پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر

شبکه‌ای برای شناخت شدیدترین‌‌دشمن

پرونده ویژه| یهود؛ پشت‌پرده شبکه‌های جهانی فحشا

تاریخ نگار یهودی، ادوارد بریستو در کتاب خود یعنی روسپیگری و کینه ‌توزی در مورد شبکه‌های جهانی فحشا، به طور واضح و آشکار به نقش یهودیان اشاره می‌کند، لذا درک عکس‌العمل بسیاری از اروپاییان شرقی نسبت به یهودیان کار دشواری نیست، چون آنان ده‌ها هزار از دختران مسیحی آن دیار را به بردگی کشاندند و تحقیر کردند.

پایگاه صهیون پژوهی خیبر؛ تجارت فحشا از زمان حضرت داود(ع) توسط یهود آغاز شد. آنها بر اساس ذات سود پرست خود، تمام قرون گذشته را به این نوع تجارت مشغول بودند و تا سده‌های ۱۸ ۱۹ و ۲۰ آن را ادامه و اکنون که قرن ۲۱ میلادی است، به اوج این نوع تجارت توسط صهیونیست‌ها رسیده است.

قرون ۱۸ ۱۹ یهود در این زمینه فعالیت بالایی را از خود نشان داد. «آلبر لوندره»[۱]، یکی از روزنامه نگاران و نویسندگان نام آشنای فرانسوی، در کتاب بحث برانگیز خود به نام «جاده بوئنوس آیرس»[۲] که در سال ۱۹۲۷ به چاپ رسید، از شومی و پستی واسطه‌های یهودی سخن به میان می‌آورد که دنیای تجارت آشکار و نهان فحشا را تحت اختیار خود داشتنند و در اوج پر مدعایی و با حالتی فخر فروشانه و انحصارطلبانه، به سختی اجازه ورود غریبه‌ها به این تجارت را می‌دادند. لوندره در این کتاب، بوئنوس آیرس را «پادشاهی پولاک‌ها» می‌خواند. واژه انگلیسی پولاکلنگر واژه‌ای نه چندان محترمانه برای اشاره به لهستانی‌ها است. از دیگر واژه‌های مورد استفاده برای فعالان یهودی فحشاء، همین پولاکو بود که بعدها عمومیت یافت.(4)

دیوید دیو[۵] از اعضای اسبق کنگره آمریکا در کتاب خود در مورد بخشی از مطالعاتش در مورد روسپیگری و تجارت یهودیان از این پدیده، می‌نویسد: «وقتی من به تاریخ روسپیگری آشنا شدم، روی آوردم به خواندن مطالبی پیرامون فریبکارهای آزاردهنده‌ای که تاجران یهودی، در اروپای مرکزی (و در طول قرن نوزدهم میلادی) به کار می‌گرفتند. آنان در زمان قحطی، خشکسالی و مشکلات اقتصادی به سوی محل تجمع روستاییان و کشاورزان می‌رفتند، در حالی که لباسهای فاخر به تن می‌کردند و با زبان بازی و چاپلوسی نزد والدین نوجوانان و جوانان خوش سیمای زیر بیست سال مسیحی می‌رفتند، و به آنها وعده می‌دادند که فرزندان شما در آمریکا، زندگی بهتر و مرفه‌تری پیدا خواهند کرد، و پس از مدت کوتاهی می‌توانند همه هزینه‌های مسافرت به آمریکا را به دست آورند. آنان در آنجا زندگی جدیدی را در سرزمینی آزاد، و منابع سرشار شروع خواهند کرد، گرچه این پیشنهاد، نهایتا آنها را با درد و رنج دوری و فراق مواجه می‌کرد، اما به هر ترتیب برخی والدین قبول می‌کردند این کار انجام گیرد، چون دوست داشتند دخترانشان به زندگی مطلوبتر برسند، اما به جای این که به یک زندگی عالی و نمونه‌ای نائل آیند، عملا کارشان در آن دنیای جدید به خانه‌های فساد و عشرتکده‌های فحشاء می‌انجامید!»(6)

بنابراین فریب و دروغگویی برای کسب سود و زیر پا گذاشتن اخلاق و انسانیت و در نهایت دزدیدن چاپلوسانه دختران توسط یهودیان در آن دوره از دیگر فعالیت‌های تجاری آنها در زمینه فحشا بوده است.

تاریخ نگار یهودی، ادوارد بریستو[۷] در کتاب خود یعنی روسپیگری و کینه ‌توزی در مورد شبکه‌های جهانی فحشا، به طور واضح و آشکار به نقش یهودیان اشاره می‌کند، لذا درک عکس­‌العمل بسیاری از اروپاییان شرقی نسبت به یهودیان کار دشواری نیست، چون آنان ده‌ها هزار از دختران مسیحی آن دیار را به بردگی کشاندند و تحقیر کردند.

البته «بریستو» در کتاب خود این مطلب را روشن می‌کند که مرکز یهودی تجارت زنان غیر یهودی از کشور لهستان و مناطق اطراف آن، بخصوص شهر کوچکی به نام «اُسویسیم» که آلمانها آن را «اُچویتز» می‌نامیدند نشأت گرفته است. البته کشف همین نکته ساده می‌تواند کشمکش و درگیری بین یهودیان و غیر یهودیان را قابل فهم کند.(8)

 انتهای پیام/

پی نوشت؛

1 -  Albert Londres

2 - Le Chemin de Buenos Aires 1927

3 - Polack

4 - www.mshrgh.ir/404208

5 - David Ernest Duke

6 - دیوید دیوک، هولوکاست و نفوذ یهودیان در ایالات متحده آمریکا، ترجمه محمدرضا میرزاجان، ص ۲۲۶

7 - Bristow, E.J

8 - ]. Bristow, E.J.(1983). Prostitution and Prejeudice. New York: Shoeken Books. Bristow, E.J.(1983). Studies in Contemporary Jewry, II. Bloomingham, Indiana; Indiana University Press. P. 310.

نظرات: (۰) هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی
پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر

پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر

شبکه‌ای برای شناخت شدیدترین‌‌دشمن

امام خامنه ای (حفظه الله تعالی):

امروز دشمن اصلی ما در دنیا، صهیونیست و استکبار است. پلیدتر از آمریکا، دولت صهیونیست، در فلسطین اشغالی است. چرا؟ چون بالاخره دولت آمریکا، یک دولت و متّکی به یک ملت است. در صورتی که اساساً دولت غاصب صهیونیستی، متّکی بر یک ملت نیست! ملت ساکن آن مناطق، ملتی است که امروز آواره است! اسراییل، از اوّل با ظلم و آدمکشی، با دروغ و فریب به وجود آمده است. مردم فلسطین، در خارج از فلسطین، با حال کوخ نشینی و اردوگاه نشینی زندگی می‌کنند. خانه‌های آنها و وطن آنها در اختیار کسانی است که از اروپا، از استرالیا، از آمریکا، از آسیا و از آفریقا به آن جا رفته‌اند و یک ملت جعلی و دروغین به وجود آورده‌اند و در آن جا به نام یک ملت، زندگی میکنند و دولتی هم دارند! اساساً چنین ملتی، وجود و هویّتی ندارد.