تور دوچرخه‌سواری لندن در حمایت از فلسطین
دومین تور دوچرخه‌سواری لندن در حمایت از فلسطین در سال ۲۰۱۹ میلادی، برگزار شد. بیش از صد دوچرخه سوار با شعارهایی در حمایت از فلسطین و محکومیت اشغالگری صهیونیست‌ها، ۳۵ مایل رکاب زنی کردند. سال ۲۰۱۵ بعد از اولین تور دوچرخه‌سواری در حمایت از فلسطین ۱۸۸ هزار دلار برای حمایت از کودکان غزه فلسطین جمع‌آوری شد.به گزارش پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر، ۲۷ جولای (۵ مرداد ۱۳۹۸) دومین تور دوچرخه‌سواری لندن در حمایت از فلسطین در سال ۲۰۱۹ میلادی برگزار شد. بیش از صد نفر شهروند بریتانیایی با شعارهایی در حمایت از فلسطین و محکومیت اشغالگری صهیونیست‌ها، ۳۵ مایل رکاب زنی کردند.
سومین تور امسال این گروه، سوم اگوست، ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ برگزار خواهد شد.
به گزارش سایت میدل‌ایست‌مانیتور، این تور با سخنرانی کمدین بریتانیایی مارک توماس (Mark Thomas ) پایان گرفت. این تور با حمایت چند سازمان حامی فلسطین از جمله PSC، یهودیان خواستار عدالت برای فلسطینیان (Jews for Justice for Palestinians) و کمپین ضد تجارت جنگ (Campaign Against Arms Trade) برگزار شد.
مدیر سازمان پی‌اس‌سی (PSC) بن جمال گفت: این تور دوچرخه سواری یک روش فوق العاده و مسالمت آمیز جهت نشان دادن نقض حقوق بشر فلسطینیان و اعلام همدردی با آنها است.
سال ۲۰۱۵ بعد از اولین تور دوچرخه‌سواری در حمایت از فلسطین در لندن ۱۸۸ هزار دلار برای حمایت از کودکان غزه فلسطین جمع آوری شد.

منبع
https://www.middleeastmonitor.com/20190715-uk-activists-urged-to-ride-through-london-manchester-for-palestine/
https://www.thebigride4palestine.com/