جبهه‌ مقاومت کشتی صهیونیست‌ها را به گِل نشاند - خیبر

جبهه‌ مقاومت کشتی صهیونیست‌ها را به گِل نشاند

۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۴:۴۶

«نفتالی بنت» وزیر و عضو کابینه امنیتی رژیم صهیونیستی در واکنش به انتخابات لبنان گفت: «دستاوردهای حزب‌الله در انتخابات لبنان نشان می‌دهد که هیچ فرقی بین دولت لبنان و این گروه شیعی وجود ندارد و اسرائیل در هر جنگی در آینده نباید بین این دو تفاوت قائل شود.»

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خیبر: وزیر کشور لبنان دوشنبه شب نتایج رسمی انتخابات پارلمانی لبنان را اعلام کرد. او گفت که همه اعضای دو لیست الوفاء و الامل در حوزه‌های دوم و سوم جنوب لبنان پیروز شدند.

حزب‌الله و متحدانش تاکنون حداقل توانسته‌اند ۶۷ کرسی را از آن خود کنند. در صورت تأييد نهايي اين نتايج، حزب‌الله و جريان‌هاي نزدیک به این جنبش اکثريت پارلمان را کسب کرده‌اند.

با پیروزی جبهه‌ی مقاومت در این انتخابات دشمنان مقاومت دریافتند که حزب‌الله از چنان جایگاه مردمی  برخوردار است که هر توطئه‌ای برای تضعیف این جنبش با بن‌بست مواجه خواهد شد.

آمریکا، سعودی و رژیم صهیونیستی سرمایه‌گذاری کلانی را برای تضعیف مقاومت در جریان این انتخابات کرده بودند، اما با حمایت مردم از جنبش مقاومت برنامه‌های آنها در لبنان به گِل نشست.

«نفتالی بنت» وزیر و عضو کابینه امنیتی رژیم صهیونیستی در واکنشی تهدیدآمیز به انتخابات لبنان گفت: «دستاوردهای حزب‌الله در انتخابات لبنان نشان می‌دهد که هیچ فرقی بین دولت لبنان و این گروه شیعی وجود ندارد و اسرائیل در هر جنگی در آینده نباید بین این دو تفاوت قائل شود.» وی در ادامه افزود: «اسرائیل هیچ فرقی بین حاکمیت دولت لبنان و حزب‌الله قائل نیست و لبنان را مسئول هر اقدامی در داخل مرزهایش می‌داند.»

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
  • linkedin
لینک خبر : https://kheybar.net/?p=2363

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *