توریسم یا تروریسم صهیونیستی - خیبر

توریسم یا تروریسم صهیونیستی

۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۶:۳۴

رژیم غاصب و اشغالگر قدس توریسم‌هایی را که به فلسطین سفر می‌کنند آموزش می‌دهند و در این آموزش‌ها بیان می‌کنند هرجایی فردی فلسطینی دیدید آن را بکشید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خیبر: رژیم غاصب و اشغالگر قدس توریست‌هایی را که به فلسطین سفر می‌کنند آموزش می‌دهند و در این آموزش‌ها بیان می‌کنند هرجایی فردی فلسطینی دیدید آن را بکشید.

این آموزش‌ها برای کودکان همراه با تخفیف برگزار می‌شود، کودکان جهانگرد تنها با پرداخت ۸۵ دلار روزانه آموزش آدمکشی ببینند.رژیم صهیونیستی برای انجام این آموزش‌ها یک وبگاه و کمپ اختصاصی نیز با شعار “برای آن که بهترین باشی، بیا و با بهترین ها آموزش بین” نیز تشکیل داده است.

 

این کمپین و وبگاه هر روز با تبلیغاتی که برای آن انجام می‌شود در حال پیشرفت است.

در این کمپ ها محیط جنگ واقعی در اختیار جهانگردان قرار می گیرد که در منطقه آموزشی “مبارزه با تروریسم” نیروی دریایی قرار دارد و در آنجا به آنها آموزش داده می شود که ” تروریست ها را بکشند. تروریستهایی که چهره سازی می‌کنند اتفاقا با عرب های فلسطینی شباهت زیادی دارند!

در این برنامه که در سرتاسر مناطق تحت اشغال رژیم اجرا می شود، از بزرگسالان ۱۱۵ دلار و از کودکان ۸۵ دلار دریافت می شود.”بخش تبلیغات و بخش سرگرمی های مخرب” در واقع توصیفی است که روزنامه اسرائیلی “ها آرتص” از این کمپ ها ارائه داده است.

جهانگردان اجازه دارند از تفنگهای واقعی استفاده کنند و همچنین تشویق می شوند که “چند عدد فشنگ را به سمت “کسانی که به آنها حمله می کنند» شلیک کنند”.

به جهانگردان فرصت داده می شود که نقش سربازان اسرائیلی در جنگ را بازی کنند و به راحتی افرادی را که تروریسم می‌نامند مجروح و یا حتی بکشند.

“عِش عِش” کلمه عبری است به معنای  “آتش کن و بزن” صدایی است که شما به طور مکرر از جهانگردان شنوید که بعد در تبعیت از مربی خود تکرار می کنند هنگامی که آنها به سمت هدف تیراندازی می کنند.
براساس گزارشها، مشهور ترین [و به عبارت صحیح تر بدنام ترین] کمپ در میان این کمپ ها کمپ کالیبر ۳ است که در بلوک شهرک اسرائیلی واقع در گاش اتزیون (Gush Etzion) در کرانه باختری قرار دارد. ادعا شده است که سالانه ۱۵۰۰۰ تا ۲۵۰۰۰ جهانگرد توسط این مرکز جذب می شوند.

این کمپ در سال ۲۰۰۱ توسط سرهنگ ارتش اسرائیل شارون گات تأسیس شده است که بعد از مدتی باعث ایجاد شش کمپ فانتزی تروریستی دیگر در سرتاسر سرزمین های اشغالی گردید.

مؤ‎سس و مدیر عامل کمپ و آکادمی کالیبر ۳ سرهنگ شارون گات، گفت: “کسانی که برنامه های ما را انجام می دهند، درک بسیار خوبی از این کشور دارند. آنها سفیران دولت اسرائیل می شوند.

در حالی که اکثریت بازدید کنندگان یهودیان آمریکایی هستند، تقاضا از کشورهایی مانند برزیل، آرژانتین، فرانسه، ایتالیا، روسیه و چین نیز تا حد قابل توجهی افزایش یافته است.علاوه بر این کمپ اردوهای سه ماهه تابستانی را برای پسران زیر هیجده سال برگزار می کند.آموزش های حرفه ای نیز برای پرسنل امنیتی و آموزش سخت افزارهای نظامی و تهیه تی شرت و سایر محصولات نیز ارائه می شود.

به غیر از هیجان، این اردوگاه های تروریستی صهیونیسم را تأیید می کنند و قصدشان مشروعیت بخشیدن به دولت صهیونیستی می باشد.در اینجا کشتن و هدف قرار دادن عادی سازی می شود و به عنوان یک فعالیت تفریحی توسعه داده می شود. به کودکان آموخته می شود که چگونگی جنگ همه روزه ارتش و حفظ و حراست دولت یهودی را تشویق کنند و از آن قدردانی کنند.

بسیاری از ناظران این کمپ ها را ـ که آدرنالین به آن تزریق شده است ـ اقدام دیگری از سوی اسرائیل جهت پیشبرد تبلیغات صهیونیستی می دانند: نسخه اسرائیلی تروریسم و ضد تروریسم که در آن اشغالگر اسرائیلی قهرمان است و فلسطینی ها و عرب ها و مسلمانان تروریستهایی هستند که هدف قرار می گیرند. 

 

آنچه خواندید، گزارشی است که گزارشهای رسانه های صهیونیستی و غیر صهیونیستی آن را تائید کرده اند و با مختصر جستجویی اخبار و و گزارشهای دیگری از این قسم جهانگردی غیر انسانی خاص صهیونیسم بین الملل یافت می شود.

این قسم تروریسم با عنوان توریسم نظامی هرگز نمی تواند از چشم جهان به اصطلاح متمدن امروزی دور مانده باشد و در حالی که شکار حیوانات خشم سازمانهای حمایت از حیوانات را برمی انگیزد، و سازمانهای متعدد از هر موجودی دفاع می کنند اما سازمانهای حقوق بشری تحت امر استکبار ـ که اعدام قاتل و تروریست و مجازات سارق را به عنوان اعمال تروریستی بر کشورهای اسلامی عیب می گیرند ـ به طور کامل در این زمینه ساکت می باشند و این مراکز که در سال ۲۰۰۱ ایجاد شده اند، در گزارشهای این سازمانها کاملا مسکوت مانده اند.

 

 

 

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
  • linkedin
لینک خبر : https://kheybar.net/?p=3064

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *