پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر

شبکه‌ای برای شناخت شدیدترین‌‌دشمن

پرونده ویژه| همکاری یهودیان و هندوها برای کشتار مسلمانان

دکتر «سبرامانیان سوامی» نماینده پارلمان هند، در کنفرانسی که در راستای تحکیم روابط هندوئیسم و صهیونیست روز دوشنبه (۲۶ آگوست) در بمبئی برگزار شد، اعلام کرد: بین صهیونیسم و هندوتوا، شباهت‌های بسیاری وجود دارد. اما تنها تفاوتی که توسط خاخام «اسحاق یوسف» مطرح شد این است که هند یک کشور مشرک است در حالی که یهودیت به یک خدا ایمان دارد.

پایگاه صهیون پژوهی خیبر، هندوئیسم و یهودیت باید برای مبارزه با تروریسم اسلامی گرد هم آیند چرا که «هیچ تفاوتی بین یهودیت و هندوئیسم وجود ندارد. هندوئیسم و یهودیت باید با هم جمع شوند». همچنین صهیونیست‌ها و هندوها، امروزه مورد حمله افراط گرایان اسلامی قرار گرفته‌اند. به همین دلیل ما باید برای جنگ با نیروهای ترور اسلامی جمع شویم.

دکتر «سبرامانیان سوامی»۱ نماینده پارلمان هند، در کنفرانسی که در راستای تحکیم روابط هندوئیسم و صهیونیست روز دوشنبه (۲۶ آگوست) در بمبئی برگزار شد، اعلام کرد: بین صهیونیسم و هندوتوا، شباهت‌های بسیاری وجود دارد. اما تنها تفاوتی که توسط خاخام «اسحاق یوسف»۲ مطرح شد این است که هند یک کشور مشرک است در حالی که یهودیت به یک خدا ایمان دارد.

او در کنفرانسی که توسط انجمن «دوستی هند و اسرائیل» درباره ایده رهبران کشورها در زمینه صهیونیسم و هندوتوا برگزار شد، به سخنرانی پرداخت و اهداف مشترک صهیونیست و هندوتوا را بیان نمود. وی گفت:

«ما نیز به یک خدا اعتقاد داریم اگرچه جلوه‌های او بسیار است، بنابراین، هیچ تفاوتی بین یهودیت و هندوئیسم وجود ندارد.»

پروفسور «گادی تاوب» استاد دانشگاه عبری اورشلیم که بطور مهمان خصوصی در این کنفرانس دعوت شده بود گفت: «صهیونیسم بر این عقیده پایه گذاری شده است که همه مردم حق تعیین کننده سرنوشت خود را دارند و دموکراسی نوعی دولتی است و این اجازه را به مردم می‌دهد که خودشان سرنوشت خود شان را رقم بزنند.

وی گفت: «برای ۲۰۰۰ سال ، یهودیان مجبور بودند هویت خود را پنهان کنند. بنابراین صهیونیسم برای اولین بار به ما اجازه داد تا مردم در یک کشور مستقل، زندگی عادی داشته باشند.

پروفسور تاوب در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه صهیونیست یک استراتژی تهاجمی است، گفت: «۲۰۰۰ سال است که یهودیان مورد ستم دیگران قرار گرفته‌اند. صهیونیسم فرصتی برای یهودیان بود تا از وابستگی به دیگران جلوگیری کند.»

در این کنفرانس همچنین به موضوع مسجد بابری نیز پرداخته شد.

پروفسور تاوب ادامه داد: «مسجد مکانی نیست که نتواند تخریب شود. مسجد مکانی است برای خواندن نماز و نماز را می‌توان در هر مکانی خواند. این امر را با این واقعیت نمی‌توان مقایسه کرد که رام در آنجا به دنیا آمده». او همچنین بیان داشت که: «امروزه صهیونیسم مورد حمله افراط گرایان اسلامی قرار گرفته و به همین دلیل، ما باید برای جنگ با نیروهای تروریست اسلامی جمع شویم».

این کنفرانس در حالی برگزار شد که جامعه اسلامی هند و حتی خیلی از هندوها مخالف برگزاری آن بودند و علیه آن بیانیه صادر کردند.

پی‌نوشت:
۱ Subramanian Swamy
۲- Yitzhav Yosef
منبع:
۱  https://hinduexistence.org/2019/08/27/hinduism-and-judaism-should-come-together-to-fight-islamic-terrorism/
۲- https://hinduexistence.org/2019/08/27/hinduism-and-judaism-should-come-together-to-fight-islamic-terrorism
نظرات: (۰) هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی
پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر

پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر

شبکه‌ای برای شناخت شدیدترین‌‌دشمن

امام خامنه ای (حفظه الله تعالی):

امروز دشمن اصلی ما در دنیا، صهیونیست و استکبار است. پلیدتر از آمریکا، دولت صهیونیست، در فلسطین اشغالی است. چرا؟ چون بالاخره دولت آمریکا، یک دولت و متّکی به یک ملت است. در صورتی که اساساً دولت غاصب صهیونیستی، متّکی بر یک ملت نیست! ملت ساکن آن مناطق، ملتی است که امروز آواره است! اسراییل، از اوّل با ظلم و آدمکشی، با دروغ و فریب به وجود آمده است. مردم فلسطین، در خارج از فلسطین، با حال کوخ نشینی و اردوگاه نشینی زندگی می‌کنند. خانه‌های آنها و وطن آنها در اختیار کسانی است که از اروپا، از استرالیا، از آمریکا، از آسیا و از آفریقا به آن جا رفته‌اند و یک ملت جعلی و دروغین به وجود آورده‌اند و در آن جا به نام یک ملت، زندگی میکنند و دولتی هم دارند! اساساً چنین ملتی، وجود و هویّتی ندارد.