حماس تشکیلات خودگردان را به رسمیت نمی‌شناسد - خیبر

حماس تشکیلات خودگردان را به رسمیت نمی‌شناسد

۲۱ اسفند ۱۳۹۷ ۰۹:۱۶

سخنگوی حماس «عبداللطیف القانوع» گفت: صحبت درخصوص تشکیل دولت جدید فلسطینی کاملا مغایر با موضوع برگزاری انتخابات پارلمانی و تعیین رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین است که پیش تر حماس با آن موافقت کرده بود و این اقدام نشان از عدم جدیت تشکیلات خودگردان فلسطین برای انجام انتخابات است.

به گزارش سرویس سیاسی پایگاه صهیون پژوهی خیبر؛ «تمار زاندبرگ» رئیس حزب میرتس رژیم صهیونیستی همراه با هیئتی به رام الله سفر رفت و با محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین دیدار کرد.

محمود عباس در این دیدار گفت من موافق مبارزه با مقاومت هستم و  فلسطینیان هم به راه حل دو دولت برای دولت مردم و مبارزه با مقاومت احترام خواهند گذاشت.

رئیس حزب میرتس در ادامه سخنان محمود عباس  افزود؛ صلح مسئله‌ای است که باید در بطن انتخابات و دستورکار دولت آینده باشد، صلح امنیت اسرائیل را تضمین خواهد کرد و برای رسیدن به صلح باید راه‌حل دو دولت اجرایی شود.

در این رابطه سخنگوی حماس «عبداللطیف القانوع» گفت: صحبت درخصوص تشکیل دولت جدید فلسطینی کاملا مغایر با موضوع برگزاری انتخابات پارلمانی و تعیین رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین است که پیش تر حماس با آن موافقت کرده بود و این اقدام نشان از عدم جدیت تشکیلات خودگردان فلسطین برای انجام انتخابات است.

وی در ادامه افزود:حماس کابینه جدید تشکیلات خودگردان فلسطین را به رسمیت نمی‌شناسد.

 

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
  • linkedin
لینک خبر : https://kheybar.net/?p=19416

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *