آشنایی اجمالی با تاریخ صهیونیسم (2) - خیبر

آشنایی اجمالی با تاریخ صهیونیسم (۲)

۲۲ مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۰۴

امروز، مهمترین تلاش صهیونیستها آن است که مسجدالاقصی و حرم شریف را تخریب کرده و آن معبد سلیمان توصیف شده در تورات را بجای حرم بسازند تا نشان دهد که سیطرۀ اسلام در این منطقه از بین رفته و سلطۀ صهیونیسم و یهود بر این نقطۀ اساسی و استراتژیک تثبیت شود و طبعاً در میان همۀ نشانه‌ها و علامتها معبد سلیمان از همه مهمتر و اساسی‌تر است

پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر، شمس الدین رحمانی فرزند مرحوم شریف سال ۱۳۲۴ در تهران به دنیا امد. وی پس از طی مراحل مقدماتی تحصیل سال ۱۳۴۳ به دانشگاه راه یافت و در رشته مهندسی کشاورزی از دانشگاه کرج دانش آموخته گردید. در سال ۱۳۴۹ برای انجام خدمت سربازی تحت عنوان سپاهی دانش به زاهدان اعزام شد و در سال ۱۳۵۱ خدمتش به پایان رسید. در طول این دوران بود که وی با مرحوم امیر توکل کامبوزیا در این شهر آشنا شد.

در سال ۱۳۵۴ به اتهام اقدام علیه امنیت ملی کشور توسط سازمان امنیت ملی کشور موسوم به ساواک دستگیر و تا سال ۱۳۵۶ در زندان به سر برد. رحمانی پس از پیروزی انقلاب اسلامی به زعامت امام خمینی (ره) به کسوت معلمی درآمد و در نشریاتی چون رشد معلم به نویسندگی مشغول شد. وی سال ها در حوزه هنری به فعالینت پرداخت و پس از آن به معاونت تولید کانون پرورشی و فکری کودکان و نوجوانان منصوب شد.

فرهنگ و زبان، لولای سه قاره، نظم نوین جهانی، جنایات جهانی، ماهیت سازمان ملل، خفاش و شب، پانصد و پنجاه و پنج و … تنها بخش از آثاری است که توسط این پژوهشگر تاریخ معاصر به نگارش درآمده است.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
  • linkedin
لینک خبر : https://kheybar.net/?p=13218

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *