انتشار اسناد محرمانه بازی سیاسی جدید رژیم صهیونیستی - خیبر

انتشار اسناد محرمانه بازی سیاسی جدید رژیم صهیونیستی

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۳:۳۰

به گزارش سرویس بین‌الملل پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر به نقل از jewishweek ، بعد از دومین حمله موشکی آشکار رژیم صهیونیستی در سوریه بسیاری از رسانه‌های اسرائیلی و کارشناسان صهیونیست تحلیل‌شان نسبت به این اقدام اعلام جنگ رژیم صهیونیستی به کشورهای محور مقاومت بوده است. چند روز قبل بیش از سه نفر از فلسطینی‌ها در مرز […]

به گزارش سرویس بین‌الملل پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر به نقل از jewishweek ، بعد از دومین حمله موشکی آشکار رژیم صهیونیستی در سوریه بسیاری از رسانه‌های اسرائیلی و کارشناسان صهیونیست تحلیل‌شان نسبت به این اقدام اعلام جنگ رژیم صهیونیستی به کشورهای محور مقاومت بوده است.

چند روز قبل بیش از سه نفر از فلسطینی‌ها در مرز غزه کشته و ده‌ها نفر نیز زخمی شدند که این اعتراضات به مناسبت روز زمین و در سومین هفته از این اعتراضات رقم خورد.

jewishweek در ادامه به بحث روز نکبت اشاره کرد و گفت: روز استقلال اسرائیل که نزد فلسطینی‌ها به روز نکبت نامگذاری شده است، نزدیک است و انتظار می‌رود که برنامه ریزی جدی‌تر برای فعالیت فلسطینی‌ها علیه رژیم صهیونیستی صورت گیرد.

این رسانه اسرائیلی به پاسخ احتمالی ایران، سوریه یا روسیه اشاره کرد و ادامه داد: آیا ایران می‌تواند به حماس امیدوار باشد تا دامنه درگیری‌ها با رژیم صهیونیستی را گسترش دهند؟ یا این که یک حمله انتقام جویانه از طریق یک موشک بالستیک اتفاق بیفتد یا این که در بلندی‌های جولان نسبت به رژیم صهیونیستی اقدامی متقابل صورت گیرد.

قابل توجه است که تمام رسانه‌های صهیونیستی پاسخ ایران را محتمل می‌دانند و فقط نسبت به زمان‌بندی آن و سطح پاسخگویی‌ها در حال گمانه زنی هستند. این نکته را نیز باید در نظر داشت که در وضعیت کنونی رژیم صهیونیستی نیاز به یک جنگ بیرونی دارد، چرا که داخل اراضی اشغالی درگیری سیاسی بالایی میان مسئولین وجود دارد، به اندازه‌ای که احتمال ناتمام ماندن دوره نخست وزیری نتانیاهو وجود دارد و بسیاری از یهودیان داخلی اراضی اشغالی به دنبال برگزاری انتخابات زودهنگام هستند.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
  • linkedin
لینک خبر : https://kheybar.net/?p=2026

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *