ترور آهسته دشمن در خانه‌ها! - خیبر

معرفی شخصیت روح الله مومن‌نسب:

ترور آهسته دشمن در خانه‌ها!

۱۹ تیر ۱۳۹۷ ۲۳:۲۷
خیبر/صهیونیسم/اسرائیل/اقتصاد/ارز/مجازی/سینما/سایبری/سایبر/ترور/یهود/خانه

دشمن برای تاثیرگذاری روی فرهنگ در حالی که ایران را شامل تحریم‌های فلج کننده کردند اما همان سال تعداد زیادی گوشی هوشمند وارد کشور شد و همراه آن هزاران اپلیکیشن که از پیوست‌های فرهنگی همین گوشی است.

 به گزارش سرویس فرهنگ و هنر پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر، روح الله مومن نسب کارشناس فضای مجازی، نویسنده‌ و یکی از محققین عالی در حوزه آسیب‌شناسی و دشمن‌شناسی فضای مجازی است که سخنرانی‌ها و مصاحبه‌های روشنگرانه‌ای در محافل مختلف داشتند.

غرور و غیرت انقلابی وی را در مصاحبه تلفنی مجری شبکه من و تو می‌توان مشاهده کرد، وقتی مجری این شبکه به او تماس می‌گیرد، در ابتدای سخن می‌گوید که من با کسی که جیره‌خوار دشمن ماست، حرف نمی‌زنم. میزان تاثیرگذاری این حرف را از دستپاچگی و چهره برافروخته مجریان می‌توان مشاهده کرد که همدیگر را مبهوت نگاه می‌کردند.

وی در فضای سروش کانال روشنگری دارد که پیرامون تهاجم فرهنگ و جنگ نرم استکبار علیه جمهوری اسلامی برای مردم بصیرت‌افزایی می‌کند. ایشان در شبکه خبر و تعدادی از شبکه‌های تلویزیون حاضر شدند و به بیان نظرات خویش پیرامون فضای مجازی و مسئله اینترنت پرداختند.

روح الله مومن نسب ‌در حاشیه جلسه‌ای درباره سلامت امواج گفت: وقتی با دکتری در این زمینه صحبت می‌کردم، پیرامون رشته‌ای صحبت می‌کرد که شاید کمتر اسمش را شنیده باشید، درباره امواج و تاثیر آنها بر سلامت جسم و روان انسان است که به طور مثال امواج وای فای چه تاثیری بر بدن انسان می‌گذارند.

این کارشناس تضمین کرد که اگر در خانه‌ای ۲۴ ساعته مودم وای فای روشن باشد، بچه‌های آن خانه در آینده توانایی فرزند آوری نخواهند داشت. یعنی ترور آهسته و نامحسوسی است که صورت می‌گیرد و نزدیک به ۳۵ بیماری محصول حضور این امواج در خانه‌های ماست.

در سال ۸۹ وقتی اوباما در پیام تبریک سال نو گفت: «ما ایران را یک تحریم فلج کننده بی‌سابقه می‌کنیم.» جالب است بدانید که در همان سال تعداد زیادی گوشی‌های هوشمند وارد کشور می‌شوند و همراه آن هزاران اپلیکیشن که از پیوست‌های فرهنگی همین گوشی است. در خانه وقتی گوشی وارد شد، انسان‌های آن خانه تبدیل به غارنشین‌های مدرن می‌شوند و هر یک در گوشه‌ای با گوشی خود هستند.

گوشی تلفن همراه بذر تردید را در دل خانواده‌ها کاشته است، زن از شوهرش، پسر از پدرش، دختر از مادرش و همه صفحه گوشی را از یکدیگر پنهان می‌کنند، این گوشی‌های شخصی سبب بروز مشکلات اجتماعی و اخلاقی متعددی می‌شود. آمارهایی درباره‌ شبکه‌های اجتماعی از موسسه معتبر Covenant Eyes وجود دارد که مبنای تغییر در قانون آمریکا است؛

افرادی که شبکه اجتماعی دارند، ۲۱۸ درصد بیشتر از فضای واقعی به زنا دچار شدند، چرا که شبکه‌های اجتماعی قبح روابط با جنس مخالف را شکسته است. ۶۸ درصد طلاق‌ها به خاطر آشنایی زن یا شوهر با جنس مخالف در فضای مجازی و خیانت بوده‌اند. ۵۶ درصد طلاق‌ گرفته‌ها فیلم مستهجن می‌دیدند و خواستار تنوع جنسی بودند. ۶۰ درصد دختران و ۹۰ درصد پسران حتما فیلم‌های غیر اخلاقی دیده‌اند.

 

امنیت رژیم صهیونیستی با تلگرام

وی درباره موتور جستجوگر پر کاربرد گوگل اظهار داشت: گوگل نقش دلال در تبادل اطلاعات را ایفا می‌کند، هر کلیک یک واحد پولی حساب می‌شود و باعث خروج ارز از کشور می‌گردد، برای همین در برخی کشورها مالیات بر کلیک دارند و پول مجازی موضوعیت پیدا کرده است.

صحبت‌های کارشناس فضای مجازی بر مذاق برخی افراد معلوم الحال خوش نیامد و سایت‌های غرب‌گرا تلاش برای تخریب ایشان داشتند و فعالیت زیادی کردند تا ثابت کنند که او فردی است که منابع ضعیفی را استفاده می‌کند و مطالبش غیر علمی است، در حالی که همواره مورد توجه بسیاری از محافل قرار گرفته است.

روح الله مومن نسب درباره تلگرام اظهار می‌کند: تلگرام متعلق است به کسی که نتانیاهو به صراحت درباره‌اش می‌گوید: «شما برادر من هستید و توانسته‌اید به امنیت رژیم صهیونیستی کمک ویژه‌ای بکنی.»

اگر دیروز ویروس بر هسته گوشی موبایل می‌نشست و اطلاعات گوشی و کامپیوتر را سرقت می‌کرد، حالا همین کار را تلگرام انجام می‌دهد. از طرفی اکانت‌هایی که خلاف منافع رژیم صهیونیستی هستند، را حذف می‌کند که نمونه آن در روز قدس از طریق بدافزار ارسال می‌گردد که جلوی چند اکانت گرفته شده و یکی از اینها خودم هستم.

خاصیت تلگرام و اینستاگرام این است که کلی مطلب نامناسب دیده می‌شود، در حالی که ده‌ها هزار مطلب خوب قابل مشاهده نیست. وزیر اقتصاد رژیم صهیونیستی در مورد یکی از نرم افزارها میگوید که ما توانستیم از این نرم افزار به میزانی درآمد کسب کنیم که سیاست بایکوت اسرائیل را در اروپا بشکنیم. یعنی در واقع با عضویت هر نفر در تلگرام، اینستاگرام و… حدود ۱۴۵ دلار ارز وارد رژیم صهیونیستی می‌شود و با این درآمد رژیم صهیونیستی ارتش خود را قوی‌تر می‌کند و فلسطینی‌های بیشتری را می‌کشد.

با عضویت هر نفر در تلگرام و اینستاگرام و … رژیم صهیونیستی ۵۰ گلوله مرغوب آمریکایی خریداری می‌کند و به سینه بچه‌های فلسطینی می‌زند. از طرفی با هر کلیکی که داخل محیط نرم افزار انجام می‌شود بین چهار تا بیست سنت به رژیم صهیونیستی کمک می‌شود که محاسبه کنید که هر دلار ۱۰۰ سنت می‌باشد و با هر کلیک چقدر ما کمک کرده‌ایم.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
  • linkedin
لینک خبر : https://kheybar.net/?p=7712

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *