پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر

شبکه‌ای برای شناخت شدیدترین‌‌دشمن

یادداشت| 6 میلیون دروغ یهودیان به مردم دنیا

یهود از تیر و تفنگ نمی‌ترسد چون قدرت‌هایی همچون آمریکا و انگلیس و فرانسه را در اختیار دارند و به راحتی می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند. آنچه که یهود را می‌ترساند افشاگری فعالیت‌های آن‌ها در به آتش‌کشاندن دنیاست. تنها ترسی که دارند افشاگری است.

پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر؛ «استاد داوود خدنگ»، کارشناس امور سیاسی در یادداشتی به بررسی دروغ‌های یهودیان بر جهان از جمله هولوکاست پرداخت که متن آن بدین شرح است؛

یکی از افشاگری‌های زیبا درباره هولوکاست را مردی اسکاتلندی بیان می‌کند. در جریان یهودی‌سوزی ادعا شده بود که از روغن بدن یهودیان صابون و از پوست بدن آن‌ها آباژور و از دندان طلای آن‌ها شمش طلا درست شده بود، ولی این مرد به افشاگری می‌پردازد و مدارکی غیرقابل انکار را عرضه می‌کند. احتمالاً ایشان به خاطر ترس از یهود، نامش را بیان نکرده و ما نمی‌توانیم از ایشان تشکر کنیم.

یهود از تیر و تفنگ نمی‌ترسد چون قدرت‌هایی همچون آمریکا و انگلیس و فرانسه را در اختیار دارند و به راحتی می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند. آنچه که یهود را می‌ترساند افشاگری فعالیت‌های آن‌ها در به آتش‌کشاندن دنیاست. تنها ترسی که دارند افشاگری است. دنیا را اتاق تاریکی در نظر بگیرید که یهودیان در آن فعالیت می‌کنند. وقتی چراغ‌قوه‌ای و یا چراغی روشن شود آن‌ها مثل سوسک فرار می‌کنند و می‌ترسند که دستشان رو شود.

مدارک با اهمیتی را ایشان(مرد اسکاتلندی) با زحمت فراوان جمع کرده است. پیش از آن نکاتی را عرضه می‌کنم تا کار ایشان برجسته شود. بنده در کتابخانه‌‌های آمریکا، هفته‌ها و ماه‌ها تمام مجلات و روزنامه‌های مربوط به جنگ جهانی دوم و سال‌های بعد از آن را نگاه کردم و هیچ‌ اثری از داستان هولوکاست در آنجا نبود. تمام روزنامه‌ها و مجلات آنجا یهودی بودند ولی هیچ خبری در آن نبود. علت نبود آن، عدم وقوع هولوکاست است.

علت دوم را می‌توان در تلاش یهود برای عدم نمایش ارتباط یهود با جنگ جهانی دوم دانست. آن‌ها مردم را فریب می‌‌دادند؛ زیرا آغازگر جنگ خودشان بودند ولی می‌خواستند که این واقعیت مخفی بماند. آن‌ها صورت مسئله را تغییر داده بودند.

 

اهمیت عدد 666 برای یهود

عدد شش اهمیت ویژه‌ای برای جهود از منظر مناسک جادویی و کابالایی و مذهبی دارد. خداوند در کتاب مکاشفه و در کتاب مقدس، عدد دجال که حکومت یهودیان است و فعلاً در امریکا مستقر هستند و بعداً منتقل خواهد شد، را به صراحت بیان کرده که 666 است.

جالب اینکه در عهد عتیق راجع به حضرت سلیمان صحبت می‌شود و باز گفته می‌شود که ایشان سالانه 666 واحد طلا دریافت می‌کرده است. ببینید چقدر نکات مهم است و هیچ‌کس راجع به این مسائل صحبت نمی‌کند. این 666 را چگونه می‌توانیم ببینیم. اگر به پرچم اسرائیل نگاه کنیم می‌بینیم که عدد 666 در آن حک شده است. شش گوشه و شش ضلع دارد و شش ضلعی در وسط آن قرار دارد عدد 666 را تشکیل می‌دهد.

علاوه بر آن تمام گوشه‌های این پرچم که از مثلث‌های متساوی الاضلاع تشکیل شده تمام زاویه‌های آن شصت درجه است یعنی در هر یک از این مثلث‌ها هم 666 وجود دارد. داخل شش ضلعی که در وسط مثلث‌ها قرار گرفته با عدد شش ارتباط برقرار می‌کند. در جای دیگری می‌بینیم که آن‌ها جنگ شش روزه را در شش ژوئن و ماه ژوئن که ماه ششم است آغاز می‌کنند. باید توجه داشته باشیم که شب آن‌ها از ساعت شش بعد از ظهر محسوب می‌شود. جمعیت آن‌ها هم تا آنجایی که بنده شنیده‌ام در شش میلیون گیر کرده است.

داستان شش میلیون یهودی مستقر در هولوکاست هم مسئله دیگری است. آن‌ها این عدد را با اینکه خداوند نشان داده که آن چیست به خود منتسب کردند تا به رویارویی با خداوند بپردازند و حجت را بر مردم زمین تمام کنند تا مردم نگویند که داستان چه بوده است. آن‌ها علنی کار می‌کنند تا کسی بهانه‌ای نداشته باشد. آن‌ها روی پرچمشان عدد 666 را می‌گذارند و خداوند می‌گوید که 666 دجال است. یهودیان با فساد و ظلم و جنایت یکه‌تازی، و تاریخ و جهان را مدیریت می‌کنند.

 

مدارکی از مظلوم‌نمایی یهود

در سال 1919 آن‌ها ادعا می‌کنند که یهودیان را به صلیب می‌کشند.

در گزارش‌های مختلف عکس یهودیان به صورت مظلوم انداخته شده است. آن‌ها عدد شش میلیون را تکرار می‌کنند. جهود ادعا می‌کنند که کشتار یهودیان به علت تشنه بودن به خون یهودیان است. آن‌ها قضیه هولوکاست را به میان می‌کشند. این مسئله در سال 1919 بیان می‌شود.

مدرک بعدی آگهی روزنامه است. در آن نوشته شده که تو را به خدا، ای یهودیان برخیزید و به شش میلیون یهودی که در حال مرگ هستند یا مرده‌اند کمک کنید. در این آگاهی هم آن‌ها ادعا می‌کنند که شش میلیون یهودی در حال مرگ هستند. این عکس هم مربوط به جنگ جهانی اول است یعنی هنوز چند دهه با جنگ جهانی دوم فاصله داریم.

در دهه 1930 میلادی برای کشاندن یهودیان جهان به سرزمین فلسطین تبلیغاتی صورت می‌گیرد که یکی از آن‌ها همین پوستر می‌باشد. در این پوستر هم عدد شش به وضوح دیده می‌شود. این عدد برای جهود تقدس دارد.

در سال 1939 آن‌ها دوباره این ادعا را پیش می‌کشند. در این قسمت آن‌ها ادعا می‌کنند که شش میلیون نفر در جنگ کشته خواهند شد یعنی آن‌ها پیشگویی می‌کنند که شش میلیون نفر در این جنگ کشته می‌شوند. تاریخ این مجله مربوط به سال 1939 است.

آگهی بعدی مربوط به اوایل جنگ جهانی دوم است. آن‌ها عدد شش میلیون را پیش می‌کشند.

نکته جالبی که در اینجا به آن برمی‌خوریم صحبت از تیفوس است که شش میلیون نفر با امراض کشته خواهند شد. آن‌ها شش میلیون را رها نمی‌کنند. آن‌ها عکسی را با پرچم هولوکاست گرفته‌اند و ادعا می‌کنند که این عکس در آشویتس یا داخائو بوده است.

در این اردوگاه‌ها یهودیان زندگی می‌کردند و در همان‌جا سوزانده شدند و روغن بدنشان را کشانده‌اند و از روغنشان صابون و از پوست بدنشان آباژور و از دندآن‌های طلایشان کوهی از طلا برپا کردند. این ادعا باورنکردنی است ولی آن‌ها ادعای هولوکاست را از سال 1957 شروع کردند. آن‌ها ادعای روغن و پوست و دندان را با شدت و تبلیغات وسیع جا انداختند. نکته جالب در این عکس این است که این تصویر در استودیو گرفته شده و این افراد که بیشتر قیافه یهودی ندارند هنرور هستند و آن‌ها جلوی دوربین قیافه گرفته‌‌اند و این عکس را به عنوان پرچم هولوکاست جا انداخته‌اند. بسیاری از عکس‌هایی که سمبل هولوکاست بوده اثبات شده که در استودیو گرفته شده است. در عکس بعدی مردانی برهنه نشان داده می‌شوند، اما عکاسان به نکته‌ای توجه نداشتند. بسیاری از مردها در این عکس ختنه نکرده‌اند. یهودیان بر طبق آیین خودشان باید ختنه کرده باشند اما این نکته در عکس رعایت نشده است.

در این گزارش آمده است: من ده روزنامه دارم که جودها در سال‌های 1915 تا سال 1938 رقم شش میلیون را به خورد مردم می‌دهند. اولین روزنامه به نام سان نیویورک است. این روزنامه در تاریخ ششم ژوئن 1915 در نیویورک چاپ شده است. در صفحه دهم ستون پنجم اتهام علیه روسیه مطرح می‌شود.

این مقاله بیشتر صفحه را به خود اختصاص داده است. از زمان تخریب معبد در اورشلیم، یهودیان این چنین زندگی سیاهی را تجربه نکرده بودند که حکومت روسیه برای آن‌ها رقم ‌زند. شش میلیون یهودی، یعنی نیمی از یهودیان جهان آزار، تعقیب، تحقیر و شکنجه و گرسنگی داده می‌شوند. هزاران نفر از آن‌ها سلاخی شده‌اند. صدها هزار کودک و بزرگ و پیر یهودی بی‌رحمانه از این شهر به آن شهر رانده می‌شوند. او ادامه می‌دهد: برادران عزیز به شش میلیون یهودی در روسیه ترحم کنید و سهم خود را بپردازید. باز هم به عدد شش میلیون اشاره شده است. این مطلب در مقاله‌ای به نام وحشتناک‌تر از کشینف، اتهام علیه روسیه امروزی چاپ شده است. این مقاله هجده سال قبل از اینکه هیتلر به حکومت برسد منتشر شد. مدرک بعدی این مرد اسکاتلندی مقاله‌ای در روزنامه نیویورک تایمز است: این مقاله در صفحه دوازده در هجده اوکتبر 1918 چاپ شده است.

نام این مقاله" یک میلیارد دلار برای بازسازی یهودیت" است.

شش میلیون نفر محتاج کمک برای از سر گرفتن زندگی عادی بعد از پایان جنگ هستند. در پایان مقاله هم آمده است که شش میلیون یهودی محتاج کمک هستند. باز هم عدد شش تکرار شده است. مدرک سوم از روزنامه نیویورک تایمز است: در صفحه ششم در تاریخ هشتم سپتامبر 1919 مقاله‌ای با نام "یهودیان اکراین قصد دارند اخراج یهودیان را متوقف کنند" به چشم می‌خورد.

در گردهمایی بزرگی درباره کشتار بزرگ صد و بیست و هفت هزار یهودی و در خطر بودن شش میلیون یهودی سخنرانی شد. در پایین مقاله هم نوشته شده که رئیس‌جمهور در پیام سالانه خود گفت ما در برابر جهانیان قاطعانه اعلام می‌کنیم که تبعیض یهودیان باید قاطعانه متوقف شود. ما باید این حقایق را به جهان متمدن نشان دهیم. ما نباید نشان دهیم که دنیا خواب باشد و به شش میلیون نفر در اوکراین و لهستان عملاً اخطار داده شود که به زودی محو و نابود خواهند شد.

آدمی نمی‌تواند این چیزها را از خودش در بیاورد و بسازد. باز هم در این مقاله به عدد شش میلیون نفر اشاره دارد. سیزده سال و نیم پیش از به قدرت رسیدن هیتلر این مقاله به چاپ رسیده است.

مدرک چهارم در دوازدهم نوامبر 1919 باز هم در نیویورک تایمز چاپ شده است: در صفحه هفتم این روزنامه مقاله‌ای با نام "داستان غم‌انگیز بدبختی و گرفتاری یهودیان" آمده است. فلیکس ام واربرگر مدعی است که آن‌ها بیش از دیگران متحمل سختی در جنگ شده‌اند. ضربات مداوم ارتش‌های متخاصم کمر آن‌ها را شکسته است. حدود شش میلیون نفر یا نیمی از جمعیت جهود جهان به طرز غیر قابل باور و تأسف‌باری دچار فقر و گرسنگی و امراض شده‌اند. در این مقاله هم به شش میلیون اشاره می‌شود.

در پایان این مقاله هم آمده است که فقر و گرسنگی و بیماری جان شش میلیون نفر یا نصف جمعیت یهودیان را تهدید می‌کند.

مدرک پنجم در 23 فوریه 1920 در روزنامه آتلانتا کانستیتوشن به چاپ رسیده است: در صفحه اول این روزنامه مقاله‌ای بدین نام چاپ شده "پنجاه هزار دلار برای نجات یهودیان در رنج جمع‌آوری شده است.

ادامه این مقاله در صفحه سوم ستون چهارم آمده است: ... از یهودیان آتلانتا خواست تا خود را نشان دهند و به صندوق اضطراری کمک‌های پولی مبالغی اهدا نمایند تا شش میلیون یهودی نجات پیدا کنند. در انتهای این مقاله آمده که خاخام ماکس خاضعانه درخواست نمود که به تقاضای نمایندگان کمک به صندوق یهودیان پاسخ داده شود. او تصویری گویا از گرسنگی و رنج شش میلیون یهودی را عرضه نمود که در اروپای شرقی ساکن هستند. هزاران نفر از مردم ما از گرسنگی و وبا خواهند مرد. در این مقاله هم به شش میلیون اشاره شده است.مدرک ششم از روزنامه نیویورک تایمز است: در جمعه هفتم می 1920 در صحفه یازده، مقاله‌ای با این نام منتشر شد"صدهزار دلار کمک‌های جنگی به یهودیان اهدا می‌شود.

در این مقاله آمده است که به صندوق کمک به یهودیان قربانی جنگ در اروپای مرکزی و شرقی جایی که شش میلیون یهودی در شرایط وحشتناک گرسنگی، بیماری و مرگ به سرمی‌برند دیروز صدهزار دلار به دست آقای نیسن استراس اهدا شد. در این مقاله هم شش میلیون تکرار شده است.

مدرک هفتم در چهارشنبه بیست جولای 1921 در روزنامه نیویورک تایمز چاپ شده است: در صفحه دو مقاله‌ای بدین نام به چشم می‌خورد: "از آمریکا تقاضا می‌شود شش میلیون یهودی در روسیه را نجات دهد.

برلین که برای کمک به اینجا آمده، اعلام می‌کند که به خاطر افول شوروی همه یهودیان در معرض کشتار جمعی قرار گرفته‌اند. در جای دیگر آمده شش میلیون یهودی در معرض انقراض، کشتار و نابودی می‌باشند. قحطی فراگیر شده، ضد انقلابیون پیشرفت کردند و شوروی در حال افول است. این مقاله طولانی‌ترین نوشته در سال 1921 درباره جهود بود. دوازده سال پیش از اینکه هیتلر پا به عرصه قدرت بگذارد در این مقاله هم به شش میلیون اشاره شده است.

مدرک هشتم در سه‌شنبه 29 دسامبر 1931 در روزنامه مونترال گزت چاپ شده است: این مقاله یک سال پیش از اینکه هیتلر به قدرت برسد منتشر شد. در صفحه شش مقاله‌ای با نام "شش میلیون یهودی در قحطی و گرسنگی" دیده می‌شود. شرایط نامطلوب در جنوب شرقی اروپا، خاخام وایز گزارش می‌دهد:

شش میلیون یهودی در اروپای شرقی با خطر قحطی در زمستانی روبه‌رو هستند. در این مقاله هم به شش میلیون یهودی اشاره شده است.

مدرک نهم مقاله‌ای است که در یکشنبه 31 می 1936 در نیویورک تایمز چاپ شده است: در صفحه چهارده مقاله‌ای با نام "از آمریکا تقاضا می‌شود که به یهودیان پناه داده شود" به چشم می‌خورد. در این مقاله کلمه هولوکاست به کار می‌رود.

در بخشی از این مقاله آمده که این تقاضا نامه نشانگر عقاید رهبران روشنفکر مسیحی ایالات متحده می‌باشد. این مقاله بر رنج غیرقابل تحمل یهودیان در هولوکاست تأکید می‌کند و درخواست می‌‌دارد که بسیاری از یهودیان به فلسطین مهاجرت کنند. بریتانیای کبیر این قدرت را دارد که دروازه‌های فلسطین را بگشاید و اجازه ورود به یهودیان قربانی و مظلومی بدهد که در حال فرار از هولوکاست هستند. این مقاله سه سال و نیم پیش از آغاز جنگ جهانی دوم نوشته شده است.

مدرک دهم در جمعه 23 فوریه 1938 در روزنامه نیویورک تایمز به چاپ می‌رسد: پیش از آغاز جنگ جهانی دوم این مقاله نوشته شده است. در صفحه 23 این روزنامه آمده که معلم‌های یهودی مورد سرزنش ایزاک قرار گرفته‌اند.

تراژدی یهودی مصور گشت. جیکوب تارشیس در سخنرانی خود برای معلم‌ها تصویر تأسف‌باری از وضع شش میلیون جهود در اروپای مرکزی را ارائه نمود، که بی‌پناه هستند و امکانات اقتصادی ندارند و در حال مرگ تدریجی ناشی از گرسنگی می‌باشند و هیچ‌گونه امیدی ندارند. تراژدی جهود از زمانی آغاز شد که هیتلر از سال 1933 به قدرت رسید. باز می‌بینیم که بر شش میلیون جهود در اروپای مرکزی که در حال مرگ تدریجی هستند تأکید شده است. این مقاله یک سال و نیم قبل از شروع جنگ جهانی دوم چاپ شده است.

انتهای پیام/

نظرات: (۰) هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی
پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر

پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر

شبکه‌ای برای شناخت شدیدترین‌‌دشمن

امام خامنه ای (حفظه الله تعالی):

امروز دشمن اصلی ما در دنیا، صهیونیست و استکبار است. پلیدتر از آمریکا، دولت صهیونیست، در فلسطین اشغالی است. چرا؟ چون بالاخره دولت آمریکا، یک دولت و متّکی به یک ملت است. در صورتی که اساساً دولت غاصب صهیونیستی، متّکی بر یک ملت نیست! ملت ساکن آن مناطق، ملتی است که امروز آواره است! اسراییل، از اوّل با ظلم و آدمکشی، با دروغ و فریب به وجود آمده است. مردم فلسطین، در خارج از فلسطین، با حال کوخ نشینی و اردوگاه نشینی زندگی می‌کنند. خانه‌های آنها و وطن آنها در اختیار کسانی است که از اروپا، از استرالیا، از آمریکا، از آسیا و از آفریقا به آن جا رفته‌اند و یک ملت جعلی و دروغین به وجود آورده‌اند و در آن جا به نام یک ملت، زندگی میکنند و دولتی هم دارند! اساساً چنین ملتی، وجود و هویّتی ندارد.