برای نابودی اسرائیل باید تلاش کرد - خیبر

سلسله نشست‌های مطالعات و بررسی‌های راهبردی 9:

برای نابودی اسرائیل باید تلاش کرد

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۰:۰۹
عباسی/دکتر/یهود/صهیونیسم/امام/مدیچی/ربا

نگاهی که امام راحل به صهیونیسم داشت کاملا ظریف و قابل تامل است. ایشان معتقد بودند اگر مسلمین جهان هریک یک سطل آب بردارند و بریزند بر سر اسرائیل، آنها را آب میبرد. نگاه رهبر انقلاب نیز به اسرائیل به‌گونه‌ای است که – دوسال پیش – فرمودند: اسرائیل ۲۵ سال آینده را نخواهد دید. صهیونیسم نابود می‌شود باید به فکر صهیونیسم بومی شده باشیم و آن را از بین ببریم.

به گزارش سرویس سیاسی پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر، دکتر حسن عباسی در نشستی که موسسه بعثت در مسجد حضرت زینب برگزار کرد به سخنرانی پیرامون امام خمینی و مبارزه با صهیونیسم پرداخت. متن زیر بخش چهارم از سخنرانی ایشان است که خدمت مخاطبین محترم تقدیم می‌گردد. (برای مشاهده بخش اول، بخش دوم و بخش سوم کلیک کنید.)

ما دوسال پیش یک پروژه در مرکز به دست گرفتیم، «دکترین دیپلماسی علوی» تا آخر سال ۹۴ که در انتها دیدیم، حضرت آقا ۴۵۰ دیدار با مقامات خارجی داشتند که سه تای آن در سازمان ملل داخل بود. یعنی در حسینیه امام و دفتر آقا به خدمت حضرت آقا رسیدند. این تصاویری که از جلسات دیدار سران جهان با حضرت آقا می بینید، دشمنان را می ترساند. دیدار در یک دفتری با یک دست مبل ساده، موکت، پرچم ایران و عکس امام انجام می‌گرفت. رهبر انقلاب روی صندلی نشسته و مقام خارجی هم کنار ایشان نشسته است و صحبت می‌کنند. چنین عکسی از دیدارها در کار رسانه‌ای دیگر نیازی به توضیحات ندارد و به اندازه کافی دشمن را می‌ترساند. آنها می‌گویند نائب اینگونه است، اگر خود حضرت ظهور کند چه اتفاقی خواهد افتاد.

طبق سخن امام راحل سه ایدئولوژی مانع ایجاد تمدن نوین اسلامی است. دغدغه حضرت آقا نیز است. ایدئولوژی کمونیسم، کپتالیسم و صهیونیسم مانع هستند و باید نابود شوند.

اگر مسلمین هر کدام یک سطل آب بردارند و بریزند، آب اسرائیل را می‌برد. دیدگاه امام راحل به صهیونیسم این بود. دیدگاه حضرت آقا در مورد صهیونیسم این است که اصلاً صهیونیسم ۲۵ سال آینده را نخواهد دید. در اینجا مسئله مهمی پیش می‌آید و آن هم در نزد ما مبارزه با کمونیسم، کپتالیسم و صهیونیسم چه جایگاهی دارد؟

اگر رگه‌های صهیونیسمِ بومی شده در جامعه ما پیاده می‌شود. اگر ما نقشه را به خاطر گرانی، بالا پایین شدن ارز و… گم کرده‌ایم. اگر قبله را گم کردیم، اگر دشمن شناسی‌مان ضعیف شد، اگر هدف در رادار گم کردیم. مقصر خود ما هستیم. این را بدانید که هر انقلابی به این مرحله برسد دچار اعوجاج خواهد شد.

مسئله دیگر که پیش خواهد آمد، گیج نکردن مردم با حرف‌های عجیب و غریب است. فقط به مردم بگویید که کپتالیسم شما را مثل کالا می‌بییند. فوتبالیست‌های بزرگ جهان، هنر پیشه‌ها و… را ببینید، مثل برده آنها را می‌خرند و می‌فروشند. مردم، کپیتالیسم و لیبرالیسم شما را تبدیل به سلبریتی می‌کند که هیچ وجود و واقعیتی از خود ندارد.

اما انقلاب و اسلام شما را به حقیقت تبدیل می‌کند. ائمه، انبیاء علیهم السلام و شهدا واقعی و حقیقی هستند. شهدا حاضرند گردنشان زیر تیغ تکفیری‌ها برود اما ارزش‌ها حفظ شود. حالا آیا می‌خواهید مثل سلبریتی‌ها تبدیل به کالا شوید، تبدیل به یک فرد با موجودیت غیرواقعی شوید. یا اینکه مثل شهدا و افراد حقیقی باشید؟

 

اسرائیل/سقطت/خیبر/رهبر/عباسی/یهود

 

صهیونیسم باید نابود شود

اما سومین ایدئولوژی برای نابودی صهیونیسم است. در ابتدا باید صهیونیسم را شناخت و برای شناخت دقیق صهیونیسم آنها را باید در عمل شناخت. یک زمانی یهودیان در ایتالیا رنسانس ایجاد کردند. برای انجام این رنسانس یهودیان باید سه کار خطرناک انجام می‌دادند و انجام دادند. امروزه هم این سه کار را به هر شیوه ممکن در جمهوری اسلامی پیگیر هستند و می‌خواهند پیاده سازی کنند.

ماجرای رنسانس از این قرار است که یک خانواده‌ای یهودی به نام مدیچی، بعد از آنکه اروپاییان در جنگ‌های صلیبی شکست خوردند، به سمت شمال ایتالیا در ونیز رهسپار شدند و در آنجا مستقر شدند. این خانواده نهادی به نام بانک در ونیز راه انداختند. سپس پایگاه جنبش یهود را از ونیز که در شمال شرق ایتالیا در دریای آدریاتیک بود به فلورانس با جمعیتی ۷۰ هزار نفره منتقل کردند.

من به عنوان معلم استراتژیک، روند طرح استراتژیک دشمن در ۷۰۰ سال پیش علیه مسیحیان و پاپ را اجمالاً عرض کنم. که در آخر هم خواهید دید که اینها همان استراتژی ۷۰۰ سال پیش را علیه انقلاب و اسلام در پیش گرفته‌اند، فقط به جای پاپ، ولی فقیه و به جای کاتولیک، اسلام و تشیع است. یهودیان با آن نقشه هیمنه کلیساها و مذهب کاتولیک را محدود به واتیکان در شهر روم در کشور ایتالیا کردند.

وقتی این خانواده یهودی موفق به راه اندازی نهادی به اسم بانک شدند – کلمه بانک از بنکو «به زبان لاتین» گرفته شده است. بنکو به نیمکت هایی می‌گفتند که بر روی آن ربا انجام می‌شد و بعد از مدتی وقتی این خانواده یهودی ثروتمند شدند یک ساختمانی با نام بانک ساختند – این نهاد را در اروپا و به خصوص ایتالیا گسترش دادند.

این خانواده، کلیسای کاتولیک و شخص پاپ را مورد هدف قرار داده بود. اینها آنقدر سخت کار کردند تا توانستند مسئول مالی پاپ‌ها در واتیکان شوند. سریالی هم درباره این قضیه ساخته شد که فیلم و سریال‌های زیادی را از روی آن ساختند – اگر دوستان بتوانند این سریال را که با عنوان “مدیچی” منتشر شده است را تهیه کنند. مخصوصا کسانی که علاقه دارند در این قضیه عمیق تر بررسی کنند، بنده تدریس نقد استراتژیک اقتصادی آن را بر عهده داشتم را تهیه کنند. در آنجا این قضایا را مفصل بحث کرده‌ام.- ولی هیچ کدام به زیبایی سریال اولی نمی‌رسید.

 

یهود/مدیچی/رنسانس/نفوذ/ربا/بانک/مسیح

 

قدرت نفوذ مدیچی‌ها

نقشه اول خانواده یهودی مدیچی، به دست گرفتن مدیریت مالی جامعه دینی کاتولیک و آلوده کردن آن بود. مردم کاتولیک روی ربا بسیار حساس بودند برای همین خانواده مدیچی بعد از گرفتن مدیریت مالی جامعه کاتولیک شروع به آلوده نشان دادن پاپ به مسائل ربا در واتیکان کردند. این خانواده در کنار آلوده کردن وجه پاپ به مسائل ربا، پروژه آلوده کردن مردم به ربا را نیز شروع کردند. وقتی این خانواده مدیریت مالی را برعهده گرفتند، دیگر خزانه دار جامعه شده بودند و مردم هر پولی را که برای پاپ می‌فرستادند، این خانواده پول‌ها را برای نگهداری به بانک‌ها منتقل می‌کردند و بانک‌ها نیز به مردم وام‌های ربوی بیشتری میدادند و مردم کم کم آلوده به ربا شدند.

مدتی خانواده مدیچی با همین سیاست جلو رفت و بعد مدتی این خانواده ثروتمند شد. این خانواده یهودی با ثروتی که جمع کرده بود توانست در واتیکان و فلورانس تبدیل به پایتخت مالی غرب شود. مثل نیویورکی که امروز پایتخت مالی جهان شده است.

دومین نقشه خانواده یهودی مدیچی، فاسد کردن هنر و هنرمند در جامعه بود. اینها با پول هنرمندهای فاسد را جمع کردند. هنرمندهای فاسد، مجسمه سازها و معمارهایی بودند که همجنس باز بودند. مثل دوناتلو -کسانی که تاریخ ادبیات غرب می‌خوانند، به خوبی میدانند که دوناتلو به خاطر فاسد بودنش از کلیساها ترد شده بود.

آن روزها مثل امروزه نبوده است که در رسانه‌ها بی‌حجابی و بدپوشی و پورنوگرافی و… را رواج دهند. پس مجبور بودند با مجسمه و معماری خانه‌های مردم را آلوده کنند. این خانواده به مجسمه سازان فاسد پول داد تا بروند، مجسمه‌های حضرت داوود علیه السلام را عریان بسازند. مجسمه سازان نیز صحنه‌ای که حضرت داوود با زدن سنگ به سر جالوت و کنده شدن سر و حضرت پا روی سر جالوت میگذارد، را درست کردند. صحنه‌ای عظیم را تداعی کردند اما این مجسمه عظیم برهنه بود. اگر متدینین میخواستند متعرض شوند که چرا مجسمه برهنه است، برچسب میخوردند. مردم هم که پیامبرشان را دوست داشتند. پس مجبور بودند که سکوت کنند.

مدیچی‌ها برای ساخت خانه‌ها و معماری‌های بی‌حجاب به معماران فاسد پول دادند و از روی حدیث نفسانی خود خانه‌های عجیب و غریبی را ساختند. – اصلا رنسانس چنین چیزی که بعضی از اساتید در دانشگاه‌ها توصیف می‌کنند، نبوده و نیست.- به این صورت خانواده یهودی معماری جامعه را به دست تعدادی انسان فاسد سپرد و هنرمندان فاسد توانستند جامعه را به بی‌حجابی، بی‌اخلاقی، بی‌غیرتی، عادی سازی و… آلوده کنند.

با نقشه سه گانه خانواده مدیچی رنسانس شکل گرفت و اتفاقات بعد از آن به وقوع پیوست. اولین نقشه‌، آلوده کردن نظام مالی کلیساها و پاپ و جامعه بود. دومین نقشه آلوده کردن نظام فرهنگی با شیوع بی‌حجابی، بی‌اخلاقی، بی‌غیرتی و… توسط هنرمندان فاسد بود. سومین نقشه، آلوده کردن نظام سیاسی بود.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
  • linkedin
لینک خبر : https://kheybar.net/?p=2922

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *