پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر

شبکه‌ای برای شناخت شدیدترین‌‌دشمن

معرفی کتاب| رژیم‌صهیونیستی: احزاب سیاسی (چپ‌گرا)

حزب «کارگر» که رهبری آن [تا سال 1994م.] برعهده «شیمون پرز» بوده است، یک حزب سوسیال دموکرات صهیونیستی محسوب می‌شود که در سال 1968م. تأسیس شد. رویکرد این حزب نسبت به مسئله فلسطین، صلح به معنای یافتن یک راه‌حل به‌نفع اسرائیل و باقی ماندن مناطق مهمی نظیر بیت‌المقدس در اختیار اسرائیل است.

عکس‌نوشته| ترورهای بیولوژیکی امویان در صدر اسلام، کار یهود بوده است

پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر سید محمدمهدی حسین‌پور، استاد حوزه و دانشگاه: «در کتاب دشمن شدید، به نقش یهود در تاریخ صدر اسلام به خوبی در جلدهای مختلف اشاره کردیم و در آنجا آورده‌ایم که یهود، و در صدر آن‌ها معاویه و به طور کلی بنی‌امیه، ریشه‌ی یهودی و رومی داشتند. بنابراین، یهود به وسیله‌ی بنیامیه در اسلام نفوذ کرد. همه پادشاهان اموی یهودی و به عبارت دیگر مهره‌ی یهود در نفوذ به اسلام بودند. به همین جهت، هر ترور و هر قتلی که به صورت بیولوژیکی، که عمدتاً به وسیله سم بوده، از سوی اموی‌ها صورت گرفته باشد، در حقیقت کار یهود بوده است».

پرونده ویژه| از تبعیض نژادی تا آموزش نژادپرستی به کودکان در اسرائیل

طبق آماری که در سال ۹۵ منتشر شده بود، مشخص شد که متوسط درآمد یک یهودی اتیوپیایی فقط ۵۰۰۰ شِکِل است. همچنین متوسط درآمد یک خانواده اتیوپیایی ۱۰۵۹۷ شِکِل است در حالی که یک خانواده اسرائیلی غیر اتیوپیایی ۱۴۶۴۴ شِکِل درآمد دارد.

پرونده ویژه| موساد و ترور بیولوژیک دو تن از فرماندهان فلسطینی

روزنامه صهیونیستی یدعوت احارانوت ماجرای ترور غیرنظامی المبحوح را اینگونه شرح می‌دهد که 27 تن از نیروهای موساد با گذرنامه‌های جعلی، وارد هتلی در دبی که المبحوح در آن حضور داشت، شدند و با تزریق آمپول فلج‌کننده این عضو حماس را ترور کردند.

پرونده ویژه| شکاف قومی و دینی در جامعه صهیونیستی

گسست اجتماعی نسبت به گسست سیاسی و مذهبی بنیادی‌تر و برای بی‌ثباتی اسرائیل مؤثرتر است. وجود این گسست‌ها در جامعه اسرائیل نه تنها ساختار اجتماعی این جامعه که ساختار اقتصادی و سیاسی را نیز تحت تأثیر قرار می‌دهد بلکه گسست‌هایی را نیز می‌تواند در زمینه‌های مختلف در پی داشته باشد.

پیام شهیدان| لبیک به مسلمانان تحت ظلم

پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر، فرازی از وصیت‌نامۀ شهید اکبر هادیان: «من معتقدم که هر کس در این تاریخ از زمان به ندای مظلومانه نائب حضرت مهدی (عج) لبیک بگوید هم به خدا لبیک گفته و هم به امام حسین (ع) در صحرای کربلا و هم به مسلمانان مظلوم سراسر جهان که در زیر ظلم و ستم ظالمان و ستمگرانی چون آمریکای پست‌فطرت و اسرائیل بدنام و دیگر ابرقدرت‌ها به سر می‌برند. امیدوارم که با حضور خودمان توانسته باشیم دین خود را به اسلام و مظلومان در سراسر جهان ادا کرده باشیم.»

پرونده ویژه| سیاست‌های حزب آبی و سفید در قبال فلسطین

گانتس در یکی از موضع‌گیری‌هایش و اعلام سیاست در قبال فلسطین اعلام کرد دولت او خواهان برقراری صلح در بین یهودیان و فلسطینی‌ها می‌باشد، اما اگر حماس و نیروهای مقاومت علیه اسرائیل عملیاتی را ترتیب دهند با پاسخ جدی نیروهای‌نظامی رژیم‌صهیونیستی مواجه خواهند شد.

عکس‌نوشته| تشکیلات خودگران باید با جبهه مقاومت همراه شود

پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر، دکتر صادق رمضانی گل‌افزانی رئیس پیشین مرکز مطالعات فلسطین و معاون کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین نهاد ریاست‌جمهوری: «روز دشمن صهیونیستی دچار یک تزلزل و ناامیدی جدی است و هیچ حامی محکمی غیر از آمریکای جنایتکار و ترامپ دیوانه را به دنبال خود ندارد. نکته مهم موجود در بیانات حضرت آقا درباره حکومت خودگردان فلسطینی است که باید با رویکرد جدید حوزه مقاومت همراهی کرده و دچار اشتباه نشود. هرگونه اشتباه راهبردی و خضوع و تمایل به سمت قدرت‌ها و کشورهای عربی وابسته به جریان قدرت‌ها می‌تواند برای فلسطین نگران‌کننده باشد.»

گفت‌وگو| تغییر فاز مبارزه از تدافعی و مقاومت به تهاجمی و جهاد در جغرافیای فلسطین

دکتر علیرضا عرب معتقد است مقام معظم رهبری با درک هوشمندانه و خردمندانه این موقعیت سرنوشت‌ساز و نقطه عطف تاریخی اقدام به ارائه راهبردها و توصیه‌ها اعم از فردی و جمعی جهت طراحی صحنه در سراسر جغرافیای مقاومت کرده‌اند و در بیانات ایشان تقسیم کارها در هر منطقه‌ای از جغرافیای مقاومت مشخص شده است.

پرونده ویژه| ردپای صهیونیسم در فوت مشکوک سلحشور، عرفات و دکتر آشتیانی

رهبر معظم انقلاب حدوداً 10 سال پس از درگذشت دکتر کاظمی آشتیانی از ایشان با عنوان «شهید» نام بردند و گفتند: «کاری که شهدای هسته‌ای ما در زمینه‌های هسته‌ای که بسیار هم حسّاس است پیشاهنگش بودند، کاری که شهید طهرانی‌مقدّم پیشاهنگش بود، کاری که شهید کاظمی [آشتیانی] در زمینه‌ی سلّول‌های بنیادی پیشاهنگش بود، کارهای بسیار بزرگی است».

پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر

پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر

شبکه‌ای برای شناخت شدیدترین‌‌دشمن

امام خامنه ای (حفظه الله تعالی):

امروز دشمن اصلی ما در دنیا، صهیونیست و استکبار است. پلیدتر از آمریکا، دولت صهیونیست، در فلسطین اشغالی است. چرا؟ چون بالاخره دولت آمریکا، یک دولت و متّکی به یک ملت است. در صورتی که اساساً دولت غاصب صهیونیستی، متّکی بر یک ملت نیست! ملت ساکن آن مناطق، ملتی است که امروز آواره است! اسراییل، از اوّل با ظلم و آدمکشی، با دروغ و فریب به وجود آمده است. مردم فلسطین، در خارج از فلسطین، با حال کوخ نشینی و اردوگاه نشینی زندگی می‌کنند. خانه‌های آنها و وطن آنها در اختیار کسانی است که از اروپا، از استرالیا، از آمریکا، از آسیا و از آفریقا به آن جا رفته‌اند و یک ملت جعلی و دروغین به وجود آورده‌اند و در آن جا به نام یک ملت، زندگی میکنند و دولتی هم دارند! اساساً چنین ملتی، وجود و هویّتی ندارد.