افزایش خطر نژادپرستان و سفیدبرتر پنداران در آمریکای ترامپ/ آیا معامله قرن واقعا شکست خورده است؟/ “اسرائیل” ساخت دیوار بتنی در مرز لبنان را از سرگرفترصد

پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر، امروزه با استخراج مطالب مکتوب و غیر مکتوب از رسانه‌های غربی ـ صهیونیستی و یا همان اپوزیسیون و بعضا پایگاه هم‌سو نکات قابل‌توجهی را می‌توان بدست آورد؛ موضوعاتی که می‌تواند برای مخاطبین قابل‌استفاده و محوری برای تحلیل باشد. از امروز پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر قصد دارد نکات و تأملات قابل‌استخراج از رسانه‌ها برای مخاطبین عرضه کند. […]پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر، امروزه با استخراج مطالب مکتوب و غیر مکتوب از رسانه‌های غربی ـ صهیونیستی و یا همان اپوزیسیون و بعضا پایگاه هم‌سو نکات قابل‌توجهی را می‌توان بدست آورد؛ موضوعاتی که می‌تواند برای مخاطبین قابل‌استفاده و محوری برای تحلیل باشد. از امروز پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر قصد دارد نکات و تأملات قابل‌استخراج از رسانه‌ها برای مخاطبین عرضه کند. با «ویژه‌های رسانه‌ای خیبر» همراه شوید.

قدسنا

ایران صرفا یک کشور منطقه‌ای نیست بلکه قدرت جهانی است

نشست رسانه ای با عنوان بررسی تحولات فلسطین از تخریب منازل منطقه الحمص در قدس شرقی تا مواضع محمود عباس و افق آینده تحولات فلسطین ظهر امروز با حضور ناصر ابوشریف نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ایران و میهمانان و فعالان حوزه فلسطین برگزار شد.

خبرگزاری فارس

افزایش خطر نژادپرستان و سفیدبرتر پنداران در آمریکای ترامپ

روزنامه آمریکایی در گزارشی با استناد به اظهارات مقام‌ها و تحلیلگران این کشور، درباره افزایش حملات مرگبار راست افراطی و سفیدبرترپندارها در دوره «دونالد ترامپ» هشدار داده است.

خبرگزاری تسنیم

آیا معامله قرن واقعا شکست خورده است؟

تحلیلگران عرب ابراز عقیده می‌کنند مهمترین دلیل شکست پیشبرد معامله قرن، درک کامل خطرات اجرای این طرح و میزان تاثیرات منفی اش بر مسئله فلسطین از سوی ملت فلسطین و رهبرانش است.

خبرگزاری سوریه

شهادت یک کودک و یک زن و زخمی شدن ۶ شهروند بر اثر حملات موشکی تروریست ها به ۳ روستا در ریف شمالی حماه

خبرگزاری مشرق

حضور نیروهای حاج قاسم پشت مرزهای رژیم صهیونیستی +عکس و فیلم

مقامات و کارشناسان غربی ادعا می‌کنند ایران به دنبال ایجاد یک کوریدور زمینی از تهران تا مدیترانه است که از طریق آن نیروهای تحت حمایت خود را در مرزهای فلسطین اشغالی مستقر کند.

رادیو اسرائیل

“اشپیگل آنلاین”: ایران و اسرائیل، در خاک عراق، در یک جنگ محرمانه درگیر هستند

یک رسانه آلمانی ارزیابی می کند که هم اکنون یک جنگ واقعی، ولی محرمانه، بین حکومت اسلامی ایران و ارتش اسرائیل در کشور عراق جریان دارد. این ارزیابی بر اساس دو حمله اسرارآمیزی است که در هفته های پیش علیه دو موضع استقرار نیروهای وابسته به رژیم ایران در خاک عراق صورت گرفته

تایمز اسرائیل

اسرائیل در میان ۷ کشوری که طبق گزارش سازمان ملل خاطی مسلح نمودن ارتش میانمار بشمار می آیند

یک گزارش سازمان ملل روز دوشنبه اعلام کرد دست کم ۱۵ کمپانی از هفت کشور، از جمله اسرائیل، از سال ۲۰۱۶، به نیروهای مسلح میانمار اسلحه فروخته اند.

شبکه رادیویی اسپوتنیک

منبع اختلالات در دریافت سیگنال های مکان یاب اسرائیل چیست؟

چند روز اخیر اختلالات در دریافت سیگنال هایی سیستم های ماهواره ای جغرافیایی جی پی اس در محدوده اسرائیل که تقریبا از دو ماه پیش آغاز شده و منجر به تغییر در کار فرودگاه بن گورین شده بود، قطع گردید.

مرکز اطلاع رسانی فلسطین

“اسرائیل” ساخت دیوار بتنی در مرز لبنان را از سرگرفت

رژیم صهیونیستی از صبح روز یکشنبه گذشته کار ساخت دیوار بتنی در مرزهای جنوب شرقی لبنان را ازسرگرفته است.