پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر

شبکه‌ای برای شناخت شدیدترین‌‌دشمن

گفت‌وگو| نفوذ شرکت‌های عظیم نفتی در عرصه‌های سیاسی، اقتصادی و فرهنگی

حضور شرکت‌های بزرگ نفتی در ایران به قراردادهای تاریخی نظیر «رویتر»، «گس‌گلشائیان» و «دارسی» باز می‌گردد؛ لذا این شرکت‌ها از قدیم‌الایام در بازار صنعت نفت ایران حضور و فعالیت داشته‌اند. در حال حاضر حضور این شرکت‌ها به صورت فیزیکی و اجرایی نیست؛ اما به واسطه کارگزاران در داخل ایران در ساختارها حضور و نفوذ دارند.

معرفی کتاب| ترس: ترامپ در کاخ سفید

این کتاب که به گفته منتقدان، همچون بختکی بر کاخ سفید ترامپ سایه افکنده ‌است بر اساس صدها ساعت مصاحبه و همچنین بر اساس اسناد دولتی و خصوصی نوشته شده ‌است. «سایمون اند شوستر» ناشر کتاب اعلام کرد که در همان هفته اول انتشار، بیش از یک میلیون و صد هزار نسخه از این کتاب به فروش رفت.

گفت‌وگو| غده‌ای سرطانی در قدس

صهیونیسم بین‌‌الملل خطری جهان‌شمول برای همه ادیان الهی است؛ برای اسلام به طور ویژه و برای جمهوری اسلامی به عنوان ام‌القری کشورهای اسلامی به طور اخص خطرساز است.

معرفی کتاب| دیپلماسی آمریکا در قرن ۲۱

کتاب «دیپلماسی آمریکا در قرن ۲۱» از جمله منابعی است که به تفصیل و از زوایای مختلف، سیاست خارجی آمریکا و در کنار آن، مسائل و چالش‌های مهم مناطق و کشورهای گوناگون را مورد بررسی قرار داده است.

گفت‌وگو| نقش صهیونیسم جهانی در تضعیف بیداری اسلامی

مسئله نابودی رژیم­‌صهیونیستی در حقیقت به عوامل متعددی بستگی دارد. لازمة تحقق فرمایش رهبری در گرو وحدت جهان اسلام و کنارگذاشتن اختلافات داخلی و تشکیل نیروی متحد نظامی، تقویت اقتصاد، فرهنگ­سازی، کمک به مردم فلسطین و مسلح کردن مردم مناطق اشغالی می­‌باشد.

معرفی کتاب| تاریخ مستطاب آمریکا

متأسفانه تعداد بومیان قاره آمریکا خیلی زیاد بود و حقوق بشر به همه نمی‌رسید. این بود که مهاجران اروپایی به فکر کاهش جمعیت افتادند. برنامه کاهش جمعیت بومیان، نه تنها به افزایش تعداد معتقدان به دموکراسی کمک می‌کرد، بلکه موجب افزایش رفاه و خوشبختی بومیان هم می‌شد.

گفت‌وگو| دیپلماسی صهیونیسم، لابی علیه ایران

منتقدان داخلی برجام از سر دلسوزی برجام را نقد می‌کردند ولی نتانیاهو که از ترامپ خواسته بود برجام را لغو کند از سر دلسوزی نیست بلکه برای براندازی است. منتقدین داخلی نمی‌خواستند اهداف جمهوری اسلامی ایران نقض شود ولی منتقدین اسرائیلی و خارجی خواهان یک لحظه رفع نشدن تحریم‌ها بودند.

معرفی کتاب| اربابان جدید جهان

کتاب «اربابان جدید جهان» که در حدود ۲۵۰ صفحه چاپ شده است، با پرداختن ‏به مقوله‏ «قدرت»، ماهیت امپریالیسم و اهداف «نظم جهانىِ» مورد نظر امپریالیسم را نشان می‌دهد. همچنین در رسواکردن منطقِ نظام‏مند، بی‌‏رحم و هولناکى که در پسِ فعالیت‏‌هاى نخبگان ابرقدرتمندِ اقتصادى و سیاسى نهفته است تلاش می‌کند.

گفت‌وگو| اسرائیل کشوری جعلی است

دیوید وایس: به نتانیاهو و رئیس‌جمهور اسرائیل نیز گفتیم که این موردقبول ما نیست که شما کشوری را ایجاد کنید و حتی مدارک‌مان را به سازمان ملل بردیم و در حال تلاش هستیم تا نامشروع بودن اسرائیل را به گوش جهانیان برسانیم.

معرفی کتاب| رسانه سلطه، سلطه رسانه

یکی دیگر از آثاری که مجموعه مقالات اندیشمندان غربی علیه یهودیان و اعمال آن‌ها در آمریکا جمع‌آوری شده است، کتاب رسانة سلطه، سلطة رسانه است. این کتاب بسیاری از پشت پرده‌های قدرت و نفوذ یهود در آمریکا را افشا می‌کند.

پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر

پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر

شبکه‌ای برای شناخت شدیدترین‌‌دشمن

امام خامنه ای (حفظه الله تعالی):

امروز دشمن اصلی ما در دنیا، صهیونیست و استکبار است. پلیدتر از آمریکا، دولت صهیونیست، در فلسطین اشغالی است. چرا؟ چون بالاخره دولت آمریکا، یک دولت و متّکی به یک ملت است. در صورتی که اساساً دولت غاصب صهیونیستی، متّکی بر یک ملت نیست! ملت ساکن آن مناطق، ملتی است که امروز آواره است! اسراییل، از اوّل با ظلم و آدمکشی، با دروغ و فریب به وجود آمده است. مردم فلسطین، در خارج از فلسطین، با حال کوخ نشینی و اردوگاه نشینی زندگی می‌کنند. خانه‌های آنها و وطن آنها در اختیار کسانی است که از اروپا، از استرالیا، از آمریکا، از آسیا و از آفریقا به آن جا رفته‌اند و یک ملت جعلی و دروغین به وجود آورده‌اند و در آن جا به نام یک ملت، زندگی میکنند و دولتی هم دارند! اساساً چنین ملتی، وجود و هویّتی ندارد.