پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر

شبکه‌ای برای شناخت شدیدترین‌‌دشمن

گزارش| برده‌داری مدرن، قاچاق انسان

یهود را باید از چند خصوصیت مبری دانست تا کلمه صهیونیست به آن اطلاق نشود؛ یک نژادپرست نباشد، اشغال‌گر نباشد و ؛ هر یهودی که پایبند به شریعت حضرت موسی(ع) باشد و به صهیونیسم مشروعیت و رسمیت ندهد حائز احترام است.

 

پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر، بشر امروزه هر چه از دین جدا می‌شود و به سمت مدرنیته جلو می‌رود، به یک دوره باطلی می‌رسد که دوباره بایستی به همان سنت‌های جاهلی بازگردند و مهم‌ترین آن‌ها همان اتفاق برده‌داری است.

قاچاق انسان نوعی برده‌داری مدرن است که این بیماری روانی شیوع زیادی داشته؛ مردمان فقیر و بی‌بضاعت، محکوم به آن هستند که قاچاق شوند؛ به سه نوع:

  • فحشا
  • کار اجباری
  • قاچاق اعضای بدن

بر طبق آمار به دست آمده ۱۲۷ کشور در جهان سرمنشا این برنامه هستند؛ روزنامه‌ ایرلندی پرده از ماجرا برمی‌دارد؛ اعضای بدن به صهیونیست‌های ثروتمند فروخته می‌شود. این رژیم در رده‌های بالای مقصد این ماجرا است. برنامه افق مستند به بررسی قاچاق انسان پرداخته است که با حضور دکتر علی‌رضا سلطانشاهی برگزار شد.

 

فروش کالایی به اسم انسان

مجری: قاچاق انواع مختلفی دارد؛ ولی قاچاق اعضای بدن غیر معقول است؛ ما رژیم صهیونیستی را از فعالان این عرصه می‌بینیم؛ نظرتان را در این مورد بفرمایید.

قبل از پرداختن به سران این موضوع، باید این مسئله ریشه‌یابی شود؛ برحسب عواملی ممکن است یک عضوی از کار بیفتند و شخصی از روی کرامت و عمل انسانی عضو خود را اهدا کند؛ اما بحث قاچاق صددرصد یک چنین نیتی را در خود ندارد؛ عده‌ای بر اثر فشار مالی دست به این عمل می‌زنند و عده‌ای هم به خاطر سود بالای این کار، اعضاء بدن خود را به شخص نیازمند می‌فروشند؛ اسم این تجارت است و شامل آن عمل انسانی نمی‌شود؛ سودجویان نیز از طرق مختلفی مثل ایجاد جنگ یا دزدی انسان این شرکت را رونق می‌دهند.

برنامه با پخش مستندی ادامه می‌یابد که با پیگیری دو پلیس بازنشسته که یکی بازنشسته از پلیس اسرائیل به نام گدی و دیگری از برزیل ملقب به ایوان است. اصل قضیه قاچاق اعضا بررسی می‌شود؛ هر دوی آنها به علت روشنگری و بیان حقایق چند سالی به زندان افتاده‌اند.

این دو نفر که خود در متن این ماجرا فعالیت می‌کردند به سراغ قربانی‌هایی می‌روند که به علت فقر و تنگدستی یا جهالت دست به فروش اعضاء بدن خود از جمله کلیه شده‌اند؛ علاوه بر این در جنگ‌هایی که اسرائیلیان و یهودیان داشتند، بدن کشته‌های خود یا دشمن را خالی می‌کردند و اعضای سالم آن را به فروش می‌گذاشتند. نه فقط در جنگ بلکه اشخاص اعدامی هم پس از اعدام تخلیه عضو می‌شوند.

پس از توضیحاتی از زبان ماموران بازنشسته، به سراغ دو پسر عمو می‌روند که کلیه خود را به دلیل بی‌بضاعتی فروخته‌اند؛ شایان است داستان را از زبان خودشان بشنوید. برزیلی‌ها بیان می‌کنند که پس از مردن یا کشته شدن فرزندشان، به سردخانه منتقل می‌شدند و پس از دو یا سه روز اعضاء داخلی بدن خالی می‌شد. با تحقیق مشخص می‌شود که بیماران اکثرا از اسرائیل هستند.

 

قاچاق اعضای بدن

در ادامه به دکتری که در ترکیه مستقر بود و این پیوند‌ها را انجام می‌داد، برخورد می‌کنند و او را دستگیر کرده و از او بازجویی می‌شود؛ او می‌گوید: من مرتکب هیچ خطایی نشده‌ام و اصلا این بار بر روی دوش من سنگینی نمی‌کند، آنها فقط برای عمل به من مراجعه می‌کردند و نه هیچ چیز دیگر؛ من طبق قانون هیچ خطایی مرتکب نشدم.

دکتر شپرهاف، استاد انسان‌شناسی و رئیس دیده‌بانی اعضای بدن، با تحلیلی بر این موضوع اعلام می‌کند که: بعضی از افراد زنده هم در خطر تخلیه اعضا هستند که این عمل معمولا توسط کشورهای در حال توسعه مانند اسرائیل، عربستان، آمریکا و رخ می‌دهد که به کشورهای جهان سومی می‌روند و به شیوه‌های مختلف به جمع‌آوری اعضا بدن مشغول می‌شوند و با یافتن این افراد آنها را به خارج از کشور خود می‌فرستند و به همراه خشونت، زور و فشار آنها را مجبور به اهداء عضو می‌کنند.

شخصی به نام دیواک در نپال زندگی می‌کند و در اوان جوانی از روستا به شهر کاتماندو می‌رود؛ در آنجا به کار کردن مشغول می‌شود؛ فشار مالی و اقتصادی باعث می‌شود اهدا کننده شود و پس از آن به دلالی در آن کار روی می‌آورد.

او سه نفر را به اهدا کلیه دعوت کرده و به آنها وعده پول کلان و شغل خوب داده است؛ او می‌گوید من در وعده‌های خودم صادق هستم ولی آن سه نفر پرده از دروغ‌های آن مرد برمی‌دارند و می‌گویند ما را بیهوش کرد و اعضای بدنمان را خارج ساخت، با اینکه هیچ پول و شغلی در کار نبود.

نظراتی از اشخاص مهم فیلم در مورد مقصر اصلی این ماجرا‌ها ارائه داده می‌شود و هر شخص با توجه به دیدگاه خود مقصران را معرفی می‌کنند که البته همه در چند مسئله اتفاق نظر دارند؛ در ادامه هرکس با بیان نقدی به این عمل غیر انسانی صحبت خود را به پایان می‌رساند.

 

مجری: آقای دکتر سلطانشاهی درباره این مستند توضیحاتی را بفرمایید.

برای بررسی فلسطین ابتدا باید اسرائیل را از جوانب مختلف مورد بررسی و نقد قرار داد، اسرائیلی‌ها علاوه بر مصرف، مدیریت این کار را نیز بر عهده دارند؛ دلیل اول بحث اعتقادی است که موجب این کار می‌شود؛ معتقدند یهودیان (صهیونست‌ها) فقط در زمره انسان‌ها محسوب می‌شوند و دیگران برای این دسته ساخته شده‌اند. دلیل بعدی حریص بودن یهودیان به زندگی دنیا است و آنها حاضرند دست به هر کاری بزنند تا زنده بمانند.

 

مجری: آیا یهودیان در زمره صهیونیست‌ها به حساب می‌آیند و این عمل فقط توسط صهیونیست‌ها صورت می‌گیرد یا اینکه یهودیان نیز در این کار دخیل هستند؟

یهود را باید از چند خصوصیت مبری دانست تا کلمه صهیونیست به آن اطلاق نشود؛ یک نژادپرست نباشد، اشغال‌گر نباشد و ؛ خلاصه هر یهودی که پایبند به شریعت حضرت موسی(ع) باشد حائز احترام است.

در پایان برای تکمیل بحث نویسنده کتاب‌های تخصصی در حوزه صهیونیسم اشاره داشت: چند سال قبل فیلمی به عنوان فرشتگان قصاب ساخته شد که این وضعیت را توسط یهودیان در افغانستان بررسی می‌کند؛ علاوه بر این فیلم، کارهای متنی هم داریم که البته در یک بایکوت خبری است؛ چند نقد به این فیلم وارد است.

یکی اینکه ریشه‌یابی متقنی در فیلم مبتنی بر راس قاچاق صورت نگرفته است؛ با اشاره به آفریقا، استرالیا و آذربایجان و می‌توانست سرنخ‌ها و مباحث قوی‌تری را ارائه دهد؛ اگر بخواهیم با این نگاه نقادانه به آن نگاه کنیم، فیلم کاملی نیست و نقش رژیم صهیونیستی در آن خیلی کمرنگ است؛ این یک ترفندی است که یهودیان به کار می‌برند و به صورت سطحی به مسائل می‌نگرند.

خیبر: فیلم فرشتگان قصاب توسط سهیل سلیمی ساخته شد که بارها از شبکه‌های تلویزیونی پخش شده است. این فیلم در کنار برجستگی‌های خود برخی نقاط ضعف را هم داراست که نمی‌توان از کنار آن بدون دلیل گذشت. برای بررسی بیشتر در حوزه صهیونیسم و قاچاق انسان می‌توان به کتاب حیات اقتصادی یهودیان نوشته سومبارت اشاره داشت.

 

نظرات: (۰) هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی
پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر

پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر

شبکه‌ای برای شناخت شدیدترین‌‌دشمن

امام خامنه ای (حفظه الله تعالی):

امروز دشمن اصلی ما در دنیا، صهیونیست و استکبار است. پلیدتر از آمریکا، دولت صهیونیست، در فلسطین اشغالی است. چرا؟ چون بالاخره دولت آمریکا، یک دولت و متّکی به یک ملت است. در صورتی که اساساً دولت غاصب صهیونیستی، متّکی بر یک ملت نیست! ملت ساکن آن مناطق، ملتی است که امروز آواره است! اسراییل، از اوّل با ظلم و آدمکشی، با دروغ و فریب به وجود آمده است. مردم فلسطین، در خارج از فلسطین، با حال کوخ نشینی و اردوگاه نشینی زندگی می‌کنند. خانه‌های آنها و وطن آنها در اختیار کسانی است که از اروپا، از استرالیا، از آمریکا، از آسیا و از آفریقا به آن جا رفته‌اند و یک ملت جعلی و دروغین به وجود آورده‌اند و در آن جا به نام یک ملت، زندگی میکنند و دولتی هم دارند! اساساً چنین ملتی، وجود و هویّتی ندارد.