ادعای شاباک مبنی بر هک اطلاعاتی بِنی‌گنتس توسط جمهوری‌اسلامی‌ایران - خیبر

ادعای شاباک مبنی بر هک اطلاعاتی بِنی‌گنتس توسط جمهوری‌اسلامی‌ایران

۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ۰۷:۱۴

شاباک طی ارائه گزارشی اعلام کرد اطلاعات امنیتی و اطلاعاتی تلفن همراه بنی‌گنتس هک شده است و تمام اطلاعات آن از جمله اطلاعات حساس امنیتی مورد حمله قرار گرفته است.آژانس امنیت اسرائیل مدعی شد ممکن است هک اطلاعات امنیتی رهبر حزب آبی و سفید توسط جمهوری اسلامی ایران انجام شده باشد.

به گزارش سرویس سیاسی پایگاه صهیون پژوهی خیبر به نقل از جروزالم پست شاباک (آژانس امنیت اسرائیل) به بنیامین «بِنی» گنتس رهبر حزب آبی و سفید اسرائیل و رقیب اصلی نتانیاهو در انتخابات هشدار داد.

شاباک طی ارائه گزارشی اعلام کرد اطلاعات امنیتی و اطلاعاتی تلفن همراه بنی‌گنتس هک شده است و تمام اطلاعات آن از جمله اطلاعات حساس امنیتی مورد حمله قرار گرفته است.

آژانس امنیت اسرائیل مدعی شد ممکن است هک اطلاعات امنیتی رهبر حزب آبی و سفید توسط جمهوری اسلامی ایران انجام شده باشد که در این صورت بسیار خطرناک است و ایران توانایی دست‌یابی به بسیاری از اطلاعات امنیتی طبقه‌بندی نشده را پیدا می‌کند.

اعضای حزب آبی و سفید در این خصوص گفتند: ما درباره موضوعاتی که بر جنبه‌های امنیتی اسرائیل تأثیر گزار است، اظهار نظر نمی کنیم. امنیت مهم‌ترین هدف برای اسرائیل است.

لازم به ذکر است قرائن و شواهد موجود بیان‌گر این است که این رویداد چهار سال پس از آن انجام شد که بنی گانتز کار خود را به عنوان مدیر منابع انسانی تکمیل کرد و در نتیجه طرح چنین موضوعی آن‌هم در ایام انتخابات بدون غرض نمی‌تواند باشد.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
  • linkedin
لینک خبر : https://kheybar.net/?p=19616

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *