پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر

شبکه‌ای برای شناخت شدیدترین‌‌دشمن

یادداشت| قدرت نفوذ یهود در سینما

«هنری فورد» در کتاب «استقلال نازپرورده» به این نتیجه می‌رسد که یهودیان تنها بر  ۵۰ درصد از صنعت فیلم‌سازی احاطه ندارند؛ بلکه تمامی آنرا در اختیار دارند. «نورمن اف کانتور»، پروفسور دانشگاه نیویورک در مطالعاتی که در سال ۱۹۹۴ انجام داد، به این نکته اشاره کرد که تولید فیلم در هالیوود و توزیع آن در ۵۰ سال نخست حیات آن، تحت سلطه یهودیان مهاجر صورت میگرفته است و در حال حاضر نیز قسمت اعظم فیلم‌سازی در آمریکا تحت کنترل یهودیان است.

 

پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر، به طور کلی باید گفت سینمای صهیونیسم، در حال حاضر بر سینمای جهان سیطره دارد. یکی از متفکران مسیحی غرب در این رابطه می‌نویسد: «یهود، به وسیله خبرگزاری‌های جهانی، مغز جهانیان را شستشو داده است. یهود به وسیله فیلم‌های مبتذل، افکار جوانان و فرزندان ما را تغذیه می‌کند و آن‌ها را از آنچه خود می‌خواهد، سرشار می‌سازد و جوانان را فاسد و تباه می‌کند تا همیشه در خدمت آن‌ها باشند. صهیونیسم در خلال دو ساعت (مدت نمایش یک فیلم سینمایی) آداب و فرهنگی را که معلم، مدرسه، خانواده و مربی طی ماه‌ها تعلیم و تربیت در اذهان جوانان ایجاد کرده‌اند، می‌زداید.»

پس جای شگفتی ندارد اگر می‌بینیم که پرچم‌داران صنعت سینمای جهان اغلب یهودی هستند. طبق برخی آمار، بیش از ۹۰ درصد کل دست‌اندرکاران عرصه سینما از تهیه‌کننده و کارگردان تا بازیگر، فیلمبردار و مونتاژگر یهودی هستند. اخیراً شبکه جهانی اینترنت، با انتشار سرمقاله‌ای تحت عنوان «آیا هالیوود یهودی است؟»، فهرست مفصلی از یهودیان شاغل در هالیوود را ارائه داده است.

در مقابل این جهانگیری سینمایی صهیونیست‌ها، متأسفانه در جهان اسلام شاهد نوعی انفعال و بی‌اعتنایی به این مقوله هستیم. صهیونیست‌ها با استفاده از این ابزار توانسته‌اند قضایای دروغینی چون «یهودی‌سوزی» را به جهان القا کنند. اما مسلمانان تاکنون نتوانسته‌اند از این رسانه استفاده بایسته‌ای کرده و به حقوق تاریخی و مسلم خود دست یابند.

 

امپراتوری از آن خودشان

«نیل گابر»، نویسنده یهودی‌تبار، در کتابش تحت عنوان «امپراتوری از آن خودشان»، به سال ۱۹۸۸ اشاره می‌کند؛ که بزرگ‌ترین استودیو‌های هالیوود از جمله کلمبیا، نتروگلدون مایر، برادران وارنر، پارامونت، یونیورسال و فاکس قرن بیستم توسط یهودیان تأسیس شده‌اند؛ و به واسطه یهودیان اروپای شرقی اداره می‌شوند.

«هنری فورد»، در کتاب «استقلال نازپرورده» به این نتیجه می‌رسد که یهودیان تنها بر ۵۰ درصد از صنعت فیلم‌سازی احاطه ندارند؛ بلکه تمامی آن را در اختیار دارند. «نورمن اف کانتور»، پروفسور دانشگاه نیویورک، در مطالعاتی که به سال ۱۹۹۴ انجام داد، به این نکته اشاره کرد که تولید فیلم در هالیوود و توزیع آن در ۵۰ سال نخست حیات آن، تحت سلطه یهودیان مهاجر صورت می‌گرفته است و در حال حاضر نیز قسمت اعظم فیلم‌سازی در آمریکا تحت کنترل یهودیان است.

این نفوذ، از همان ابتدا نه تنها در مدیریت، بلکه با حمایت از هنرمندان یهودی شدت گرفت. امروزه بسیاری از اهالی هالیوود را هنرمندان یهودی تشکیل می‌دهند. در فهرست کارگردانان یهودی، با اسامی مشهوری که برخی از آن‏ها تهیه‌کننده آثار خود نیز محسوب می‌شوند، مواجه می‌شویم.

 
منبع: نقشه نفوذ اسرائیل به جشنواره‌های سینمای جهان؛ صهیونیسم زیر سایه هالیوود.

 

لینک کوتاه: http://khbn.ir/5OM0a1X

نظرات: (۰) هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی
پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر

پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر

شبکه‌ای برای شناخت شدیدترین‌‌دشمن

امام خامنه ای (حفظه الله تعالی):

امروز دشمن اصلی ما در دنیا، صهیونیست و استکبار است. پلیدتر از آمریکا، دولت صهیونیست، در فلسطین اشغالی است. چرا؟ چون بالاخره دولت آمریکا، یک دولت و متّکی به یک ملت است. در صورتی که اساساً دولت غاصب صهیونیستی، متّکی بر یک ملت نیست! ملت ساکن آن مناطق، ملتی است که امروز آواره است! اسراییل، از اوّل با ظلم و آدمکشی، با دروغ و فریب به وجود آمده است. مردم فلسطین، در خارج از فلسطین، با حال کوخ نشینی و اردوگاه نشینی زندگی می‌کنند. خانه‌های آنها و وطن آنها در اختیار کسانی است که از اروپا، از استرالیا، از آمریکا، از آسیا و از آفریقا به آن جا رفته‌اند و یک ملت جعلی و دروغین به وجود آورده‌اند و در آن جا به نام یک ملت، زندگی میکنند و دولتی هم دارند! اساساً چنین ملتی، وجود و هویّتی ندارد.