جروزالیم پست: دوره بزن درو تمام شده است - خیبر

جروزالیم پست: دوره بزن درو تمام شده است

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۱:۵۴

به گزارش سرویس بین‌الملل پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر، با توجه به حمله موشکی رژیم صهیونیستی به منطقه حماه و حلب جروزالیم پست، یکی از روزنامه‌های رژیم صهیونیستی به گفته رهبر انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه ای اشاره کرد و نوشت: دوره بزن و درو تمام شده است.   این روزنامه با تنظیم خبری درباره سخنان […]

به گزارش سرویس بین‌الملل پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر، با توجه به حمله موشکی رژیم صهیونیستی به منطقه حماه و حلب جروزالیم پست، یکی از روزنامه‌های رژیم صهیونیستی به گفته رهبر انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه ای اشاره کرد و نوشت: دوره بزن و درو تمام شده است.

 

این روزنامه با تنظیم خبری درباره سخنان آیت الله خامنه‌ای در دیدار روز دوشنبه (امروز) با کارگران افزود: دشمنان درک کنند که با جنگ به چیزی نمی‌رسند و اگر تصمیم به درگیری داشته‌اند، چند برابر ضربه خواهند خورد.

جروزالیم پست با توضیح سخنان رهبر انقلاب توضیح داد: آمریکایی‌ها نمی‌خواهند قیمت مبارزه با مردم ایران را بپردازند و جنگ را چند کشور دیگر به انجام می‌رسانند.

 

لازم به ذکر است که رهبر انقلاب صبح امروز و در آستانه روز کارگران با هزاران نفر از کارگران و کارگران دیدار داشتند و ضرورت اهمیت مسئله جنگ اقتصادی را یاد آور شدند و گفتند: حمایت از کالای ایرانی، یکی از بهترین و مؤثرترین شیوه های مقابله با طراحی اقتصادی دشمنان است زیرا آنان متوجه شده اند که در جنگ سخت و نظامی به نتیجه نخواهند رسید.

 

ایشان درباره حملات موشکی رژیم صهیونیستی افزودند: البته من در چند سال قبل و در زمان رئیس جمهور دیگرِ امریکا که همانند رئیس جمهور فعلی بداخلاق و هَجوگو بود، گفتم که دوران «بزن در رو» گذشته است و می‌دانند که اگر وارد در گیری نظامی با ایران شوند، چند برابر ضربه خواهند خورد. آنها اکنون تمرکز خود را بر جنگ اقتصادی و جنگ فرهنگی گذاشته اند و اتاق جنگ اقتصادی با نظام جمهوری اسلامی، وزارت خزانه داری امریکا است.

 

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
  • linkedin
لینک خبر : https://kheybar.net/?p=1898

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *