پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر

شبکه‌ای برای شناخت شدیدترین‌‌دشمن

یادداشت| رباخواران در صف احقاق حقوق بشر

هولوکاست دست‌مایه جدید یهودیان صهیونیست برای مظلوم‌نمایی است. آن‌ها با سوءاستفاده از این جریان و بزرگ‌نمایی آن از طریق دستگاه‌های تبلیغاتی توانستند تا مدت‌ها از دولت آلمان برای این اتفاق غرامت دریافت کنند. آنان به این بهانه، هر چند نامربوط سرزمین فلسطین را اشغال کرده و جهانیان را وادار به سکوت کرده‌اند.

 

پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر، درباره مسئله ربا یهودیان اذعان دارند که مجبور به این کار هستند؛ آقای«ورنر سومبارت» در کتاب «یهودیان و حیات اقتصادی مدرن» ثابت کرده است که مسئله اخذ ربا و صرّافی چیز تازه‌ای در قوم یهود نبوده و سابقه رباخواری یهودیان چیزی به بلندای سابقه تاریخی این قوم می‌باشد. هم‌چنین در این کتاب آمده است که یکی از دلایل تنفر مسیحیان و کلیسا از جامعه یهودی همین مسئله رباخواری آن‌ها و رواج این گناه در میان مسیحیان می‌باشد. تا آن‌جا که مسیحیان و حتی کلیسا و دربار پادشاهی وام‌دار این قوم شده و روز‌به‌روز فقیرتر شده و از آن طرف یهودیان هر روز ثروتمندتر، لذا جامعه مسیحی همواره با این جماعت دشمنی و عناد داشت. جدای از همه مطالب بیان شده گتوها اگر چه بنا به خواسته کلیسا تشکیل شد ولی این عملکرد کلیسا با روحیه و رفتار انحصارطلبانه آن‌ها هماهنگ بود. در واقع آن‌ها افرادی نژادپرست بودند که با میل از این عمل کلیسا استقبال می‌کردند.

 

هولوکاست

هولوکاست به معنی سوزاندان با آتش است، البته به شکلی که کاملاً از بین برود. این واژه در حال حاضر عنوان ماجرایی است که در جنگ جهانی دوم توسط حزب نازی آلمان به رهبری هیتلر اتفاق افتاد و بنا به گفته خود یهودیان شش میلیون یهودی کشته شدند. طبق تاریخ‌سازی یهودیان این افراد در اتاق‌های گاز کشته و سپس در کوره‌های آدم‌سوزی سوزانده شده و حتی از بدن آن‌ها برای ساخت صابون استفاده شده است، البته ناگفته پیدا است که هولوکاست به معنای نسل کشی هم ترجمه می‌شود. قبل از صحبت از نفی یا اثبات این واقع باید به دو نکته توجه کرد: اولاً در طی جنگ جهانی دوم جریان یهودی‌ستیز در مناطق مختلف جهان از جمله اروپا به راه می‌افتد و البته اختصاص به آلمان هم نداشته است. این جریان درست زمانی اتفاق می‌افتد که جنبش صهیونیسم با کمک انگلستان در حال تقسیم فلسطین و مستقر کردن یهودیان از نقاط مختلف جهان در فلسطین می‌باشند. جریان صهیونیسم برای رسیدن به اهداف خود یعنی «دولت یهود» ناچار است تعداد یهودیان را در فلسطین افزایش دهد، پس ناچار است یهودیان را متقاعد کند تا از نقاط مختلف جهان به فلسطین هجرت کنند. پس اگر برای قانع نشدند باید آن‌ها را مجبور کرد. ثانیاً برخی شواهد تاریخی گویای این مطلب است که یهودیان یا حداقل زرسالاران یهودی آن‌قدر هم از روی کار آمدن حزب نازیسم ناراحت نبوده‌اند. به طور مثال: خاخام آلمانی «جاشوا پرینز» در کتاب خود«ما‌یهودیان»1 از عملکرد هیتلر درباره علامت‌گذاری یهودیان و جمع‌کردن آن‌ها در یک مکان نه تنها ابراز ناراحتی نمی‌کند بلکه آن را در راستای یکسان‌سازی یهودیان معرفی می‌کند. او می‌نویسد: «ما در این رابطه ناراحت نیستیم». یا در جای دیگر می‌گوید: «این اجرای کامل خواسته‌های ماست.» «هاینس هوهند» یک روزنامه‌نگار آلمانی است که از نزدیک شاهد ماجرا بوده است. او می‌گوید: «صهیونیسم نه تنها از این اتفاق ناراحت نبود بلکه آن را به‌عنوان یک فرصت تاریخی برای رسیدن به اهداف خود نگاه می‌کرد.»

 

پشت پرده فعالیت‌های نازیسم به نفع صهیونیست‌ها بود

اما درباره اصل واقعه هولوکاست باید گفت هیتلر و جامعه آلمان از قبل نسبت به جامعه یهودی موضع‌گیری داشتند، چرا که علاوه بر مسئله رباخواری و عقاید نژاد پرستانه، برخی زرسالاران و افراد ذی‌نفوذ یهودی در جنگ جهانی اول باعث شدند تا آمریکا وارد جنگ شود. این کار منجر به شکست آلمان در جنگ جهانی اول شد. اما چیزی که به حس یهودی‌ستیزی آلمان‌ها دامن زد، رابطه سران یهودی با هیتلر بود. هیتلر خواهان اخراج یهودیان بود و سردمداران صهیونسیم خواستار مهاجرت یهودیان به فلسطین اشغالی بودند. سرانجام با دولت نازیسم توافق کرده و وقایعی مثل هولوکاست و مهاجرت دست جمعی یهودیان را رقم زدند. جالب است بدانید حتی برخی از مسئولان دولتی هیتلر، به فلسطین اشغالی سفر کرده و از برخی مناطق یهودی‌نشین دیدن کردند. درباره هولوکاست اشکالات زیادی مطرح می‌شود. اشکالاتی درباره جمعیت شش میلیونی کشته شده، عکس‌ها و مدارک موجود، اتاق‌های گاز، صابون‌سازی و کوره‌های آدم‌سوزی و بسیار از مسائل دیگر. درباره جمعیت شش میلیونی باید گفت که در جنگ جهانی اول جمعیت کل یهودیان اروپا شش و نیم میلیون نفر بوده که اگر هولوکاست درست باشد تمام یهودیان در جنگ جهانی دوم باید از بین رفته باشد که مرکز آمار مهاجرت اروپا و حتی خود دولت آلمان خلاف آن را ثابت می‌کند. به طور مثال در جنگ جهانی اول تعداد یک میلیون و پانصد هزار یهودی به کشورهای ایتالیا، چین، اسپانیا مهاجرت کرده‌اند که این‌ها از جمعیت شش میلیونی یهودیان آلمان اگر درست باشد، می‌کاهد. علاوه بر این طبق آمار دولت آلمان تعداد یهودیان این کشور ۶۰۰ هزار نفر بوده که طی جنگ، ۴۰۰ هزار نفر آن‌ها مهاجرت کردند. اما صابون‌سازی از اجساد یهودی، این مطلب به قدری اغراق‌آمیز و غیر واقعی است که رئیس مرکز مطالعات هولوکاست، در دانشگاه عبری «تل‌آویو» در این باره می‌گوید: «نازی‌ها هرگز از یهودیان صابون نساخته‌اند.» اما در باب عکس‌هایی که درباره هولوکاست نشان می‌دهند. در این عکس‌ها کوهی از اجساد را نشان می‌دهند که قصد آتش زدن و دفن کردن آن‌ها را دارند. این مسئله نیز با مطالعه دقیق تاریخ روشن می‌شود. این عکس‌ها متعلق به اجساد مردمی است که مبتلا به بیماری‌های واگیردار مثل تیفوس و تب تیفوئید شده‌اند و اصلاً اختصاص به یهودیان ندارد. علت آتش زدن این اجساد هم برای جلوگیری از نشر و انتشار بیماری بوده و نه چیز دیگری. از این مسائل که بگذریم، اگر این حادثه واقعاً اتفاق افتاده است پس چرا تحقیق درباره آن ممنوع بوده و یهودیان به جای پاسخ صحیح به منتقدان، به آن‌ها تهمت یهودستیزی می‌زنند و با انواع روش‌ها مورد سوءقصد قرار می‌دهند. در دو دهه گذشته افرادی نظیر «رابرت فوریسون»، «ارنست زندال»، «دیوید ایرینگ» و «فردریک جرالد توبن» و بسیاری دیگر به جرم انتقاد به هلوکاست زندانی شده و یا از جامعه خود ترد شده‌اند. در برخی موارد از کار خود اخراج یا تهدید به قتل شده‌اند. اما علت این برخورد تند چیست؟ در جواب باید گفت هولوکاست دست مایه جدید یهودیان صهیونیست برای مظلوم‌نمایی است. آن‌ها با سوءاستفاده از این جریان و بزرگ‌نمایی آن از طریق دستگاه‌های تبلیغاتی توانستند تا مدت‌ها از دولت آلمان برای این اتفاق غرامت دریافت کنند. آنان به این بهانه، هر چند نامربوط سرزمین فلسطین را اشغال کرده و جهانیان را وادار به سکوت کرده‌اند.

 

قدرت یهودیان امروزه افسارگسیخته است

در دنیای امروز قدرت یهودیان به قدری بالاست که در یکی از نشریات خود به نام «القبّاله» می‌نویسند: «برادران، ما دیگر از احدی نمی‌ترسیم و از حالا به بعد هیچ‌کس جرأت دشمنی با ما را ندارد و اگر برخی از نادانان و فرومایگان با ما مخالفت کنند، کافی است به مطبوعات‌مان اشاره کنیم تا او را بد نام و رسوا سازند یا او را لکّه‌دار کنند که نازیست یا به او اتّهام ضد سامی و نژادپرستی بزنند. آن‌گاه دیری نمی‌پاید که او خود را در چشم همه جهانیان خوار و ذلیل و مردود می‌یابد. پس ناچار می‌شود که از انظار عمومی بگریزد قبل از این‌که به بدبختی و ذلّتی که دامن‌گیر دیگران شده است، مبتلا گردد.» در حقیقت تاریخ‌نگاری یهود بر «مظلوم‌نمایی» استوار است. آن‌ها با سیطره خود بر رسانه‌های دیداری و شنیداری اذهان مردم را به تسخیر خود در آورده‌اند. همه آن‌چه که بر سر یهودیان در طول تاریخ آمده یا به علت نوع رفتارشان بوده و یا توسط دسیسه برخی از متنفذان و زرسالاران یهودی علیه جامعه یهودی اتفاق افتاده است. این یهودیان هستند که در طول تاریخ به مردم جهان ظلم کرده‌اند. آن‌ها عاملان اصلی جنگ جهانی اول و دوم بودند. آن‌ها بودند که مردم فلسطین را به زور از خانه خویش آواره کرده و باعث مرگ هزاران انسان شدند. این یهودیان بودن

که اولین بار نظام برده‌داری را به راه انداختند. این یهودیان بودند که اولین بار قاره آمریکا را کشف کرده و بومیان سرخ‌پوست و سیاه‌پوستان آفریقایی را قتل عام کردند. با همه این تفاسیر آن‌ها نهتنها مظلوم که ظالمان تاریخ و دنیای امروز هستند. آن‌ها نه‌تنها به مردم خویش بلکه به مردم جهان از اقوام و ملل مختلف ظلم کرده‌اند.

 

نویسنده: میلاد پورعسگر

 

 

پی‌نوشت:

1- wir juden

 

منابع:

۱ آلمان نازی؛ گناه کار ابدی، میشل ولفسون و دیگران، علی رحمانی مرضیه ذاکری، ناشر مترجم، تهران ۱۳۹۵، چاپ اول.

۲- فلسطینی کشی هلوکاست اسرائیل، مایکل هافمن موشه لیبر من، محمد رضا عادلی، قم، موسسه امام خمینی (ره)، چاپ سوم:۱۳۸۸٫

۳- جنگ اراده ها، حجت میرزاده، قم، راه سبز، چاپ اول: ۱۳۹۴٫

۴- دایرة المعارف مصور تاریخ یهودیت و صهیونیزم، حامد کفاش- فاطمه شفیعی سروستانی، تهران سایان،چاپ سوم:۱۳۹۲٫

۵- یهود ستیزی واقعیت یا دستاویز سیاسی، علیرضا سلطان شاهی، قم، شهید کاظمی، چاپ اول:۱۳۹۶٫

۶- مشت آهنین، لنی برنر، حسین ابو ترابیان، تهران، ناشر اطلاعات، چاپ پنجم:۱۳۱۹۵٫

۷- یهودیان و حیات اقتصادی مدرن، ورنر سومبارت، رحیم قاسمیان، تهران:ساقی، چاپ اول:۱۳۸۴٫

۸- صهیونیسم؛ سرطانی بر پیکر جامعه بشری، حسین فریدونی، تهران: آفاق، چاپ اول:۱۳۸۶٫

 

نظرات: (۰) هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی
پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر

پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر

شبکه‌ای برای شناخت شدیدترین‌‌دشمن

امام خامنه ای (حفظه الله تعالی):

امروز دشمن اصلی ما در دنیا، صهیونیست و استکبار است. پلیدتر از آمریکا، دولت صهیونیست، در فلسطین اشغالی است. چرا؟ چون بالاخره دولت آمریکا، یک دولت و متّکی به یک ملت است. در صورتی که اساساً دولت غاصب صهیونیستی، متّکی بر یک ملت نیست! ملت ساکن آن مناطق، ملتی است که امروز آواره است! اسراییل، از اوّل با ظلم و آدمکشی، با دروغ و فریب به وجود آمده است. مردم فلسطین، در خارج از فلسطین، با حال کوخ نشینی و اردوگاه نشینی زندگی می‌کنند. خانه‌های آنها و وطن آنها در اختیار کسانی است که از اروپا، از استرالیا، از آمریکا، از آسیا و از آفریقا به آن جا رفته‌اند و یک ملت جعلی و دروغین به وجود آورده‌اند و در آن جا به نام یک ملت، زندگی میکنند و دولتی هم دارند! اساساً چنین ملتی، وجود و هویّتی ندارد.