تلاش رژیم صهیونیستی برای مدیریت جهان دیجیتال - خیبر

تلاش رژیم صهیونیستی برای مدیریت جهان دیجیتال

۲۸ مهر ۱۳۹۷ ۱۹:۴۱

زارت خارجه اسرائیل در تلاش است تا یکی از رهبران جهان دیپلماسی دیجیتال باشد. وزارت خارجه اسرائیل، اخیراً رتبه چهارم را در بهترین اتصال دیجیتال به جهان کسب کرده است.

به گزارش سرویس بین‌الملل پایگاه صهیون پژوهی خیبر به نقل از هاکریا، وزارت خارجه اسرائیل در تلاش است تا یکی از رهبران جهان دیپلماسی دیجیتال باشد. وزارت خارجه اسرائیل، اخیراً رتبه چهارم را در بهترین اتصال دیجیتال به جهان کسب کرده است.
یوآل روتم، مدیر کل وزارت خارجه اسرائیل  در مطلبی برای روزنامه جروزالم پست نوشت: اسرائیل با استفاده از تکنولوژی، مخاطبان جدیدی را در مرزهایی جلب کرده است که زمانی عبور از آن غیر ممکن به نظر می‌رسید و ارتباطاتی برقرار کرده است که امکان ساختن آینده‌ای از همکاری و مشارکت را فراهم می‌آورد.
روتم نوشت: جهان امروز همواره در حال پیشرفت است. اسرائیل در این انقلاب تکنولوژیک، یکی از پیشتازان است. ما در عصر دیجیتال، مشتاق همکاری با جامعه بین‌المللی به‌ویژه در حوزه دیپلماسی و روابط بین‌الملل هستیم.
از نظر روتم، دیپلماسی دیجیتال، جایگزینی برای دیپلماسی کلاسیک نیست و نمی‌تواند باشد. هدف از جهان مجازی نباید جایگزین شدن با تجارب جهان واقعی دیپلماسی باشد. با این حال، به‌کارگیری دیپلماسی دیجیتال در کنار دیپلماسی کلاسیک، پتانسیل بسیار زیادی را برای پل زدن بر شکاف‌ها و دسترسی به مردم جهان و ایجاد همکاری فراهم می‌آورد.
در وزارت خارجه اسرائیل، ما تلاش می‌کنیم رهبران این جهان دیپلماسی دیجیتال باشیم. وزارت خارجه اسرائیل، اخیراً رتبه چهارم را در بهترین اتصال دیجیتال به جهان کسب کرده است. با ۲۲۰ میلیون نظر در پلتفرم‌های عرب‌زبان و داشتن ۱٫۶ میلیون فالوئر فیس‌بوک، روشن است که چرا دیپلماسی دیجیتال به طرز فزاینده‌ای به ما اجازه رشد می‌دهد.
روتم در پایان نوشت: اسرائیل با ترکیب قدرت دیپلماسی کلاسیک و دیپلماسی دیجیتال، قادر به جلب مخاطبانی جدید به شیوه و عمقی است که تنها یک دهه پیش، قابل تصور نبود.
  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
  • linkedin
لینک خبر : https://kheybar.net/?p=13558

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *