پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر

شبکه‌ای برای شناخت شدیدترین‌‌دشمن

پرونده ویژه| یهود و طرح‌ریزی استراتژیک برای تاریخ

قوم یهود به آن تمدنی که در هر دوره بتواند منافعشان را تامین کند می‌چسبد و مثل زالو آن را می‌مکد و آن را هدایت می‌کند تا منافعشان به خطر نیافتد، مثل کاری که الآن در آمریکا در حال انجام آن هستند.

پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر؛ جلسه ۴۴۹ کلبه کرامت، دومین بخش از تاریخ طرح‌ریزی استراتژیک یهود توسط استاد حسن عباسی برگزار شد که به موضوع رویای ابراهیم پرداخته است. کرسی نظریه پردازی کلبه کرامت روزهای پنج شنبه در تهران، اندیشکده یقین برگزار می‌گردد. متن زیر بخش دوم از جلسه ۴۴۹ کلبه کرامت می‌باشد.

سرویس SIS پاکستان که طالبان و القاعده را مدیریت می‌کند، سازمان موساد، CIA، BND در آلمان و تمام اینها باید کاری کنند که اسلام بد، خشن و ناقض حقوق بشر نشان داده شود. یک کشتار روانی در جهان و یک کشتار مادی به این شکل انجام می‌دهند.

وقتی شما در تاریخ طرح‌ریزی استراتژیک می‌خواهید جامعه‌سازی کنید و این مبارزان و معاندان را می‌شناسید و پایه‌های اعتقادی آنها را می‌شناسید، به دیرین‌گونه‌ها در روش اجرایی آنها توجه می‌کنید. آنجا می‌توانید جامعه خود را از این گزندها و آسیب‌ها مصون بدارید و بنابراین هیچ گریزی نیست، در تبیین تاریخ طرح‌ریزی استراتژیک از شرق تا غرب این سکوها و پایه‌های اولیه که هر کدام از مدعیان که یک بنا هستند، هر کشوری، هر دینی، هر جایی که مدعی بود، آن یک بنا است.

این بنا را کسانی نقشه‌اش را ریخته‌اند و پایه‌اش را ایجاد کردند و ستون‌هایی زدند و این جامعه روی آن چیده شده و بالا آمده است و هر جامعه‌ای بزرگ‌تر مثل یک آسمان خراش است که بالاخره آن ساختمان روی یک فونداسیون قرار داده شده است که آنها را باید شناخت و اساس طرح‌ریزی استراتژیک از آنجا خودش را رقم می زند و تاریخ طرح‌ریزی استراتژیک تاریخ، لایه لایه‌هایی است که هر قومی، هر جامعه‌ای برای خودش ایجاد کرده و امروزش روی این طرح‌هاست.

در تاریخ طرح‌ریزی استراتژیکی یهود هم اگر شما خوب آن مبانی و فکر را ادراک کنید، به سادگی متوجه می‌شوید که رفتار امروز یهود عموما و صهیونیسم یهودی خصوصا بر چه اساسی است؛ یعنی شما این لایه‌ها را خوب بشناسید و متوجه می‌شوید که رفتار امروز آنها بر چه مبنایی است.

یهود یکی از موفق‌ترین ادیان و اقوامی است که دارای طرح‌ریزی استراتژیک است و تقریبا از معدود اقوام و ادیانی است که از روز اول طرح استراتژیک داشته و هنوز هم طرح استراتژیک دارد و در طول تاریخ هم طرح استراتژیکش را به روز کرده ولی هر طرحی که داشته همه لایه‌ها روی آن طرح پایه و اساسی است.

از این جهت تاریخ طرح‌ریزی استراتژیکی یهود مورد مناسبی است برای اینکه بدانیم چطور در یک دوره سه یا چهار هزار ساله گروهی، قومی و فرهنگی می‌تواند برای خودش طرح استراتژیک داشته باشد و طرح خود را بسته به مقتضیات زمان به روز کند و حرکت خود را جلو ببرد. برخی قوم‌ها، فکرها، فلسفه‌ها بودند که دوره‌ای جامعه‌سازی و نظام‌سازی کردند اما بعدها نابود شدند مثل قضایای مغول با فرض اینکه چنگیز طرح استراتژیکی داشته که نداشته است، بالاخره چین را گرفت و تا دروازه‌های اروپا و روسیه رفت، ایران را گرفت.

اما همان یک بار بود، یعنی طرح دیگری در نظام تمدنی نداشت و هیچ ملت‌سازی، دولت‌سازی و نظام‌سازی نکردند، مثلا به ایران آمدند، ما بزرگان فکری خودمان را در دیوان آنها قرار دادیم که کار دبیری، کار دیوانی و حکومتی انجام می‌دادند. بین مثلا مغول و تمدن اینکاها، بین چین و هندی‌ها، بین ایرانی‌ها و یهود، بین یونانی‌ها با جاهای دیگر، کدام تمدن توانسته دوام و بقا داشته باشد؟

 

یونان با تمدن دزدیده شده

یونان که الآن هیچ تمدنی ندارد و فلسفه از یونان رفته، زبان امروز یونانی‌ها هم زبان یونانی ۲۵۰۰ سال پیش نیست و شما اگر الآن زبان‌های باستانی فارسی را برایتان صحبت کنند، شما متوجه نمی‌شوید و معنای آن نیست که امروز اگر کسی بیاید فارسی صحبت کند، شما می‌توانید زبان ۲۵۰۰ سال پیش را هم بفهمید! پس فرهنگ، فکر و المپیک را از آنها گرفتند که فقط اسما یونانی‌اند و به درد امروز یونان هم نخورده است و از نظر اقتصادی رسما ورشکست است!

نظام اجتماعی الگویی ندارد، سیاست و فرهنگ الگویی ندارد، یک فرهنگ انباری شکل دارد که آمریکا به خاطر اینکه پشتوانه تاریخی ندارد؛ فلسفه، المپیک، تئاتر و را از یونان گرفته و آنها را بزرگنمایی کرده است. پس طرح استراتژیکی که امثال سقراط، افلاطون و ارسطو رقم زدند؛ برای یک دوره‌ای بود و آنچه که بعدا توسط سنکا و سسرون در رم رقم می‌خورد برای یک دوره‌ای بود.

آنچه که توسط شارلمانی در فرانسه رقم می‌خورد هم برای دوره‌ای بود و فقط رگه‌هایی از آنها امروز زنده است، در آلمان مثلا بیسمارک و که سازوکارهایی را رقم زدند، یک دوره کوتاهی را در برداشت، انگلیسی‌ها مثلا ۶۰۰ یا ۷۰۰ سال سازوکار فرهنگی دارند، وایکینگ‌ها الآن اثری از آنها نمی‌بینید. وایکینگ‌ها سازوکارهایشان عمدتا افسانه است.

کشور های دانمارک و سوئد که امروز اثری از وایکینگ‌ها نیست، می‌گویند نژاد اینها وایکینگ بوده و هرچه که دارند، برای لایه‌های دیگر تمدن غرب است، در آفریقا هم همینطور که مصر امروز بویی از ۴ هزار سال و ۵ هزار سال پیش خود ندارد و فقط مردم می‌روند تا اهرام ثلاثه را ببینند، اینکه طرح استراتژیکی را یک کشور داشته باشد و حرف جدیدی را برای جهان بیاورد، روی همان خاک خودش استثنایی است و تنها قوم اینگونه، قوم یهود است.

 

یهود، زالوی جوامع متمدن

قوم یهود در سه هزار سال، مدام طرح استراتژیک خود را بروز کرده و با شرایط منطبق نموده است، یک روز خودش را با شرایط هخامنشیان بروز کرد، روز دیگر خودش را با اتریش و امپراتوری آن منطبق نمود، سپس به آمریکا می‌رود و با آپیک خودش را هماهنگ می‌کند یا در انگلیس هست و با آنجا خودش را منطبق و هماهنگ میکند و در هر دوره‌ای، جمعیت خودش را توزیع کرده و به همین خاطر هر جا جمعیت یهود هست، می‌ماند تا جمعیت آن کشور و جامعه به اوج برسد.

اینها بالا می‌آیند، خودشان و استعدادهای خودشان را نشان می‌دهند که به دو دسته تقسیم می‌شود: ۱- استعداد نظام مالی ۲- استعداد علمی. اینها را رو می‌کنند و به آن تمدن می‌چسبند و مثل زالو آن را می‌مکند و آن را هدایت می‌کنند، مثل کاری که الآن در آمریکا در حال انجام آن هستند. این کاری که در آمریکا می‌کنند، این کار را در ۲۵۰۰ سال پیش که در فیلم سینمایی یک شب با پادشاه نشان داده است.

چطور این استر که در همدان مردم به زیارتش می‌روند، قبر این زن و عمویش مُردخای که در همدان است، شیعیان به زیارت می‌روند و دخیل می‌بندند! در حالی ۲۵۰۰ سال پیش این زن در دربار خشایار شاه نفوذ می‌کند و امنیت یهود را تضمین می‌کند، همین کاری که الآن آیپک می‌کند. سواد لابی، چانه زنی و نفوذ کردن در سیستم حکومت داری دارد.

هیچ رئیس جمهوری در آمریکا سر کار نمی‌آید مگر اینکه به آن اجلاس آیپک برود، عرق چینی که یهودیان می‌گذارند که اسمش کیپا است، را بر سر بگذارد و پشت تریبون آنجا بایستد و تضمین بدهد که از اسرائیل دفاع می‌کند. همان کاری که آن روز می‌کردند، ۲۵۰۰ سال پیش با خشایار و داریوش و کوروش کردند و با ملکه انگلیس کردند و جاهای دیگر نیز همین اتفاق افتاده است و بنابراین یهود مورد مطالعاتی مناسبی است که ببینید چطور خودشان را به روز می‌کردند.

انتهای پیام/

نظرات: (۰) هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی
پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر

پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر

شبکه‌ای برای شناخت شدیدترین‌‌دشمن

امام خامنه ای (حفظه الله تعالی):

امروز دشمن اصلی ما در دنیا، صهیونیست و استکبار است. پلیدتر از آمریکا، دولت صهیونیست، در فلسطین اشغالی است. چرا؟ چون بالاخره دولت آمریکا، یک دولت و متّکی به یک ملت است. در صورتی که اساساً دولت غاصب صهیونیستی، متّکی بر یک ملت نیست! ملت ساکن آن مناطق، ملتی است که امروز آواره است! اسراییل، از اوّل با ظلم و آدمکشی، با دروغ و فریب به وجود آمده است. مردم فلسطین، در خارج از فلسطین، با حال کوخ نشینی و اردوگاه نشینی زندگی می‌کنند. خانه‌های آنها و وطن آنها در اختیار کسانی است که از اروپا، از استرالیا، از آمریکا، از آسیا و از آفریقا به آن جا رفته‌اند و یک ملت جعلی و دروغین به وجود آورده‌اند و در آن جا به نام یک ملت، زندگی میکنند و دولتی هم دارند! اساساً چنین ملتی، وجود و هویّتی ندارد.