پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر

شبکه‌ای برای شناخت شدیدترین‌‌دشمن

گفت‌وگو| اسرائیل کشوری جعلی است

دیوید وایس: به نتانیاهو و رئیس‌جمهور اسرائیل نیز گفتیم که این موردقبول ما نیست که شما کشوری را ایجاد کنید و حتی مدارک‌مان را به سازمان ملل بردیم و در حال تلاش هستیم تا نامشروع بودن اسرائیل را به گوش جهانیان برسانیم.

 

پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر، دیوید وایس یکی از اعضای جنبش ناتوری کارتا است که مخالف جریان صهیونیسم هستند و بابت اشغال فلسطین توسط صهیونیست‌ها به شدت معترض هستند. آن‌ها معتقدند که صهیونیست‌ها به دنبال تخریب تفکر یهودی هستند و به همین خاطر در اسرائیل مدام در حال خراب‌کاری می‌باشند. متن زیر مصاحبه پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر با دیوید وایس است. (این مصاحبه پیش از سال 1399 انجام شده و در تاریخ فعلی بازنشر شده است).

 

خیبر: نظر شما در خصوص تأسیس کشوری جعلی به نام اسرائیل در فلسطین چیست؟

من یک مذهبی و عضو جنبش ناتوری کارتا هستم. ما در دین یهود ربی هستیم. بایستی گفت که اسرائیل هیچ دخالتی در فعالیت‌های ما ندارد و ما به صورت مستقل در حال فعالیت علیه جریان صهیونیسم هستیم. آن‌ها از اساس اشتباه کرده‌اند که برای خودشان یک کشوری ساختند و نامش را اسرائیل گذاشتند.

حتی ستاره داود ما را هم گرفتند و برای خودشان قرار دادند و تلاش کردند تا صدای ما را قطع کنند. البته ما افرادی را در آن مناطق داریم که با آن‌ها مقابله می‌کنند، ما دین موسی را قبول داریم ولی آن‌ها صهیونیست هستند. حتی به نتانیاهو و رئیس‌جمهور اسرائیل نیز گفتیم که این مورد قبول ما نیست که شما کشوری را ایجاد کنید و حتی مدارک‌مان را به سازمان ملل بردیم و در حال تلاش هستیم تا نامشروع بودن اسرائیل را به گوش جهانیان برسانیم.

 

لینک کوتاه: http://khbn.ir/hLMy

نظرات: (۰) هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی
پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر

پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر

شبکه‌ای برای شناخت شدیدترین‌‌دشمن

امام خامنه ای (حفظه الله تعالی):

امروز دشمن اصلی ما در دنیا، صهیونیست و استکبار است. پلیدتر از آمریکا، دولت صهیونیست، در فلسطین اشغالی است. چرا؟ چون بالاخره دولت آمریکا، یک دولت و متّکی به یک ملت است. در صورتی که اساساً دولت غاصب صهیونیستی، متّکی بر یک ملت نیست! ملت ساکن آن مناطق، ملتی است که امروز آواره است! اسراییل، از اوّل با ظلم و آدمکشی، با دروغ و فریب به وجود آمده است. مردم فلسطین، در خارج از فلسطین، با حال کوخ نشینی و اردوگاه نشینی زندگی می‌کنند. خانه‌های آنها و وطن آنها در اختیار کسانی است که از اروپا، از استرالیا، از آمریکا، از آسیا و از آفریقا به آن جا رفته‌اند و یک ملت جعلی و دروغین به وجود آورده‌اند و در آن جا به نام یک ملت، زندگی میکنند و دولتی هم دارند! اساساً چنین ملتی، وجود و هویّتی ندارد.