پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر

شبکه‌ای برای شناخت شدیدترین‌‌دشمن

پرونده ویژه| ریشه تجارت جنسی یهودیان

بنابراین ریشه تجارت فحشا توسط یهود به قرن 19 و 20 و حتی 18 نمی‌رسد، بلکه ریشه آن در زمان حضرت داود (ع) که از نوادگان حضرت یعقوب بوده و بیش از 1000 سال قبل از میلاد مسیح می‌زیسته است، می‌رسد.

 

پرونده ویژه‌ی «یهود، صهیونیسم و صنعت فحشا»؛
شماره چهارم: ریشه تجارت جنسی یهودیان

 

پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر، در شماره‌های پیشین گفته شد که صنعت سکس، فحشا و پورن یکی از کثیف‌ترین تجارت‌های سرمایه‌داری و یهود را تشکیل می‌دهد؛ به طوری که حجم کسب و کار و سودهای حاصل شده از این تجارت، گاهاً می‌تواند کل بودجه یک کشور را تشکیل ‌دهد. در این یادداشت و شماره بعدی که این موضوع بیشتر مورد بررسی قرار گرفته، اسنادی از افراد معتبر نزدیک به یهود در مورد این تجارت کثیف توسط صهیونیست‌ها منتشر می‌شود تا فاجعه غیر انسانی و دور از عقلانیت و معنویت صهیونیسم جهانی علیه بشریت، بیش از پیش نمایان گردد و شعارهای پوچ و توخالی حقوق بشری آن‌ها در اذهان افکار عمومی همچنان مورد تمسخر اهل فکر قرار گیرد.

 

ریشه تجارت جنسی یهودیان

وقتی اولین اخبار مربوط به تجارت سکس و فحشا توسط یهودیان منتشر شد، گروهی تصور می‌کردند که این نوع تجارت از طرف یهود احتمالاً قدمت بالایی نداشته و مربوط به سده اخیر باشد، از این رو، هر چند افکار عمومی نسبت به آنچه تجارت فحشا توسط یهود خوانده می‌شود، خشمگین می‌گردند اما زمانی می‌بایست انسان از این تجارت کثیف توسط یهودیان خشمگین شود که بداند اولین معاملات یهودیان در موضوع فحشا، در زمان حضرت داود نبی (ع) بوده است.

برخی بررسی‌ها نشان می‌دهد که یهودیان از آن زمان به تجارت فحشا تسلط داشتند. دیوید دیوک[1] نویسنده آمریکایی و یکی از اعضای کنگره آمریکا در کتاب «هولوکاست و نفوذ یهودیان در ایالات متحده آمریکا» می‌نویسد: «روسپیگری یا همان بردگی سپید که باید این گونه نام‌گذاری شود، خود مؤسسه قدیمی دیگری است که ریشه در اعماق تمدن بشری دارد، تا آنجا که پوست سفید و چهره زیبا، در میان زنان، دختران و کودکان از دوران‌های بسیار دور و روزگاران قدیم، سودهای سرشاری را برای متصدیان وحشی‌ترین انواع بردگی، به ارمغان می‌آورد که به صورت تباه‌کردن و آلوده‌ساختن جسم انسان در مسائل جنسی، چرا که مجبور کردن افراد پاک و بیگناه، آن هم در سطح وسیع و گسترده به آلودگی و رنج تحقیر جنسی، خود جنایتی است بسیار بزرگ و همان طور که یهودیان بر تجارت بردگی سلطه و استیلا داشتند، همچنین آنان در رواج روسپیگری نیز مهارت داشتند، زیرا روسپیگری و تن‌فروشی عملاً و طبیعتاً با کار بردگی در ارتباط است، و نیاز به هیچگونه توضیح خاص و هوشمندانهای نیست. اگر بگوییم که یک زن و یا یک مرد برده، ممکن است جهت اَغراض جنسی مورد بهرهبرداری واقع شود، این بود که زنان سفید پوست و زیباروی، قیمت‌های گزافی را برای سوداگران و دستاندرکاران تجارت بردگان سفید، از جانب سلاطین گندمگون، عاید می‌کردند! یهودیان از همان دوران ملک داوود، [حضرت داود نبی (ع)] و وجود بانوانی چون: «کزافیرا»، «هولاندر» و «هایدی فلیس» بر کار بازار و تجارت جنسی نظارت و تسلط داشتند، از این رو کتاب «تلمود» سرشار از مطالبی است پیرامون روابط جنسی طبیعی و غیرطبیعی بین افراد بزرگسال، پسران و دختران، و بین زنان برده و روسپی میباشد.»[2]

 

گفت‌وگو| پلیس آمریکا روش‌های سرکوب معترضان را از اسرائیلی‌ها یاد گرفته است

پرونده ویژه| یهود و صنعت فحشا

پرونده ویژه| درآمدی بر صنعت فحشا و نقش یهود

 

بنابراین ریشه تجارت فحشا توسط یهود به قرن 19 و 20 و حتی 18 نمی‌رسد، بلکه ریشه آن در زمان حضرت داود (ع) که از نوادگان حضرت یعقوب بوده و بیش از 1000 سال قبل از میلاد مسیح می‌زیسته است، می‌رسد. اسناد مرتبط با خوی سودپرستی یهود و حرص و ولع آن‌ها به پول و سکه و اسکناس در تاریخ آن‌ها پرشمار است و این موضوع حتی باعث شده که همه مواردی که می‌تواند موجود باشد، در نگاه آن‌ها قربانی شود و به تجارت فحشا و امور غیر اخلاقی نیز به راحتی روی آورند.

 

سعید ابوالقاضی

 

[1] . David Ernest Duke

[2] . دیوید دیوک، هولوکاست و نفوذ یهودیان در ایالات متحده آمریکا، ترجمه محمدرضا میرزاجان، ص 225

 

لینک کوتاه: http://khbn.ir/VLx

نظرات: (۰) هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی
پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر

پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر

شبکه‌ای برای شناخت شدیدترین‌‌دشمن

امام خامنه ای (حفظه الله تعالی):

امروز دشمن اصلی ما در دنیا، صهیونیست و استکبار است. پلیدتر از آمریکا، دولت صهیونیست، در فلسطین اشغالی است. چرا؟ چون بالاخره دولت آمریکا، یک دولت و متّکی به یک ملت است. در صورتی که اساساً دولت غاصب صهیونیستی، متّکی بر یک ملت نیست! ملت ساکن آن مناطق، ملتی است که امروز آواره است! اسراییل، از اوّل با ظلم و آدمکشی، با دروغ و فریب به وجود آمده است. مردم فلسطین، در خارج از فلسطین، با حال کوخ نشینی و اردوگاه نشینی زندگی می‌کنند. خانه‌های آنها و وطن آنها در اختیار کسانی است که از اروپا، از استرالیا، از آمریکا، از آسیا و از آفریقا به آن جا رفته‌اند و یک ملت جعلی و دروغین به وجود آورده‌اند و در آن جا به نام یک ملت، زندگی میکنند و دولتی هم دارند! اساساً چنین ملتی، وجود و هویّتی ندارد.