تفاوت‌ها را پیدا کنید - خیبر

تفاوت‌ها را پیدا کنید

۱۰ تیر ۱۳۹۷ ۲۳:۲۹

سربازان نازی در طول تاریخ، مسیر صهیونیسم را هموار نمودند اما با جنایتی اندک دستاویز بزرگی برای قوم یهود و صهیونیسم بین‌الملل مهیا کردند. قضیه هولوکاست همان بهانه بزرگی است که بارها و بارها بدان پرداخته شده است، در حالی که نسل‌کشی‌های متعدد در صبرا و شتیلا، فلسطین، غزه، لبنان، یمن، عراق و … صورت گرفته است اما ورقی از تاریخ برای آنها سیاه نشد.

به گزارش سرویس بین‌الملل پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر، رهبر انقلاب دیروز در دانشگاه امام حسین(ع) از هزینه‌های سازش فرمودند، سازشی که کشورهای گوناگون در مقابل آمریکا انجام دادند ولی در عوض نه تنها آبادانی محصولِ آن نبوده است بلکه ویرانی و مشکلات نتیجه تمام اتفاقات و تحلیلات آنها بود.

یکی از این نمونه‌ها بعد از سازش عراق، لیبی است. بعد از اینکه فشارهای زیادی بر معمر قذافی وارد آوردند، وی تمام تعهدات خود را به نتیجه رساند و در نتیجه همگی منتظر بودند تا تحریم‌های غرب علیه لیبی برداشته شود ولی سفیر آمریکا اعلام کرد که تحریم‌های سازمان ملل علیه لیبی برداشته نمی‌شود.

لیبی به خاطر نقض حقوق بشر و منازعات منطقه‌ای در آفریقا متهم و در نتیجه درگیر تحریم‌های فلج کننده شدند. لیبی به امید برداشته شدن تحریم‌ها راه سازش را انتخاب کرد و نه تنها به هدف خود نرسید بلکه میلیاردها دلار به خاطر برنامه هسته‌ای و بالستیکی خود هزینه پرداخت کرد و همه آنها از بین رفت ولی حالا نه نامی از قذافی باقی مانده و نه دیگر لیبی کشوری امن، پایدار و به سوی توسعه نامیده می‌شود.

حاشیه‌های تصویری سخنرانی مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، کشیده شدن پرچم رژیم صهیونیستی زیر پوتین‌های افسران غیور سپاه پاسداران بود و همین اتفاق باعث شد تا رسانه‌های صهیونیستی ناراحت شوند و دو عکس زیر را در کنار هم قرار دهند و تیتر بزنند که تفاوت این دو عکس در چه چیزی است؟

مقایسه تصویری سرباز ایرانی در کنار سرباز آلمانی اشتباه استراتژیک باوری است که در تفکر سیاسی رژیم صهیونیستی شکل گرفته است، چرا که آنچه از ذهن افسرده رسانه‌های صهیونیستی خارج می‌شود، زبان گویای سیاست خارجی رژیم صهیونیستی است و منطق آن را نیز همه می‌دانیم که سازمان‌های امنیتی بر روی رسانه‌های عبری زبان سوار هستند.

 

یهودستیزی دستاویزی سیاسی

یهودستیزی دستاویزی سیاسی بود برای جمع کردن یهودیان از سراسر دنیا به اراضی اشغالی فلسطین و این محقق نمی‌شد مگر اینکه سیاست فعالی پشت این واقعیت قرار می‌گرفت و سرانجام آن را نشانه می‌رفت. از همین رو قبل از باورمندی به یهودستیزی، تئوری آن در میان مردم مطرح شد.

سربازان نازی افرادی هستند که در تاریخ، مسیر صهیونیسم را هموار نمودند تا با جنایتی اندک دستاویز بزرگ برای قوم یهود و صهیونیسم بین‌الملل مهیا کنند. هولوکاست همان بهانه بزرگی است که بارها و بارها بدان پرداخته شده است، در حالی که نسل‌کشی‌های متعدد در صبرا و شتیلا، فلسطین، غزه، لبنان، یمن، عراق و … صورت گرفت اما ورقی از تاریخ برای آنها سیاه نشد.

کل جمعیت یهودیان در سال ۱۹۳۳ بالغ بر پنج میلیون و ششصد هزار نفر بوده است و این رقم مورد تاکید یهودیان آمریکا نیز می‌باشد. اگر از این تعداد یک میلیون یهودی در بیرون خط مولوتف-روبین تروپ کسر شود و اگر یهودیان ساکن در کشورهای بی‌طرف و متفقین را هم کسر کنیم، رقم دو میلیون و پانصد هزار باقی می‌ماند و بنا بر نظر کارشناسان، کل یهودیان ساکن در قلمرو هیتلر و هیملر به نیم میلیون نفر هم نمی‌رسد. (۱)

این مطلب خود اشاره بر واقعیت پشت صحنه ماجرا دارد، آنجایی که به تعامل صهیونیسم و فاشیسم نیز می‌رسیم. گروه صهیونیستی بتار (betar) تا سال ۱۹۳۸ به مدت پنج سالی که هیتلر حاکم بر آلمان بود، یونیفرم هیتلری بر تن داشتند و پرچم مزین بر داود را با خود حمل می‌کردند و همکاری نظامی میان صهیونیست‌ها و نازی‌ها در دوره اسحاق شامیر نیز یکی از مواردی است که در سال ۱۹۴۱ می‌درخشد. (۲)

ما در تاریخ افراد یهودی زیادی را داشتیم که به آلمان نازی خدمت می‌کردند، هازنورل فیزیکدان اتریشی، ماکس نوس باوم خاخام یهودی، فریتز هابر شیمیدان آلمانی و … در لشکر هیتلر برای جنگ با متفقین می‌جنگیدند که می‎توان این مطلب را در کتاب آلمان نازی، گناهکار ابدی به خوبی مشاهده کرد.

مهمترین مسئله در جمهوری اسلامی بر خلاف بسیاری از افرادی که داعیه‌دار مبارزه با استکبار و ظلم بودند، این است که کاری به دین یهود نباید داشت و این دین به نوبه خود یک دین الهی است، اما مشکل اصلی صهیونیسم بین‌الملل است که در طول تاریخ به دنبال چپاول ملت‌ها بوده و امروزه نیز بزرگترین بانک‌ها از چیس منهاتان تا دمورگان و بنیاد راکفلرها تحت نظر یهودیان هستند.

[۱] یهودستیزی واقعیت یا دستاویز سیاسی، علیرضا سلطانشاهی، نشر شهید کاظمی، ۱۳۹۶، چاپ اول، ص ۱۹۳

[۲] حق پاسخگویی، روژه گارودی، ص۱۱

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
  • linkedin
لینک خبر : https://kheybar.net/?p=7087

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *