پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر

شبکه‌ای برای شناخت شدیدترین‌‌دشمن

یادداشت| ریشه‌های خونین یک سازمان صهیونیستی

تاکنون موساد به بهانه‌ واهی امنیت رژیم‌اسرائیل، دست به ترور افراد بسیاری از قبیل محمود‌المبوح، شیخ احمد یاسین، عبدالعزیز رنتیسی، سعید صیام، هاینتز کروگ آلمانی، هربرتز کوکرز، محمود همشاری، دکتر یحیی‌المشاد، عماد مغنیه و فتحی شقاقی و زده است.

 

پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر، شاید تا به حال از تاریخ نام موساد۱ چیزی نشنیده باشید. موساد، همان سازمان اطلاعات سری رژیم‌اسرائیل است که حوزه اصلی فعالیت آن، جاسوسی اطلاعات در سطح بین‌الملل است. بعد از پایان جنگ‌جهانی دوم و آتش‌بس بین طرفین، ده‌ها هزار جاسوس به خانه‌های خود بازگشتند؛ ولی بخش بزرگی از این جاسوسان، به کشورهای مطبوع خود بازنگشتند. به سمت سرزمین موعودِ ذهنی‌شان حرکت کردند و به‌دستور «بن گوریون» اولین نخست‌وزیر اسرائیل، از دل یک گروه شبه‌نظامی به اسم هاگانا۲، موساد به وجود آمد. هاگانا، تحت فرمان آژانس یهود، سرمنشاء تشکیل گروه‌های شبه‌نظامی مثل بیتار۳، ایرگون۴، لحی۵و قرار گرفت که ثمره آن، جنایات «دیریاسین»، دو روستای «اللد» و «الرمله»، بمب‌گذاری‌های حیفا و انهدام «هتل ملک داوود» بوده است.۶

جنایات این گروه‌ها به قدری زیاد بود که در سال ۱۹۴۸ به هنگام ورود نظامیان رژیم اسرائیل به شهر یافا، اعراب فلسطینی از ترس جان خود، همه اموال گران‌بهای خود را رها کرده و پا به فرار گذاشتند۷ و این شهر توسط صهیونیست‌ها غصب شد. جالب است بدانید وقتی از«ویکتور اوستروفسکی» مأمور اسبق موساد و نویسنده کتاب «از رهگذر فریب۸» در مورد کشتار افراد توسط موساد سوال شد، پرسش خبرنگار را بدون پاسخ رها کرد و فقط علت استعفای خود را انزجار از کشتار وحشیانه موساد اعلام کرد. تاکنون موساد به بهانه‌ واهی امنیت رژیم اسرائیل، دست به ترور افراد بسیاری از قبیل محمودالمبوح۹، شیخ احمد یاسین۱۰، عبدالعزیز رنتیسی۱۱، سعید صیام۱۲، هاینتز کروگ۱۳ آلمانی، هربرتز کوکرز۱۴، محمود همشاری۱۵، دکتر یحیی‌المشاد۱۶، عماد مغنیه۱۷ و فتحی شقاقی۱۸ و زده است.

 

نویسنده: میلاد پورعسکری
پی‌نوشت:

1.    Mossad
2.    Haganah
3.    Bitar
4.    irgun
5.    lehi
6.    میخائیل بالمبو، کیف طرد الفلسطینیون من دیارهم، ۱۹۹۰
7.    the iron wall: Zionist revisionism form Jabotinsky to Shamir, 1984، Brenner, Lenni
8.    by way of deception
9.    Mahmoud Al Mabhouh
10.    Ahmed Yasin
11.    Abdel Aziz al Rantisi
12.    Said Seyam
13.    Heinz Krug
14.    Herberts Cukurs
15.    Mahmoud Hamshari
16.    Yehia El-Mashad
17.    Imad Fayez Mughniyeh
18.    Fathi Shkaki

 

لینک کوتاه: http://khbn.ir/00ehnV

نظرات: (۰) هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی
پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر

پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر

شبکه‌ای برای شناخت شدیدترین‌‌دشمن

امام خامنه ای (حفظه الله تعالی):

امروز دشمن اصلی ما در دنیا، صهیونیست و استکبار است. پلیدتر از آمریکا، دولت صهیونیست، در فلسطین اشغالی است. چرا؟ چون بالاخره دولت آمریکا، یک دولت و متّکی به یک ملت است. در صورتی که اساساً دولت غاصب صهیونیستی، متّکی بر یک ملت نیست! ملت ساکن آن مناطق، ملتی است که امروز آواره است! اسراییل، از اوّل با ظلم و آدمکشی، با دروغ و فریب به وجود آمده است. مردم فلسطین، در خارج از فلسطین، با حال کوخ نشینی و اردوگاه نشینی زندگی می‌کنند. خانه‌های آنها و وطن آنها در اختیار کسانی است که از اروپا، از استرالیا، از آمریکا، از آسیا و از آفریقا به آن جا رفته‌اند و یک ملت جعلی و دروغین به وجود آورده‌اند و در آن جا به نام یک ملت، زندگی میکنند و دولتی هم دارند! اساساً چنین ملتی، وجود و هویّتی ندارد.