بازداشت مادر­اسرائیلی به اتهام سپردن دخترش به مرکز فساد
برخی اسرائیل را بهشت یهودیان قلمداد می­‌کنند، اما شواهد زیادی نشان می­‌دهد، فقر، فساد و تبعیض نژادی، اسرائیل را به دوزخی برای یهودیان تبدیل کرده است.به گزارش پایگاه صهیون­‌پژوهی خیبر، در اسرائیل مادری به اتهام رها کردن دختر نوجوان ۱۲ ساله خود و سپردن دخترش به یک مرکز فساد بازداشت شد.

پنج شنبه، سوم مرداد ۱۳۹۸ تایمزاف اسرائیل، گزارش داد، امروز در شمال اسرائیل، یک مادر به اتهام کودک‌­آزاری و اهمال در نگهداری از فرزند خویش بازداشت شد. این دختر ۱۲ ساله در یک مرکز فساد پیدا شد و تحقیقات همچنان ادامه دارد. پلیس این دختر نوجوان را به مرکز پرورش کودکان تحویل داد.

برخی اسرائیل را بهشت یهودیان قلمداد می­‌کنند، اما شواهد زیادی نشان می­‌دهد، فقر، فساد و تبعیض نژادی، اسرائیل را به دوزخی برای یهودیان تبدیل کرده است. ماه گذشته تظاهرات اتیوپیایی­‌های  سیاه­‌پوست بخاطر کشته شدن جوان ۱۸ ساله یهودی بنام سلیمان تکاه به دست پلیس، باعث بسته شدن جاده‌­ها و به آتش کشیده شدن ده­‌ها خودرو و زخمی شدن بیش از ۶۰ پلیس اسرائیلی شد. این چندمین بار در ده­‌سال گذشته بود، که یهودیان اتیوپیایی بخاطر تبعیض‌­نژادی تظاهرات می‌کردند.

منبع:

https://www.timesofisrael.com/mom-in-northern-israel-suspected-of-pimping-out-daughter-12/

 

آنهایی که باید بخوانید :