پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر

شبکه‌ای برای شناخت شدیدترین‌‌دشمن

یادداشت| قاچاق و فروش زنان در اسرائیل

قربانیان اصلی قاچاق‌چیان انسان در اسرائیل را دختران و کودکان کشورهای فقیر و جنگ‌زده تامین می‌کنند. زنان و کودکانی که یا دزدیده شده‌اند و یا با امید زندگی و کار بهتر، فریب قاچاق‌چیان و شرکت‌های مهاجرتی را خورده‌اند. افرادی که بعد از خروج از کشور همچون کالا به منظور بهره‌برداری جنسی به فروش رسیده‌اند، زنان و کودکانی از کشورهای اروپای شرقی، آمریکای جنوبی و حتی خود کشور آمریکا هستند.

 

پایگاه صهیون پژوهی خیبر، رژیم اسرائیل از جمله کشورهایی است که روسپی‌گری در آن امری قانونی است، چرا که مردم نیز از این صنعت استقبال می‌کنند. رشد روز افزون این صنعت در اسرائیل تحت عناوین فرعی مثل سالن ماساژ، رقص و... موجب رونق تجارت سکس در این رژیم شده است و سالانه هزاران زن و کودک برای تامین کالای این بازارها، به این کشور قاچاق می‌شوند.

قربانیان اصلی قاچاق‌چیان انسان در اسرائیل را دختران و کودکان کشورهای فقیر و جنگ‌زده تامین می‌کنند. زنان و کودکانی که یا دزدیده شده‌اند و یا با امید زندگی و کار بهتر، فریب قاچاق‌چیان و شرکت‌های مهاجرتی را خورده‌اند. افرادی که بعد از خروج از کشور همچون کالا به منظور بهره‌برداری جنسی به فروش رسیده‌اند، زنان و کودکانی از کشورهای اروپای شرقی، آمریکای جنوبی و حتی خود کشور آمریکا هستند.

«آنا» از جمله دخترانی است که قربانی این جریان شده‌است. او در دادگاه اعتراف کرد که «دختری به نام «شولا» به او گفته بود که در اسرائیل برای نگهداری افراد سالمند پول خوبی پرداخت می‌کنند. لذا با او از طریق هواپیما راهی اسرائیل شدم. پس از نشستن هواپیما متوجه شدم که در کشور مصر هستم و بعدهم به اسرائیل قاچاق شدم و در هتلی مرا لخت کردند و همچون کالا به فروش رساندند.»

همچنین «ماریو» به عنوان یکی از قاچاق‌چیان زن اسرائیلی نکاتی را می‌گوید که به جهات مختلف اخلاقی و انسانی از ذکر آن‌ها معذور هستیم  او  در انتهای سخنانش می‌گوید:

«زنان باید بدون لباس وسط اتاق بایستند. البته قاچاق‌چیان هم نسبت به ارزش مورد معامله خیلی سخت‌گیر نیستند.»

زنان و دخترانی که موفق به فرار از این فاحشه‌خانه‌ها می‌شوند اغلب با بی‌توجهی ماموران پلیس و دولت مواجه می‌شوند و حتی در برخی موارد به عنوان شریک جرم زندانی می‌شوند. علت این امر در مطالعات موسسه «هاتلاین» درباره زنان فاحشه، کاملاً مشهود می‌باشد. حدود ۴۰ درصد زنانی که حاضر به مصاحبه شده بودند اعتراف کرده بودند که نیروهای پلیس مشتریان ثابت فاحشه‌خانه‌ها هستند. حتی «موشه نیر راهی» ژنرال پلیس در کنفرانسی درباره «فحشاء» گفت: «قاچاق زنان در اسرائیل جرمی سازمان‌یافته است.»

تجارت نوظهور سکس یا فحشاء جامعه انسانی را با خطر غیر قابل وصفی مواجه کرده است. چرا که ارزش انسان و آدمی را در حد یک کالای بی‌جان پایین می‌آورد که می‌توان آن را خرید و فروش کرد. تجارتی که نه فقط مردم جهان، بلکه زنان و کودکان یهودی ساکن رژیم اسرائیل را تهدید می‌کند. چرا که گردانندگان این جریان و صنعت تنها به سود بیش‌تر فکر می‌کنند و نه چیز دیگری.

 

منبع:

http://khbn.ir/JXd1FkD

http://khbn.ir/brpv

http://khbn.ir/4lpkT

www.something jewish. Co. Uk hasddi westbrook

 

لینک کوتاه: http://khbn.ir/KbbU

نظرات: (۰) هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی
پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر

پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر

شبکه‌ای برای شناخت شدیدترین‌‌دشمن

امام خامنه ای (حفظه الله تعالی):

امروز دشمن اصلی ما در دنیا، صهیونیست و استکبار است. پلیدتر از آمریکا، دولت صهیونیست، در فلسطین اشغالی است. چرا؟ چون بالاخره دولت آمریکا، یک دولت و متّکی به یک ملت است. در صورتی که اساساً دولت غاصب صهیونیستی، متّکی بر یک ملت نیست! ملت ساکن آن مناطق، ملتی است که امروز آواره است! اسراییل، از اوّل با ظلم و آدمکشی، با دروغ و فریب به وجود آمده است. مردم فلسطین، در خارج از فلسطین، با حال کوخ نشینی و اردوگاه نشینی زندگی می‌کنند. خانه‌های آنها و وطن آنها در اختیار کسانی است که از اروپا، از استرالیا، از آمریکا، از آسیا و از آفریقا به آن جا رفته‌اند و یک ملت جعلی و دروغین به وجود آورده‌اند و در آن جا به نام یک ملت، زندگی میکنند و دولتی هم دارند! اساساً چنین ملتی، وجود و هویّتی ندارد.