تاریخ تمدن و ملک مهدوی (۴)
شما از عراق به‌راحتی به غزه می‌روید و ازآنجا وارد مصر می‌شوید. این گروه به مصر می‌آیند و در آنجا مستقر می‌شوند. در آن مکان آب وجود دارد، رود نیل وجود دارد و می‌شود تا پایین آفریقا رفت و در آنجا نسلی را شکل داد. این نکته که ما می‌گوییم تمدن مصر یک تمدن شش‌هزارساله است، با همین ماجرا همخوانی دارد به‌غیراز اینکه ما فکر می‌کنیم که این تمدن شش‌هزارساله، بنیان شیطانی دارد و یک تمدن شیطانی است، درصورتی‌که بنیادش کاملاً اسلامی و الهی است. اینکه گفته شد این اهرام بناهای شیطانی هستند کاملاً غلط و اشتباه است و این اهرام به دست انبیاء ساخته‌شده است و این محاسبات دقیقی که در اهرام وجود دارد تکنولوژی انبیاء است.به گزارش سرویس قرآن و معارف پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر، اولین دوره صهیونیسم شناسی که تابستان سال ۱۳۹۷ در قم با حضور طلاب و فضلای علاقه‌مند و با تدریس برجسته‌ترین اساتید این حوزه برگزار گردید یکی از بهترین دوره‌ها در این زمینه است که ماحصل آن در مطلب ذیل تقدیم علاقه‌مندان می‌گردد. امیدواریم با مطالعه این مطلب مسائل روز مبتلابه جمهوری اسلامی و جهان تشیع و بلکه جهان اسلام با دشمن قدّار صهیونیسم بر همگان روشن گردد و با توجه ویژه به امر خطیر دشمن شناسی، نقشه‌های شوم دشمنان را از قبل تشخیص داده و نسبت بدان موضع‌گیری‌های جدی و کارآمد صورت گرفته و با اخذ تصمیمات درست و موضعگیری‌های صحیح و به‌هنگام از هرگونه نفوذ و ایجاد انحراف در مسیر حق جلوگیری گردد. متن حاضر مباحثی است که «دکتر محمد هادی همایون» در دوره علمی آموزشی صهیونیسم شناسی در تابستان ۹۷ ایراد فرمودند:

 

پایه گذاری تمدن در سرتاسر زمین بواسطه اقدامات حضرت نوح (ع)
۱٫تمدن بین النهرین: عده‌ای از این‌ها ازجمله خود حضرت نوح (ع) در عراق باقی ماندند، یعنی ما همچنان مرکز تمدنی عراق، کوفه و بین‌النهرین را داریم که البته بعداً این تمدن به دست آل ثمود می‌افتد که خدمتتان عرض خواهم کرد.

۲٫تمدن شام و اروپا: گروهی را ایشان به شام می‌فرستد، یعنی گروهی از اصحاب حضرت نوح (ع) در شام مستقر می‌شوند و بعدها در آن منطقه ریشه‌های تمدن فنقیه‌ها را در زمان هجرت حضرت ابراهیم داریم. این‌ها اصحاب حضرت نوح (ع) هستند و بعداً با پشت سر گذاشتن دریای مدیترانه وارد اروپا می‌شوند، یعنی نسل بشر که وارد اروپا شد در اصحاب حضرت نوح (ع) که در شام بودند ریشه دارند و اروپا این‌گونه جمعیت دار و تمدن دار شد.

۳٫تمدن مصر و آفریقا: گروه دیگر در مصر مستقر می‌شوند. شما از عراق به‌راحتی به غزه می‌روید و ازآنجا وارد مصر می‌شوید. این گروه به مصر می‌آیند و در آنجا مستقر می‌شوند. در آن مکان آب وجود دارد، رود نیل وجود دارد و می‌شود تا پایین آفریقا رفت و در آنجا نسلی را شکل داد. این نکته که ما می‌گوییم تمدن مصر یک تمدن شش‌هزارساله است، با همین ماجرا همخوانی دارد به‌غیراز اینکه ما فکر می‌کنیم که این تمدن شش‌هزارساله، بنیان شیطانی دارد و یک تمدن شیطانی است، درصورتی‌که بنیادش کاملاً اسلامی و الهی است. اینکه گفته شد این اهرام بناهای شیطانی هستند کاملاً غلط و اشتباه است و این اهرام به دست انبیاء ساخته‌شده است و این محاسبات دقیقی که در اهرام وجود دارد تکنولوژی انبیاء است.

هنوز تکنولوژی و درک ما به این سطح نرسیده است که این ساختمان‌ها برای چه بودند و چه خاصیتی داشته‌اند؛ اینکه این بنا و این محاسبات دقیق برای این ساخته‌شده است که قبر فرعون باشد، این‌گونه نیست و این سازه‌ها برای انبیاء است و فراعنه این‌گونه که قبر خود را در آن بگذارند، از این‌ها استفاده کرده‌اند؛ ولی این‌ها از تاریخ انبیاء می‌گوید که این سازه‌ها را انبیاء ساخته‌اند و احتمالاً باید حضرت ادریس باشد، چون اسم ایشان در این جریان آمده است.

۴٫ تمدن ایران: گروه دیگر به ایران می‌آیند. شما حدود شش هزار سال پیش را فرض کنید، اول اینکه می‌گویند ما ایرانیان آریایی هستیم و از آن استبرهای شمالی از دوران یخبندان آمدیم اشتباه است، چون در دوران یخبندان‌ همه مردند و هرکسی هم نمرده بود، در طوفان نوح (ع) جان خود را از دست داد.

پس ما از نسل آریایی‌ها نیستیم و از نسل ذریه حضرت نوح (ع) یعنی «ذُرِّيَّةَ مَنْ حَمَلْنَا مَعَ نُوحٍ» و این را هم دقت کنید که از ذریه خود حضرت نوح (ع) نیستیم؛ روایت یهودی این مسئله، ذریه حضرت نوح (ع) است، که همه انسان‌ها از پسران حضرت نوح (ع) آمدند درصورتی‌که ذریه این‌گونه نیست و ما از نسل “حملنا مع نوح” هستیم که یعنی از آن هشتادنفری که همراه حضرت نوح (ع) در کشتی بودند.

اگر شاهنامه اسامی دقیق را داشته باشد ما باید از نسل کسانی که با کیومرث به ایران آمدند، باشیم. بنا بر شاهنامه اولین کسی که شش هزار سال پیش و در زمان پیشدادیان (خیلی قبل‌تر از هخامنش ساختگی یهودی‌ها) در این سرزمین، حکومت ایجاد کرد، کیومرث بود. احتمالاً فردوسی در مقطعی که تاریخ ما بشدت غارت می‌شد و در حال نابود بود، در قالب شاهنامه این تاریخ را برای ما بازخوانی کرد و از ملازمات اسطوره‌ای خیلی استفاده می‌کرد که داستان را جدی نگیرند، چون قبل از فردوسی بیهقی آمد این کار را کند ولی به همین دلیل کشته شد،  اینکه فردوسی می‌گوید، “بسی رنج بردم در این سال سی” برای این نیست که از شعر گفتن خسته می‌شد و رنج می‌برد، این یعنی درتهدید بود و خیلی رنج کشید تا بتواند ‌این مجموعه را جمع‌آوری کند و به نسل امروزه ما برساند. بنابراین احتمالاً ما از نسل آن‌ها هستیم و چیزی که در ایران شکل گرفت، حداقل یک تمدن شش‌هزارساله است و ما امروز می‌بینیم که شهر سوخته، جیرفت، تپه حسن لو سیلک کاشان و… همه برای شش هفت هزار سال پیش است، درصورتی‌که ما به خاطر هخامنش و کوروش و یهودیان و… فکر کنیم که دو هزار پانصد سال پیش تمدن داریم و این دروغ بسیار بزرگی است که همچنان در ذهن ما رسوب‌کرده است.

۵٫تمدن ایران زمینه ساز تمدن هند، شرق آسیا و قاره آمریکا: تمدن در مرحله بعد از طرف ما به سمت هند رفت، شما ازلحاظ زمانی نگاه کنید متأخر از این شش هفت هزار سال بعداً در هند همین تمدن ایرانی شکل گرفت، در این‌که تمدن هند یک تمدن ایرانی است شکی نیست، نه ایرانی به معنای ما‌، همان تمدن حضرت نوح (ع) که تا این قسمت جلوآمده است. قبل از این داستان استعمار انگلیس، هندی‌ها می‌دانستند که تمدن هند، یک تمدن ایرانی است. گورکانیان ذیل صفویه هنوز دستخط‌هایی از کتب خطی ما در هند است.جالب‌تر اینجا است که در یک مقطع زمانی دیرتر، این تمدن به چین رفته و بعد به ژاپن، و تا آخر آسیا رفته است. ژاپنی‌ها می‌گویند که اشتراکات زیادی در بسیاری از رسومات با ما دارند، یعنی همین تمدن آنجا رفته است. یادمان باشد این آدم‌هایی که به آخر آسیا رسیدن، تکنولوژی کشتی اقیانوس‌پیما را داشتند و از همان‌جا وارد آمریکا شدند. کتابی از آقایی به اسم دکتر شفیعی به نام تاریخ حضور ایرانیان و مسلمانان در قاره آمریکا چاپ شده است. در این کتاب نزدیک به یک‌میلیون سند ازجمله عکس‌های سرخ‌پوست‌ها دارد. خیلی از این تصویر‌هایی که ما از سرخ‌پوست‌ها داریم از تصویر کاملاً تیپیک است، ولی بعضی از تصاویر سرخ‌پوست‌ها را که نگاه کنید، چهره‌های آن‌ها کاملاً چهره ایرانی خودمان است و اسامی آن‌ها نیز اسامی ایرانی است. سنگ‌قبر‌ها کاملاً این موضوع را نشان می‌دهند.

 

امروزه در جهان اســلام، بيشتر شــهرها مسلمان نشين هســتند و كمتر شهر اسلامى از لحاظ مفهوم واقعى مشــاهده مى شود. اختلاف طبقاتى شديد، آسيب هاى اجتماعى، آشفتگى جوامع و امثال آن حاكى از اين موضوع اســت. اين امر نيز به خاطر عدم به كارگيرى مبانى ناب اســلامى و همچنين احاطة فرهنگ غرب بر زندگى مســلمانان است. دين اسلام داراى اصولى اســت كه مبناى هر حركتى در جهان اســلام اســت. اين اصول عبارتند از: توحید، نبوت، امامت، عدل، و معاد. برنامه ريزى شــهرى يكى از علومى است كه جايگاه مهمى در هدايت جوامع انســانى به سمت سعادت بشرى دارد و اين برنامه ريزى به منظور دستيابى به چهارچوبى مطمئن، نياز به اصول خاص خود دارد. همین مراسم چهارشنبه‌سوری را ببینید، دقیقاً دور آتش دویدن سرخ‌پوست‌ها است، ببینید چقدر شبیه همدیگر است. چرا در اینجا با آنجا با وجود این همه فاصله باهم دیگر شبیه درآمده است؟

 

حضرت نوح (ع) این‌گونه تمدن را پخش کرد و این اتفاق خیلی مهمی است، یعنی کاری که حضرت نوح (ع) کرده است بسیار کار بزرگی بود، به این سبک که طوفان نوح زمین را برای زندگی آماده کرده، ایشان شناسایی دقیقی از زمین داشته و آدم‌ها را به سرتاسر زمین فرستاده است. انبیاء این‌گونه در همه جای زمین توزیع شدند و این‌ها اصحاب حضرت نوح (ع) هستند که خودشان برای خودشان هم نبی بودند. این نکته را هم خدمتتان عرض کنم که لرها در ایران تنها قومی هستند که فقط ایرانی هستند، یعنی فقط در ایران هستند و درعین‌حال غیر شیعه هم ندارند، یعنی حتی فارس که ما می‌گوییم، در هند داریم و تنها کسانی که فقط ایرانی هستند، لرها هستند که شیعه هستند و اصلاً غیر شیعه در لرها وجود ندارد.