حمایت درمانی رژیم صهیونستی از گروههای تروریستی - خیبر

حمایت درمانی رژیم صهیونستی از گروههای تروریستی

۰۶ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۳۹

کانال دو تلویزیون رژیم صهیونیستی امروز اطلاعاتی جدید درباره درمان اعضای گروههای تروریستی در سوریه از سوی بیمارستان های اسرائیلی منتشر کرد.

به گزارش سرویس بین‌الملل پایگاه صهیون پژوهی خیبر به نقل از قدسنا کانال دو تلویزیون رژیم صهیونیستی امروز اطلاعاتی جدید درباره درمان اعضای گروههای تروریستی در سوریه از سوی بیمارستان های اسرائیلی منتشر کرد.

در این گزارش اعلام شد که بیمارستان های شمال اسرائیل از سال ۲۰۱۳ (دو سال پس از آغاز جنگ سوریه) پذیرش مجروحان عضو گروههای مسلح در سوریه را آغاز کرده و این مساله به یکی از بزرگترین پروژه های به اصطلاح انسان دوستانه اسرائیل برای نخستین بار تبدیل شد.

کانال دو تلویزیون رژیم صهیونیستی در ادامه گزارش خود اعلام کرد: در مجموع طی سالهای اخیر ۳ هزار ۵۲۵ مجروح عضو گروههای مسلح سوری، در چهار بیمارستان دولتی اسرائیل درمان شده اند.

کانال دو تلویزیون رژیم صهیونیستی فاش کرد؛

هزینه ‎سنگین درمان اعضای گروههای تروریستی در سوریه از سوی بیمارستان‎‌های اسرائیل چهار بیمارستان اصلی پذیرای تروریستها کدامند؟ 2

همچنین مهمترین مرکز درمان و معالجه تروریست های فعال در اراضی سوریه طی سالهای اخیر، بیمارستان نهاریا بوده است. در این بیمارستان ۲ هزار و ۳۵۲ مجروح درمان شده اند. در مقابل ۸۰۶ مجروح در بیمارستان زیف در شهر صفد، ۱۸۶ مجروح در بیمارستان رمبام در شهر حیفا و ۱۸۱ مجروح دیگر از اعضای گروههای تروریستی در بیمارستان بوریا در شهر  صفد رمان شده اند.

به اذعان شبکه دو تلویزیون رژیم صهیونیستی، در مجموع اسرائیل برای درمان گروههای تروریستی در سوریه ۲۵۰ میلیون شکل (حدود ۷۵ میلیون دلار) هزینه کرده است که ۴۰ درصد از این مبلغ از سوی وزارت بهداشت اسرائیل پرداخت شده و مابقی از بودجه بیمارستان ها تامین شده است.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
  • linkedin
لینک خبر : https://kheybar.net/?p=12393

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *