ایران فرمانده سرزمین‌های آزادی بیان - خیبر

ایران فرمانده سرزمین‌های آزادی بیان

۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۲۱:۳۲
یهود/صهیونیسم/اسرائیل/قدرت/نفوذ/مقاومت/ذهن/افق نو/آزادی/بیان

ایران فرمانده سرزمین‎‌های آزادی است و شما اینجا که بیایید هر نکته‌ای را که بخواهید می‌توانید بر زبان بیاورید. البته این نکته را نیز بیان کنم که یهودیان از طریق مدیا و هالیوود به شدت در حال کنترل افکار عمومی هستند.

به گزارش سرویس سیاسی پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر، ششمین کنفرانس افق نو که در اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۷ در هتل الغدیر مشهد برگزار شد، مهمانان برنامه به سخنرانی درباره مواضع سیاسی دولت‌های استکباری و رژیم صهیونیستی پرداختند که در ادامه به قسمت دیگری از سخنان مهمانان می‌پردازیم.

مایکل جونز: بیش از ۵ سال است که به این کنفرانس می‌آیم، لحظاتی از امید و ترس داشتم و با این نگاه می‌آمدم که چرا بالانسی که داشتیم از بین رفته است. سه نفر هستند که ترامپ به آنها وابسته است و ساپورت مالی را به آمریکا انجام می‌دهند، یعنی هرچه میلیونرتر باشی حق رای بیشتری داری، البته افرادی که به ترامپ رای دادند، به سیستم نگاه دیگری داشتند.

نخستین جلسه در شهر ایندیانا بود و داشتند به شهر غیر صنعتی تبدیل می‌شد و ترامپ شعار داد که شغل‌ها را بر می‌گردانیم، آن جمعیت همه تشویق کردند و به همین خاطر هم رای دادند. چیزی که ما اینجا دیدیم، این است که ترامپ سعی کرد که نیروهایش را از سوریه بیرون بکشد و آنها نمی‌خواستند نیروهایشان را از سوریه بیرون بکشند.

ما بدترین نئوکان‌ها را در صحنه داریم و به سال دهم لابی صهیونیسم نزدیک هستیم، اما هیچ پیشرفتی نداشتیم، در این حالت باید پرسید که چرا به این مدل رسیدیم، من فکر می‌کنم که باید فکر کنیم که لابی صهیونیستی در کجاها موثر بود. هر دو تا ارگان هاروارد و شیکاگو پشت آنها بودند و آنها می‌گفتند که لابی صهیونیسم کنترل می‌کند، این اخبار تعجب آور بود و تاثیری نداشت ولی جواب آنها چه بود؟

مثل این است که هر دعوایی که بخواهید تمام کنید، بگویند که شما ضد نظام هستید. ما با یهودیانی مثل پالسینگر درگیریم که پولدار است ولی خاخامی که امروز در این برنامه حضور دارد (دیوید وایس) خوشحال هستیم که در این همایش حضور دارد.

 

یهود/صهیونیسم/اسرائیل/قدرت/نفوذ/مقاومت/ذهن/افق نو/مایکل/جونز

کنترل افکار عمومی در دستان یهود

یک بار درباره فلسطین صحبت می‌کردم و مجبور بودم که از کلمه یهود استفاده کنم و یکی از دوستان ناراحت شد از اینکه من از این واژه استفاده کردم، چرا باید لفظ صهیونیسم را غیر قانونی بدانیم؟ یهودیان حضور داشتند که کمونیست بودند، نباید این واقعیت را سانسور کرد. نویسنده‌ای نوشت که صحبت نکردن درباره یهودیان را تمام کنید. ایران فرمانده سرزمین‌های آزادی است و شما اینجا که بیایید هر نکته‌ای را که بخواهید می‌توانید بر زبان بیاورید. البته این نکته را نیز بیان کنم که یهودیان از طریق مدیا و هالیوود به شدت در حال کنترل افکار عمومی هستند.

اودو فکت نماینده اتحادیه اروپا از ۲۰۱۴ و به مدت ۱۲ سال به عنوان نیروی نظامی در ارتش آلمان غربی بود: چرا کسی راجع به داشتن سلاح‌های هسته‌ای صحبت نمی‌کند؟ اگر راجع به سلاح هسته‌ای صحبت کنیم؟ چرا باید راجع به ایران صحبت کنیم؟ چرا راجع به اسرائیل صحبت کنیم. من به موگرینی گفتم که ما باید جنگ اسرائیل را در مقابل غزه و فلسطین تمام کنیم و ما راجع به اتحاد صحبت نمی‌کنیم. من شکایت زیادی گرفتم، مخصوصا از ریش سفیدان پارلمان اروپا.

آنها به من می‌گفتند که چرا ما نسبت به اسرائیل تحریمی را شروع نمی‌کنیم ولی کسی نمی‌خواست وارد اینگونه مذاکرات شود، هر کشوری این انتخاب را دارد که سلاح اتمی داشته باشد و ما غالبا راجع به چه چیزی صحبت می‌کنیم، سفیر ایران ابراز داشت که ما هیچ وقت سلاح هسته‌ای نمی‌خواهیم و من به این حرف اعتماد دارم.

ترامپ می‌گوید که برجام تمام است و آلمان، فرانسه و انگلستان نیز موگرینی را ساپورت می‌کنند در حالی که به سوریه حمله می‌کنند و ارتباطات جنگی قوی با سوریه دارند و کشور من نیز مایه تاسف است که از ۱۹۴۵ زیر سلطه آمریکا رفت و سیاستش زیر نظر آمریکاست.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
  • linkedin
لینک خبر : https://kheybar.net/?p=5354

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *