پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر

شبکه‌ای برای شناخت شدیدترین‌‌دشمن

گزارش| سینما، ماشین جنگ صهیونیستی

فیلم‌سازان داخلی یا نفوذی هستند یا اینکه مشکل خاصی دارند که نمی‌گذارند دغدغه‌های امت حزبالله ساخته شود یا اینکه حزب‌اللهی‌ها کاری اساسی انجام دهند.

 

پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر، بحث پیرامون مسئله شریف آخرالزمان در همه‌‌جا مطرح می‌شود و فیلم‌های زیادی در سینمای هالیوود ساخته می‌شود تا نسبت به این موضوع بپردازند. از این رو، چندی پیش، موسسه موعود در سلسله نشست‌های فرهنگی خود به مقوله پروژه ۲۰۱۲ و مسئله ظهور پرداخت که با حضور دکتر اسماعیل شفیعی سروستانی و سیاوش صلواتی برگزار شد. متن زیر اهم صحبت‌های دو سخنران برنامه است.

ابتدا اسماعیل شفیعی سروستانی به بیان کاربرد سینما در کشور ایران پرداخت و گفت: شاید تنها کاربرد سینما در کشور ما چیزی جز سرگرمی‌سازی نیست، سینمای ما زمین‌گیر است ولی در غرب و سینمای غرب مفهوم یک ماشین جنگ را دارد که با ایجاد القای محتوای دلخواه خود، ذهن من و شما را آلوده می‌سازد و اهداف‌شان را قبل از رسیدن به آن چیزی که می‌خواهند در فیلم‌هایشان نمایش می‌دهند.

غرب دنبال کارهایی است که برای آشنا ساختن ذهن مخاطبان با آن از سینمایش استفاده می‌کند، در سینما افرادی که ذلیل هستند را به ابرقدرتی می‌رسانند و کسانی در جامعه قدرتمند هستند، در دنیای سینما به ذلالت می‌کشانند.

این اتفاق زمانی صورت می‌یابد که ذهن من و شما را آلوده کنند و هدفشان نیز از نمایش فیلم‌ها همین است، حال سینمای ما چه می‌کند؟ تنها به دنبال سرگرمی و ایجاد محتوای پوچ هستند ولی دشمن هرگاه عملیات جهانی دارد، دست به دامن سینما می‌شود، مانند یازده سپتامبر یا حمله به عراق، حتی برای گروگان‌هایشان در ایران یا ویتنام نیز فیلم می‌سازند، و تا ما در خواب هستیم این‌ها به اهدافشان می‌رسند و ما هم در حال ساخت سینمایی بدون مفهوم هستیم.

فیلم‌سازان داخلی یا نفوذی هستند یا اینکه مشکل خاصی دارند که نمی‌گذارند دغدغه‌های امت حزب‌الله ساخته شود یا اینکه حزب‌اللهی‌ها کاری اساسی انجام دهند. حال اگر دقت کنید غربی‌ها خودشان فیلم‌هایشان را فیلتر و گزینش می‌کنند ولی در کشور ما به راحتی فیلم‌ها دوبله و زیرنویس می‌شود و به خورد مردم داده می‌شود.

بدتر از آن فیلم‌های داخلی است که واقعا مفاهیمی به همین شکل می‌سازند. البته جالب‌تر از تمام این‌ها وزارت ارشاد کشور ما است که به راحتی برای ساخت این‌دست فیلم‌ها مجوز داده می‌شود.

 

پروژه ۲۰۱۲

در بخش دوم برنامه بعد از سخنرانی دکتر اسماعیل شفیعی سروستانی، سیاوش طیبی کارشناس عرصه سینما و هالیوود به سخنرانی پرداخت و گفت: فیلم ۲۰۱۲ در سال ۲۰۰۹ ساخته شد که این اثر در راستای پروژه ۲۰۱۲ بود. کارگردان آن Roland Emmerich با هزینه بالایی این اثر را ساخت.

فیلم دیگری در سال ۱۹۹۶ قبل از انفجار برج‌های دوقلو به تصویر کشیده شدند که در آن پنج سال قبل از وقوع اتفاق نشان داد که برج‌های دوقلو از بین‌ می‌روند. فیلم ۲۰۱۲ به سبک آخرالزمانی ساخته شده است و نشان می‌دهد که چطور جهان نابود می‌شود.

