پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر

شبکه‌ای برای شناخت شدیدترین‌‌دشمن

تحلیل اختصاصی| جنگ آخرالزمانی ایران با صهیونیسم جهانی

دشمنان سه زلزله در ایران به راه‌ انداخته‌اند. آن‌ها مشکلات اقتصادی فراوانی با تحریم‌های اقتصادی برای ایران به وجود آورده‌اند. زلزله دوم مشکلات اخلاقی و جنسی است و مشکل بعدی نفوذ است.

پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر؛ یکی از علل مهم دشمنی ما با رژیم غاصب اسرائیل این است که اساساً رژیم جلاد صهیونیست یک کشور یا دولت نیست و فقط برای «دشمنی با ملت‌های مسلمان» تأسیس شده است. دکتر رضا منتظمی، دیپلمات سابق جمهوری اسلامی ایران در فرانسه در تحلیلی به بررسی دلایل این دشمنی پرداخته که در ادامه متن آن را ملاحظه می‌کنید؛

کره شمالی کشوری اتمی است، اما اسرائیل را تهدید نمی‌کند و برای این کشور خطری ندارد. به همین دلیل، جنگ اقتصادی با کره شمالی به راه نینداخته‌اند و بیش از دویست شبکه به زبان کره‌ای برای تأثیرگذاری روی مردم آن کشور و علیه نظام حاکم بر کره فعالیت ندارد. ایران وارد جنگ آخر الزمانی با اسرائیل شده است.

دشمنان سه زلزله در ایران به راه‌ انداخته‌اند. آن‌ها مشکلات اقتصادی فراوانی با تحریم‌های اقتصادی برای ایران به وجود آورده‌اند. زلزله دوم مشکلات اخلاقی و جنسی است که خانواده را به سمت فروپاشی می‌برند. در سی سال آینده، پیرترین کشور جهان ایران خواهد بود.

مشکل بعدی، نفوذ جاسوسان و عوامل خارجی در سیستم دولت است. با این سه زلزله و ناکارآمدی موجود به بدنه اجتماعی و افکار عمومی سوار شده‌اند و سعی می‌کنند که نظام را ناکارآمد جلو دهند و ناکارآمدی را به نظام تعمیم بدهند. در تاریخ بشر، هیچ کشوری چنین ضرباتی را نخورده و با آن مواجه نشده است.

ما برای حفظ ارزش‌هایمان باید به پای صندوق‌های رأی برویم و رأی دادن‌مان به اندازه شهادت در زمان جنگ ارزشمند و مقدس است. باید ما در انتخابات شرکت و از همه‌پرسی حمایت کنیم.

انتهای پیام/

نظرات: (۰) هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی
پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر

پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر

شبکه‌ای برای شناخت شدیدترین‌‌دشمن

امام خامنه ای (حفظه الله تعالی):

امروز دشمن اصلی ما در دنیا، صهیونیست و استکبار است. پلیدتر از آمریکا، دولت صهیونیست، در فلسطین اشغالی است. چرا؟ چون بالاخره دولت آمریکا، یک دولت و متّکی به یک ملت است. در صورتی که اساساً دولت غاصب صهیونیستی، متّکی بر یک ملت نیست! ملت ساکن آن مناطق، ملتی است که امروز آواره است! اسراییل، از اوّل با ظلم و آدمکشی، با دروغ و فریب به وجود آمده است. مردم فلسطین، در خارج از فلسطین، با حال کوخ نشینی و اردوگاه نشینی زندگی می‌کنند. خانه‌های آنها و وطن آنها در اختیار کسانی است که از اروپا، از استرالیا، از آمریکا، از آسیا و از آفریقا به آن جا رفته‌اند و یک ملت جعلی و دروغین به وجود آورده‌اند و در آن جا به نام یک ملت، زندگی میکنند و دولتی هم دارند! اساساً چنین ملتی، وجود و هویّتی ندارد.