اسرائیل پایگاه سیاسی اقتصادی استکبار است - خیبر

اسرائیل پایگاه سیاسی اقتصادی استکبار است

۱۱ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۱۷

اسرائیل ادعا می‌ کند که می‌ خواهد راه مسالمت آمیزی را در قبال مردم فلسطین داشته باشد اما یکی از چالش های مهم این است که اسرائیلی ها و آمریکایی ها از کمیته های حقوق بشر خارج شده اند و حتی یک قطع نامه ای در ملل متحد نتوانستند به منظور قانون یا به دستور قانون علیه اسرائیل بنویسند.

به گزارش پایگاه صهیون پژوهی خیبر، اولین جلسه هم اندیشی «بررسی راهکارهای مبارزه با صهیونیسم» پیش از ظهر امروز در سالن نشست های خبرگزاری رسا در قم برگزار شد.
«خالد قدومی» نماینده جنبش مقاومت اسلامی حماس در تهران در این نشست عنوان کرد: دشمنان می‌ خواهند با تقویت اسرائیل به اهدف خود برسند و اسرائیل فقط و فقط پایگاه سیاسی و اقتصادی و همه جانبه برای استکبار است.
وی ابراز داشت: به نظر می‌ رسد یک چالش جدید قدرت نرم یا قدرت خشن است ولی می‌ خواهم بگویم به جای این دو قدرت هوشمند مهم است که از دو منبع نرم و خشن به نفع یک فرهنگ یا تمدن ما در منطقه است.
قدومی با تأکید بر این که اسرائیل ادعا می‌ کند که می‌ خواهد راه مسالمت آمیزی را در قبال مردم فلسطین داشته باشد، ابراز داشت: یکی از چالش های مهم این است که اسرائیلی ها و آمریکایی ها از کمیته های حقوق بشر خارج شده اند و حتی یک قطع نامه ای در ملل متحد نتوانستند به منظور قانون یا به دستور قانون علیه اسرائیل بنویسند.


وی عنوان کرد: حتی شما می‌ بینید قرار داد موسوم به ۳۳۷۹ که قراردادی مبتنی بر نژاد پرستی است شکل می‌ گیرد و شرط اساسی سازمان ملل متحد این است و با این قرارداد اسرائیل به عضویت ملل متحد در آمده است و به همین جهت «مصالحت آمیز» واژه ای برای بازی رژیم صهیونیستی است.
نماینده جنبش مقاومت اسلامی حماس در تهران در ادامه یادآور شد: هدف اصلی آنها سلاح مقاومت و محور مقاومت است، بنابراین از زور قدرت و زور نرم افزار به نتیجه استراتژی می‌ رسیم که همگی نفع اسرائیل و قدرت های استکباری در منطقه است.
وی با بیان این که دشمنان ما با زور و قدرت به نتیجه نرسیده است، گفت: از سال ۲۰۰۷ تا الان جنگ های زیادی علیه مردم فلسطین در غزه راه انداختند ولی موفق نشدند به اهداف خود برسند.


قدومی خاطرنشان کرد: اگر سلاح ما مقاومت به معنای کلی کلمه و البته مقاومت نرم که ستون اصلی است که به دشمن اثر می‌ گذارد و می‌ تواند ما را به اهداف خود نزدیک کند و راه آن مشخص است.
وی افزود: باید محور مقاومت دوباره به صحنه بیاید و تفرقه از میان برود؛ امروز ایرانی ها به نتیجه رسیدند که دشمن مسبب مسائل اقتصادی ایران و چالش های سیاست خارجی ایران رژیم صهیونیستی است که این مسأله باید برای محور مقاومت نیز درس عبرت باشد.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
  • linkedin
لینک خبر : https://kheybar.net/?p=18002

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

معرفی کتاب