ترامپ فردی «دمدمی‌ مزاج» و «ابله» است - خیبر

ترامپ فردی «دمدمی‌ مزاج» و «ابله» است

۲۴ شهریور ۱۳۹۷ ۱۷:۱۸

در مقاله جنجالی نیویورک تایمز،‌مقام رسمی گمنام ضمن یادآوری این که عامل دست لیبرال‌ها نیست و با بسیاری از تصمیم‌های دولت هم‌داستان است، تأکید می‌کند که این تصمیم‌های مثبت نیز بر خلاف نظر ترامپ گرفته می‌شود.

به گزارش سرویس فرهنگی پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر، روزنامه نیویورک تایمز آمریکا روز چهارشنبه ۱۴ شهریور در مقاله‌ای بدون اعلام نام نویسنده، ضمن انتقاد شدید از ترامپ او را فردی «فاقدر اصول اخلاقی» و «دمدمی‌مزاج» خواند. نگارنده این مقاله خود را بخشی از یک گروه در درون دولت ترامپ معرفی کرده که سعی دارند در برابر «بدترین تمایلات» رئیس جمهوری از کشور خود محافظت کنند.

چاپ مقاله جنجال‌برانگیز نیویورک تایمز و واکنش‌های رسمی دولت آمریکا و شخص دونالد ترامپ به آن درست یک روز پس از آن روی داد که روزنامه واشنگتن‌پست بخش‌هایی از کتاب «ترس ترامپ در کاخ سفید» انتقادی علیه دونالد ترامپ را منتشر کرده بود. 

در آن کتاب به قلم باب وودوارد روزنامه‌نگار کهنه‌کار آمریکایی از زبان برخی نزدیکان دونالد ترامپ، شخصیت او به عنوان فردی «عصبی»، «دمدمی‌ مزاج» و «ابله» تصویر شده بود و حال پس از آن کتاب، این بار یک مقاله بی نام از مقامی بلندپایه در درون کاخ سفید، کارآمدی و صلاحیت ترامپ را به چالش کشیده است.

در مقاله جنجالی نیویورک تایمز،‌مقام رسمی گمنام ضمن یادآوری این که عامل دست لیبرال‌ها نیست و با بسیاری از تصمیم‌های دولت هم‌داستان است، تأکید می‌کند که این تصمیم‌های مثبت نیز بر خلاف نظر ترامپ گرفته می‌شود.

او می‌نویسد: «ما اعتقاد داریم که نخستین وظیفه ما خدمت به این کشور است، اما رئیس جمهوری به رفتار زیانبار برای سلامت کشور ادامه می‌دهد.» آن گونه که این مقام ارشد بعدتر در واکنش به واکنش ترامپ اعلام کرده، منظور او از «ما» همان نیروی مقاومتی است که در درون کاخ سفید علیه دونالد ترامپ شکل گرفته است.

در این یادداشت تاکید شده بود که مقام‌های ارشد دولت کنونی آمریکا در درون دولت ترامپ، جبهه‌ای برای مقابله و ایستادگی در برابر او ایجاد کرده‌اندنویسنده در شماره چهارشنبه هفته گذشته نیویورک‌تایمز همچنین نوشته است: «برای همین است که بسیاری از منصوبان ترامپ قول داده‌اند که آن چه در توان دارند برای صیانت از نهادهای دموکراتیک و در عین حال خنثی کردن هوس‌های ناگهانی و غلط آقای ترامپ انجام دهند.»

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
  • linkedin
لینک خبر : https://kheybar.net/?p=11877

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *