بیوتروریسم در عصر حاضر - خیبر

بیوتروریسم در عصر حاضر

۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۱۹

دکتر علی کرمی در نود و چهارمین نشست علمی موسسه موعود در مورد بیوتروریسم در عصر حاضر و خطرات آن برای شیعیان سخنرانی کرد، متن زیر بخش مهمی از سخنرانی پروفسور کرمی در این برنامه است.

به گزارش سرویس فرهنگ و هنر پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر، دکتر علی کرمی در نود و چهارمین نشست علمی موسسه موعود در مورد بیوتروریسم در عصر حاضر و خطرات آن برای شیعیان سخنرانی کرد، متن زیر بخش مهمی از سخنرانی پروفسور کرمی در این برنامه است.

مسئله بیوتروریسم مسئله مهمی است که تمام سران کشوری مربوطه از آن اطلاع دارند، از وزارت بهداشت گرفته تا جهاد کشاورزی و … هم نسبت به این مسئله آگاهی لازم را دارند.

به دلیل اینکه جنگ سخت پرهزینه است و کاربرد زیادی ندارد، درگیر جنگ سخت نیستیم، الان جنگ‌های کم هزینه و پربازده مطرح است که از تهدیدات فرهنگی، سایبری، سیاسی، علمی، فنی و تهدیدات نوین همه مهمتر است.

جنگ نوین همان جنگ شیمیایی، رادیواکتیو، هسته‌ای و به اصطلاح آمریکایی‌ها که Nrbce emp می‌نامند و میلیاردها دلار برای این قضیه هزینه کردند، یکی از حربه‌های اثرگذارشان تا کنون کنترل جمعیت در دنیا بوده و جالب است که اسرائیل در لیست کشورهای کنترل شده جمعیتی نیست، مردمش می‌توانند جمعیت‌شان را هر چقدر که بخواهند افزایش دهند ولی این مسئله برای کشورهای شیعی و اسلامی به شدت اجرایی شده است.

 به طوری که در پانزده سال پیش بر روی ما کارهایی شده است تا میزان ناباروری افزایش یابد و به همین دلیل ناباروری در میان جوانان شدت یافته است. اسرائیل و صهیونیسم سلاحی دارد که در کلمه کنترل جای گرفته است. از کنترل بر منابع، کنترل بر منابع حیاتی مانند آب، خاک، نفت و … تا کنترل بر همه چیز از طبیعت و کشاورزی تا شبکه‌های اجتماعی، جمعیت و دست به هر کاری می‌زنند تا قدرت اسلام و شیعه را کاهش دهند.

بمباران شیمیایی فلوجه، سردشت و … تا بمب‌های شیمیایی آمریکا در غزه، افغانستان و در همین اواخر در سوریه. البته اینها دیگر با بمب و اسلحه گرم ترور نمی‌کنند. برای مثال یاسر عرفات با ماده پولینیم ۲۱۰ یا رئیس جمهور اوکراین که از ماده دیوکسین استفاده کردند که چهره‌اش به شدت زننده و دلخراش شده بود تا دیگر نتواند رای بیاورد.

سلاح جدید کشتار جمعی اسرائیل به نام dime حاوی تنکستن است و باعث از بین رفتن اعضا می‌شود و دیگر کاری از دست پزشکان ساخته نیست و این سلاح در غزه نیز استفاده می‌شود. نکته دیگری که باید بدان اشاره کرد مسئله بیوتروریسم است.

ایجاد عمدی میکروب در انسان‌هاست و اگروتروریسم همین مقوله را در کشاورزی می‌بینیم که استفاده از بیوتروریسم به چند دلیل صورت می‌گیرد:

  • ارزان بودن
  • به کارگیری آسان
  • زنده بودن و میزان تخریب بالا
  • بدون محدودیت، به صورتی که جلوگیری از این سلاح سخت است و تا کنون علم به این اندازه پیشرفت نکرده است که محققان ویروس‌های جدیدی را بسازند و به کار گیرند و اولین کشورهای آزمایشی برای این سبک عملیات‌ها غرب آسیا است.

در امور کشاورزی باید دقت شود، چرا که این ویروس را به حالت تراریخته وارد مواد غذایی می‌کنند و اثرات بسیار مخربی دارد، مسئله بیوتروریسم از قدیم بوده و هست و شهادت اکثر ائمه معصومین با زهر و سم بوده است. محققان به این مسئله دست پیدا کردند که ذهر هندی به نام البیش در هند تولید می‌شود و الان نیز یکی از خطرناک‌ترین سم‌هاست یا این که در سال ۱۹۱۸ ویروس آنفولانزایی درست شد که پنجاه میلیون انسان را به کام مرگ برد.

اسرائیل و آمریکا دست به استراتژی راهبردی زدند که از سال دو هزار باید جمعیتی را از زمین نابود کنند. وقتی به سال ۲۰۰۰ رسیدند، این مسئله امکان پذیر نبود تا اینکه به سراغ ایران، سوریه، عراق، لبنان، افغانستان و یمن رفتند تا با از بین بردن اتحاد بین کشورهای منطقه بتوانند نفوذ کنند، ولی کور خواندند.

در همین نقشه بود که جنگ ایران و عراق را درست کردند، به همین خاطر وقتی ایران جنگ را تمام کرد، امام فرمود من جام زهر را نوشیدم. در حالیکه ما در نزدیکی‌های بصره بودیم و این برمی‌گردد به بمب‌های اسرائیلی و آمریکایی که به عراق داده بودند و نوعی بمب بیولوژیکی است که می‌تواند پس از انفجار شیوع پیدا کند و مقصد این بمب تهران هشت میلیون نفری بود که سه میلیون نفر را قطعا به به قتل می‌رساند.

در مسئله ایدز نیز که مدعی هستند از میمون به انسان منتقل شد، اشتباه است و واقعیت امر این است که این ویروس را همین ها درست کردند تا بتوانند نیروی بدنی دشمن را تضعیف کنند و خواستند تا روی میمون آزمایش کنند، این اتفاق سندش موجود است، بعد از انجام این کار نزد زندانیان سیاه پوست رفتند که دیدند عمل نکرد. بعد از آزادی آنها ویروس در جامعه انتشار یافت و هفتاد درصد از مردم شاخ آفریقا دچار بیماری ایدز شدند.

جالب است بدانید که اسناد موجود مبنی بر اینکه آنها بیماری را ایجاد کردند تا داورهایشان به فروش برسد و کسب و کارشان رونق یابد، هیچ شرکت داروسازی وجود ندارد که داروهایشان را در انبار نگاه دارد بلکه بیماری عجیب و غریب درست می‌کنند تا به فروش برسد و با همین کار امنیت ملی، سلامت ملی و سلامت مردم را خدشه دار کنند که یکی از خط قرمزهای اصولی ماست.

خیبر: این فعالیت‌های پزشکی متاسفانه پایان پذیر نیست، چندی پیش وزیر محترم بهداشت در اقدامی به برنامه ماه عسل فشار آورد تا فردی به نام یاسمین اشکی را به برنامه بیاورند و درباره بیماری خاصش صحبت کنند. این اقدام که جنبه عملیات روانی داشت، باعث شد تا پیرامون بهداشت جنسی زنان سخنانی به میان آورده شود که نه تنها درست نبود، بلکه در کشورهایی مانند برزیل و آمریکای جنوبی امتحان خود را به خوبی پس نداده بود.

فرد مذکور با معرفی یک واکسن برای بیماری مرتبط با خانم‌ها سعی در تبلیغ آن را داشت در حالی که با رجوع به کشورهایی که این واکسن را آزمایش کرده‌اند، می‌بینیم که اوضاع وخامت باری را بر بهداشت کشورها تحمیل کرده است.

شایان ذکر است که وزیر محترم بهداشت تا برهم چیدن کرسی‌های تدریس درمان‌های طب اسلامی در کشور باعث شد که بسیاری از زجر دیدگان این عرصه از جمله آیت الله تبریزیان که یکی از بزرگان عرصه طب اسلامی است، بار هجرت به مشهد ببندد. این اتفاقات بی شک اگر بوی فریب و نیرنگ و خیانت را ندهد، چه معنایی می‌تواند داشته باشد؟

خبرنگار: حیدر احمدی

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
  • linkedin
لینک خبر : https://kheybar.net/?p=5718

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *