پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر

شبکه‌ای برای شناخت شدیدترین‌‌دشمن

یادداشت| بکش و لذت ببر!

بازی‌های جنگی شوتر با محوریت Counter Strike، دریچه اومانیسم را برای انسان باز کرده و با غرق شدن در لذت بی‌پایان جنایت و خشونت، انسان را به ورطه سقوط کشانده و گوی سبق را از حیوانات می‌ربائید. شرور بودن و ددمنشی را بارها چه در نقش پلیس و چه تروریست انسان مزمزه می‌کند.  

 

پایگاه صهیون پژوهی خیبر، در سال ۱۹۹۹ اولین نسخه از سری عناوین Counter Strike منتشر شد. هنگام عرضه این بازی، Counter‌Strike برترین بازی‌ تحت شبکه قرار گرفت که کاربران بسیاری را به خود علاقه‌مند نمود. این بازی موفق به کسب جایگاه نخست «برترین بازی‌های اکشن ـ آنلاین» در مدت کمتر از ۳ سال شد.

زبان و ماجرای بازی به درگیری همیشگی میان پلیس‌ و تروریست‌ می‌پردازد. در Counter‌Strike، کشته می‌شوید ولی می‌توانید دوباره (در راند بعدی) به بازی برگردید و انتقام خود را از دشمن بگیرید!. می‌کشید، کشته می‌شوید تا اینکه از بازی دست می‌کشید!

دوره کلاسیک یا باستان، قرون وسطی و حتی رنسانس، جهان هستی را به دو بخش خیر و شر تقسیم می‌کردند که انسان مخیر به انتخاب یکی از این دو بود. ایدئولوژی‌های مسلط مانند اسلام، مسیحیت و یهود و دیگر ادیان و فرقه‌ها، انسان را به انتخاب یکی از این دو ترغیب کرده و همیشه حق را با خیر می‌دانستند؛ اما با تحولات دنیای مدرن و پست‌مدرن مرز بین خیر و شر برچیده ‌شد و انسان را با نماد اومانیسم و آزادی کامل محور خیر و صلح قرار دادند. در این دوره دیگر خبری از خدا محوری و حق جویی نیست.

بازی‌های جنگی شوتر با محوریت Counter Strike، دریچه اومانیسم را برای انسان باز کرده و با غرق شدن در لذت بی‌پایان جنایت و خشونت، انسان را به ورطه سقوط کشانده و گوی سبقت را از حیوانات می‌ربائید. شرور بودن و ددمنشی را بارها چه در نقش پلیس و چه تروریست انسان مزمزه می‌کند.

زمانی در قاموس بشری کشتن و شکنجه کردن، منفورترین وسیله برای رسیدن به هدف بود اما پایه‌گذاران تمدن شیطانی امروز، برای تاسیس حکومت جهانی خود به افسون باورها و احساسات انسان نیاز دارند. ترسیم غرب از انسان جهان سوم، قتل و کشتار مردم بی‌گناه است که در قالب تروریسم نمایش داده‌ می‌شود. سرمداران و زرسالاران دنیای غرب به بهانه‌‌ مبارزه با تروریسم، هجوم به کشورها و ملت‌های مظلوم را در دستور کار خود قرار داده‌اند تا چرخه صنعت پرسود  و تروریسم‌پرور آخرالزمانی را برای حیات خود رقم زند.

 

لینک کوتاه: http://khbn.ir/kBUpdZq

نظرات: (۰) هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی
پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر

پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر

شبکه‌ای برای شناخت شدیدترین‌‌دشمن

امام خامنه ای (حفظه الله تعالی):

امروز دشمن اصلی ما در دنیا، صهیونیست و استکبار است. پلیدتر از آمریکا، دولت صهیونیست، در فلسطین اشغالی است. چرا؟ چون بالاخره دولت آمریکا، یک دولت و متّکی به یک ملت است. در صورتی که اساساً دولت غاصب صهیونیستی، متّکی بر یک ملت نیست! ملت ساکن آن مناطق، ملتی است که امروز آواره است! اسراییل، از اوّل با ظلم و آدمکشی، با دروغ و فریب به وجود آمده است. مردم فلسطین، در خارج از فلسطین، با حال کوخ نشینی و اردوگاه نشینی زندگی می‌کنند. خانه‌های آنها و وطن آنها در اختیار کسانی است که از اروپا، از استرالیا، از آمریکا، از آسیا و از آفریقا به آن جا رفته‌اند و یک ملت جعلی و دروغین به وجود آورده‌اند و در آن جا به نام یک ملت، زندگی میکنند و دولتی هم دارند! اساساً چنین ملتی، وجود و هویّتی ندارد.