در این فیلم داستان حضرت نوح دوباره تکرار می‌شود که نجات‌یافتگان در یک کشتی پس از پایان تاریخ زنده می‌مانند ولی مسئله مهم‌تر این فیلم پروژه ۲۰۱۲ است که توسط بوق‌های رسانه‌ای و هالیوود و آمریکا پیرامون آن در دل مردم دلهره‌ای را انداختند.

بایستی اینگونه اشاره کرد که سال ۲۰۰۰ درباره یک پیشگو به نام نوسترآداموس فیلمی تولید می‌شود که مدعی هستند در قرن ۱۵ می‌زیست، البته او یک یهودی بود و بعد از این واقعه که به شدت پرداخته شد، آثار هری پاتر تولید شد و در نتیجه آن مخاطبان به دنیای پر رمز و راز پیشگویی علاقه‌مند شدند.

در واقع حرف‌های نوستراداموس قابل باورتر می‌شود و هر دو یهودی‌اند. پس از آن نیز مستندهایی در مورد ۲۰۱۲ ساخته شد و بعد از آن فیلم داوینچی کد و نهایتا فرهنگ ۲۰۱۲ هراسی را در پیش گرفتند. در فیلم کد که همه به مسئله راز و آینده‌نگری می‌پردازد، نوستراداموس نیز نقاشی‌هایی را کشف کرد که همان متخصصان فیلم داوینچی کد واقعیت‌هایی را از آن بیرون کشیدند که آخرالزمان را در سال ۲۰۱۲ نشان می‌دهد.

فراماسونرها نیز کتاب‌هایی را می‌نویسند که ظهور موعود یهود و صهیونیسم را به خوبی در ذهن مردم و جوانان شکل بدهد و بشارت ظهور را در سال ۲۰۱۲ بدهند. حال باید دانست که پروژه کاملا یهودی، صهیونیستی و فراماسونری است که به وفور نشانه‌های فراماسونری را می‌توان یافت و مشخص می‌شود که صهیونیست‌ها در کار دست دارند.

بروید و در اینترنت درباره پروژه ۲۰۱۲ سرچ کنید، تحقیق کنید و ببینید که این پروژه کاملا اسلام‌هراسی و ایران‌هراسی است. باید مخاطبان غربی خود را بترسانند تا میزان فرمانبرداری مردم را بالا ببرند و به مردم اروپا بقبولانند که جنگ جهانی رخ خواهد داد که یک طرف آن مسلمان‌ها هستند.

یعنی این بار ایران و اسلام به جای هیتلر ایفای نقش خواهند کرد. یهودیان و صهیونیست‌ها هم به همین دلیل شروع به ساخت پیش‌زمینه‌ای برای مسئله ظهور منجی دو عالم کردند که هدفشان ایجاد ظهور جایگزین و چه‌بسا خیال‌های باطلی است تا مسئله آخرالزمان را در بین مردم کم‌رنگ و بی‌فروغ جلوه دهند.

 

خبرنگار: حیدر احمدی

 

نظرات: (۰) هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی
پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر

پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر

شبکه‌ای برای شناخت شدیدترین‌‌دشمن

امام خامنه ای (حفظه الله تعالی):

امروز دشمن اصلی ما در دنیا، صهیونیست و استکبار است. پلیدتر از آمریکا، دولت صهیونیست، در فلسطین اشغالی است. چرا؟ چون بالاخره دولت آمریکا، یک دولت و متّکی به یک ملت است. در صورتی که اساساً دولت غاصب صهیونیستی، متّکی بر یک ملت نیست! ملت ساکن آن مناطق، ملتی است که امروز آواره است! اسراییل، از اوّل با ظلم و آدمکشی، با دروغ و فریب به وجود آمده است. مردم فلسطین، در خارج از فلسطین، با حال کوخ نشینی و اردوگاه نشینی زندگی می‌کنند. خانه‌های آنها و وطن آنها در اختیار کسانی است که از اروپا، از استرالیا، از آمریکا، از آسیا و از آفریقا به آن جا رفته‌اند و یک ملت جعلی و دروغین به وجود آورده‌اند و در آن جا به نام یک ملت، زندگی میکنند و دولتی هم دارند! اساساً چنین ملتی، وجود و هویّتی ندارد.