باشگاه رئال مادرید از دختر مبارز فلسطینی تجلیل کرد - خیبر

باشگاه رئال مادرید از دختر مبارز فلسطینی تجلیل کرد

۰۸ مهر ۱۳۹۷ ۱۴:۰۰

قهرمان فصل گذشته لیگ قهرمانان اروپا از دختر جوانی که به خاطر ایستادن مقابل یکی از سربازان رژیم اشغالگر قدس به نماد مقاومت فلسطینی‌ها تبدیل شد، استقبال کرد.

به گزارش سرویس بین‌الملل پایگاه صهیون پژوهی خیبر، باشگاه رئال مادرید روز  جمعه هفته گذشته در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو از عهد التمیمی دختر نوجوانی که در سن ۱۶ سالگی به خاطر سیلی زدن به یک سرباز اسرائیلی در ماه دسامبر سال ۲۰۱۷  به هشت ماه حبس محکوم و به همین دلیل به نماد مقاومت فلسطینی‌ها مقابل رژیم اشغالگر قدس تبدیل شد، استقبال کرد.

این اتفاق موجب خشم مقامات اسرائیلی را فراهم آورده است تا جاییکه رئال مادرید را حمایت از تروریسم اعلام کرده اند!

چهره تمیمی زمانی جهانی شد که او به خاطر سیلی زدن به سرباز رژیم اشغالگر قدس که وارد حیاط منزل او شده بود، در یک دادگاه نظامی محاکمه شد. فیلم این اتفاق توسط مادر او در حساب کاربری‌اش در فیس‌بوک منتشر شد و بازتاب گسترده‌ای در فضای مجازی داشت.

خشم رژیم صهیونیستی از استقبال باشگاه رئال مادرید از عهد التمیمی+ عکس

 

عهد اما از سال ۲۰۱۱ به خاطر تصویر به یادماندنی که از او در حال جدل با یک سرباز اسرائیلی منتشر شد، برای فلسطینی‌ها شناخته شده و تأثیر پررنگی در فضای مجازی گذاشته بود. او این هفته به همراه خانواده‌اش سفری به اسپانیا داشتند که در آنجا در چند مراسم سیاسی و اجتماعی شرکت کردند. باشگاه رئال مادرید هم در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو میزبان او و خانواده‌اش بود و آنها مورد استقبال امیلیو بوتراگوئنیو، مدیر روابط بنیادی باشگاه قرار گرفتند و یک پیراهن کهکشانی‌ها را با نام عهد به او تقدیم کردند.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
  • linkedin
لینک خبر : https://kheybar.net/?p=12537

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *