برای تجارت غیرقانونی اعضای بدن مورد استفاده قرار می‌گیرند. در بعضی موارد، دختران و زنان قاچاق شده چندین مرتبه بین دلالان دست به دست می‌شوند.

بعضی از دلالان در ابتدا با تحت فشار قرار دادن قربانیان به زور به آن‌ها تجاوز کرده و سپس آن‌ها را مجبور می‌نمایند تا برای تأمین هزینه‌های انجام گرفته، در نقش یک روسپی به فعالیت بپردازند. گاهی اوقات در نتیجه ضرب و شتم دختران تا سرحدمرگ، این افراد در کشور مقصد رها می‌شوند. امری که حاصلش عمدتاً مرگ دختران است.

در صورت تمرد و امتناع از تن‌فروشی، دلالان جنسی با تهدید به مرگ خانواده دختران و زنان فریب‌خورده، آن‌ها را مجبور به روسپی‌گری کرده و به صاحبان بارها و دیسکوهای غیرقانونی می‌فروشند.[3]

دیوید دیوک، نماینده‌ی اسبق کنگره‌ی آمریکا می‌نویسد: «یهودیان، نه تنها در گذشته، بلکه هم اینک در عرصه‌ای بس گسترده‌تر از پیش، در تجارت فحشا به فعّالیت می‌پردازند».

وی می‌افزاید: «روزنامه‌ی تایمز پیکایون (در شهر نیواورلئان) طی مقاله‌ای در شماره مورّخ یازدهم ژانویه 1998/م، با عنوان «فریب زنان اسلاو از سوی برده‌فروشان» به قلم میشل سپکتور[4]، با تکیه بر اسناد و مدارک، از اقدامات گسترده برده‌فروشان یهود در این روزگار، پرده برداشته است».

مقاله، با گزارشی از سرگذشت اسف‌بار یک دختر زیبای اوکراینی آغاز می‌شود. این دختر بور که 21 بهار را پشت سر گذارده است، می‌گوید: «در یک روزنامه‌ی محلی در شهر خود، اطلاعیه‌ای خواندم که در آن از فرصت‌های شغلی فوق‌العاده برای دختران، در خارج از کشور خبر داده بود. من این امر را یک فرصت استثنایی برای نجات خویش از فقر و تنگ‌دستی انگاشتم و احساس کردم که از این راه می‌توانم به دنیای خوشبختی راه یابم. ...امّا طی یکی دو هفته پس از ورود به اسرائیل، همه چیز برایم روشن شد و دریافتم که مرا به عنوان یک کنیز به روسپی خانه‌ای فروخته‌اند.

رئیس مرکز روسپیان در مقابل چشمانم گذرنامه‌ام را پاره کرد و گفت: «صاحب تو منم و تو مال منی، باید این جا کار کنی تا مخارجت را درآوری. پس در فکر فرار نباش؛ زیرا هیچ گذرنامه‌ای نداری و زبان عبری هم نمی‌دانی. در صورت فرار، تو را دست‌گیر و به همین جا باز می‌گردانند.»

دیوک اضافه می‌کند که اسرائیل تنها مقصد انتقال زنان اروپای شرقی نیست. باندهای یهودی روسیه، در ارتباط نزدیک با باندهای سازمان یهود در سراسر جهانند و به موجب اظهارات وزیر کشور اوکراین، در دهه‌ی گذشته، حدود چهارصد هزار نفر زن کم‌تر از سی سال، فریب‌خورده و به خارج از اوکراین منتقل شده‌اند.

سپکتور، نویسنده مقاله سابق‌الذکر اعلام کرده است که در هر سال حدود نیم میلیون از بلوک شرق به اروپای غربی منتقل و از آن جا به سراسر جهان توزیع می‌شوند.

مجله‌ی مومنت[5] که حاوی فرهنگ و آرای یهودیان است، در شماره‌ی آوریل 1988/م، ص 44، مقاله‌ای با عنوان «روسپیان در سرزمین مقدس» آورده و ضمن آن از گسترش فحشا و روابط نامشروع با دختران روسی سخن گفته و می‌افزاید که (در اسرائیل) بخشی از مشتریان این دختران، حاخام‌های یهودی‌اند که سوار بر دو چرخه‌های خویش، به خانه‌های فساد می‌روند.[6]

 

سعید ابوالقاضی

 

[4]. Spector.M

[5]. Moment

[6] . ر.ک: دیوید دیوک، الصحوة، النفوذ الیهودی فی الولایات المتحده الامریکیه، تعریبِ ابراهیم یحیی الشهابی، ص 274-276.

 

لینک کوتاه: http://khbn.ir/1RF

نظرات: (۰) هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی
پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر

پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر

شبکه‌ای برای شناخت شدیدترین‌‌دشمن

امام خامنه ای (حفظه الله تعالی):

امروز دشمن اصلی ما در دنیا، صهیونیست و استکبار است. پلیدتر از آمریکا، دولت صهیونیست، در فلسطین اشغالی است. چرا؟ چون بالاخره دولت آمریکا، یک دولت و متّکی به یک ملت است. در صورتی که اساساً دولت غاصب صهیونیستی، متّکی بر یک ملت نیست! ملت ساکن آن مناطق، ملتی است که امروز آواره است! اسراییل، از اوّل با ظلم و آدمکشی، با دروغ و فریب به وجود آمده است. مردم فلسطین، در خارج از فلسطین، با حال کوخ نشینی و اردوگاه نشینی زندگی می‌کنند. خانه‌های آنها و وطن آنها در اختیار کسانی است که از اروپا، از استرالیا، از آمریکا، از آسیا و از آفریقا به آن جا رفته‌اند و یک ملت جعلی و دروغین به وجود آورده‌اند و در آن جا به نام یک ملت، زندگی میکنند و دولتی هم دارند! اساساً چنین ملتی، وجود و هویّتی ندارد.